صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 110

موضوع: مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

شما در هر زمان میتونی با یک PR یا CITIZEN امریکا ازدواج کنی و همسرتون براتون درخواست مهاجرت و اقامت کنه اما
    ۱. درخواست مهاجرت همسر ، ۶ ماهه قابل انجام نیست
    ۲. شما اگر شرایط بازگشت قوی ای نداشته باشی ، اصلا آفیسر با ویزای B2 شما موافقت نمیکنه ، چه با دعوتنامه ، چه بدون دعوتنامه .

موفق باشید
    جناب ahr270 ، باز هم از شما ممنونم بابت راهنمایی های موثر . همچنین اطلاعات شما در مورد ازدواج با یک دختر امریکایی رو مطالعه کردم ولی یه سوال دارم : نمیشه که با ویزای b2 برم امریکا و در اونجا ، ویزای توریستی رو به ویزای دانشجویی تبدیل کنم ؟ آیا با این کار میتونم وقت بیشتری داشته باشم که با یه امریکایی ازدواج کنم و از طریق اون green card بگیرم ؟ در صورت امکان ، این پروسه چقدر هزینه میبره ؟ ( با هزینه ی وکیل و غیره )

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    جناب ahr270 ، باز هم از شما ممنونم بابت راهنمایی های موثر . همچنین اطلاعات شما در مورد ازدواج با یک دختر امریکایی رو مطالعه کردم ولی یه سوال دارم : نمیشه که با ویزای b2 برم امریکا و در اونجا ، ویزای توریستی رو به ویزای دانشجویی تبدیل کنم ؟ آیا با این کار میتونم وقت بیشتری داشته باشم که با یه امریکایی ازدواج کنم و از طریق اون green card بگیرم ؟ در صورت امکان ، این پروسه چقدر هزینه میبره ؟ ( با هزینه ی وکیل و غیره )
    برای تبدیل ویزای توریستی به دانشجویی باید پروسه زیر را طی کنید بشرطی که پذیرش بگیرید و اداره مهاجرت هم موافقت کند:
    http://www.uscis.gov/working-united-...-enroll-school

منتهی در نظر داشته باشید شما در سن 17 سالگی در بیشتر ایالتهای امریکا اجازه ازدواج ندارید. موردی را هم پیدا کنید با درنظر گرفتن سن شما شک خواهند کرد که ازدواج صوری است.
    تازه دوست عزیز مگر فکر میکنید همینطور بروید امریکا راحت میتوانید کسی را برای ازدواج پیدا کنید؟ اگر میشد که اینهمه دانشجوی بین المللی فورا به این روش گرین کارت میگرفتند و اینهمه دردسر شهریه بالا و ویزا و غیره نمیکشیدند.
    گرفتن گرین کارت از طریق همسر هم 1-1.5 سال زمان میبره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای تبدیل ویزای توریستی به دانشجویی باید پروسه زیر را طی کنید بشرطی که پذیرش بگیرید و اداره مهاجرت هم موافقت کند:

منتهی در نظر داشته باشید شما در سن 17 سالگی در بیشتر ایالتهای امریکا اجازه ازدواج ندارید. موردی را هم پیدا کنید با درنظر گرفتن سن شما شک خواهند کرد که ازدواج صوری است.
    تازه دوست عزیز مگر فکر میکنید همینطور بروید امریکا راحت میتوانید کسی را برای ازدواج پیدا کنید؟ اگر میشد که اینهمه دانشجوی بین المللی فورا به این روش گرین کارت میگرفتند و اینهمه دردسر شهریه بالا و ویزا و غیره نمیکشیدند.
    جناب ghlobe ، از راهنمایی هاتون بسیار متشکرم
    من میدونم که توی امریکا اگر زیر 18 سال باشم ، نمیتونم ازدواج کنم . در ضمن ، من قصد دارم که دو سال دیگه برم LA توی California . درنتیجه سن من میرسه به 19 یا 20 سال .
    یه سوال : جناب ghlobe و جناب ahr270 ، شما چه راهی رو برای رفتن به امریکا به من پیشنهاد میکنید ؟ ( با درنظر گرفتن اینکه یه دعوت نامه از یکی از بستگان دور دارم و همچنین اصلا به زندگی در ایران فکر نمیکنم و هر چه سریعتر قصد رفتن دارم ) .
    من که بهتر از این راه ، راه دیگه ای پیدا نکردم : اینکه اول ویزای توریستی بگیرم و بعدش ویزای دانشجویی بگیرم و بعدش با یه دختر امریکایی ازدواج کنم و از طریق اون گرین کارد بگیرم و بعد از 5 سال citizenship رو بگیرم .
    با تشکر از شما دوستان گلم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    جناب ghlobe ، از راهنمایی هاتون بسیار متشکرم
    من میدونم که توی امریکا اگر زیر 18 سال باشم ، نمیتونم ازدواج کنم . در ضمن ، من قصد دارم که دو سال دیگه برم LA توی California . درنتیجه سن من میرسه به 19 یا 20 سال .
    یه سوال : جناب ghlobe و جناب ahr270 ، شما چه راهی رو برای رفتن به امریکا به من پیشنهاد میکنید ؟ ( با درنظر گرفتن اینکه یه دعوت نامه از یکی از بستگان دور دارم و همچنین اصلا به زندگی در ایران فکر نمیکنم و هر چه سریعتر قصد رفتن دارم ) .
    من که بهتر از این راه ، راه دیگه ای پیدا نکردم : اینکه اول ویزای توریستی بگیرم و بعدش ویزای دانشجویی بگیرم و بعدش با یه دختر امریکایی ازدواج کنم و از طریق اون گرین کارد بگیرم و بعد از 5 سال citizenship رو بگیرم .
    با تشکر از شما دوستان گلم
    اگر مورد خاصی برای ازدواج از قبل آماده دارید شاید؛ در غیر اینصورت خواب و خیال است.
    اگر توانستید دانشجویی پذیرش بگیرید و هزینه بالای تحصیل در امریکا را هم میتوانید بپردازید دنبال همان تحصیل بروید.

Junior Member

سلام دوستان .من مادرم گرین کارت امریکا داره و ظاهرا اگه مادرم برای من پرونده باز کنه من خودم نمیتونم از راههای دیگه مثل پذیرش درسی اقدام کنم چون سفارت میگه نمیشه همزمان بیشتر از یک پرونده باز داشته باشی.حالا سوالم اینه که با این وجود درخواست ویزای دیدار هم نمیتونم بدم سفارت رد ام میکنه؟ و دومی اینکه اگه ازدواج کنم و همسرم پذیرش تحصیلی بگیره ایا چون من پرونده باز دارم سفارت ریجت میکنه ما رو یا چون همسرم اپلای کرده ومن به عنوان همراهشم مشکلی نداره؟ و حدودا اگه مجرد باشم 7 سال طول میکشه درسته؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
    ممنون از جواب خوبتون.راهنمایی مفیدی بود
    میشه منم راهنمایی کنین؟
    من دارم با ویزای کنگره میرم امریکا و قصدم موندنه .اونجا فامیل دارم
    ایا میشه بعد از لند کردن ویزای کنگره رو به دانشجویی تبدیل کرد؟
    تو چه ایالاتی میشه؟
    ایا نمره زبان تاثیر داره؟
    ایا واسه این کار باید GRE هم داشته باشم؟
    میشه مستر بخونم یا باید از بچلر سروع کنم؟
    میدونین قوانین تبدیل ویزا ها کجای USCIS هست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ashk123 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من مادرم گرین کارت امریکا داره و ظاهرا اگه مادرم برای من پرونده باز کنه من خودم نمیتونم از راههای دیگه مثل پذیرش درسی اقدام کنم چون سفارت میگه نمیشه همزمان بیشتر از یک پرونده باز داشته باشی.حالا سوالم اینه که با این وجود درخواست ویزای دیدار هم نمیتونم بدم سفارت رد ام میکنه؟ و دومی اینکه اگه ازدواج کنم و همسرم پذیرش تحصیلی بگیره ایا چون من پرونده باز دارم سفارت ریجت میکنه ما رو یا چون همسرم اپلای کرده ومن به عنوان همراهشم مشکلی نداره؟ و حدودا اگه مجرد باشم 7 سال طول میکشه درسته؟ ممنون

با سلام

دوست عزیزم متاسفانه شرایط قوانین مهاجرت امریکا فعلا به گونه ای هست که شما اگر یک درخواست ویزای "مهاجرتی" در جریان داشته باشید ، باعث ریجکت دیگر درخواست های "غیرمهاجرتی" شما میشود !
    اقدام مادر شما ، ویزای مهاجرتی و درخواست هایی چون ویزای دانشجویی و ویزای دیدار ، ویزای غیر مهاجرتی است !
    ضمنا مادر شما گرین کارت داره و شما اگر ازدواج کنید ، درخواست مادر شما باطل میشود ، فلذا شما تا زمان سیتیزن شدن مادرتون اصلا نمیتونید ازدواج کنید !
    در مورد زمان هم درست گفتید ، همین حدود هست !

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط eiren2020 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از جواب خوبتون.راهنمایی مفیدی بود
    میشه منم راهنمایی کنین؟
    من دارم با ویزای کنگره میرم امریکا و قصدم موندنه .اونجا فامیل دارم
    ایا میشه بعد از لند کردن ویزای کنگره رو به دانشجویی تبدیل کرد؟
    تو چه ایالاتی میشه؟
    ایا نمره زبان تاثیر داره؟
    ایا واسه این کار باید GRE هم داشته باشم؟
    میشه مستر بخونم یا باید از بچلر سروع کنم؟
    میدونین قوانین تبدیل ویزا ها کجای USCIS هست؟
    با سلام

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

با سلام
    چند دقيقه پيش در برنامه ي دكتر ناصريان شنيدم كه قوانين مهاجرت در صدد تغير هستن و از همه بيشتر صحبت از وغيير در قوانين مهاجرت خواهر و برادران اشخاص سيتيزن هست،سوالم از دوستان اين هست كه اطلاعي از مضمون اين خبر و سمت و سوي تغييرات دارن؟
    با تشكر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    با سلام
    چند دقيقه پيش در برنامه ي دكتر ناصريان شنيدم كه قوانين مهاجرت در صدد تغير هستن و از همه بيشتر صحبت از وغيير در قوانين مهاجرت خواهر و برادران اشخاص سيتيزن هست،سوالم از دوستان اين هست كه اطلاعي از مضمون اين خبر و سمت و سوي تغييرات دارن؟
    با تشكر
    با سلام

اگر اقدام کردید ، نگران نباشید چون قوانین حتی اگر تغییر هم بکنه ، عطف به ماسبق نمیشه !
    الان چند ساله که بین سیاسیون در امریکا حرف هست که کنگره باید قوانین مهاجرت و ویزا رو به روز کنه اما از اونجایی که سیستم فعلی پاسخگو هست و نقص بزرگی نداره ، مدام عقب انداخته میشه !

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)