صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 110

موضوع: مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

سلام دوستان
    بنده یه عمو توی آمریکا دارم. به پیشنهاد اون، خرج عروسیمون رو می خوایم بریم آمریکا.
    من با همسرم قرار مصاحبه ویزای B2 داریم و واقعن هم می خوایم برگردیم.
    مدارکی که تو جاهای مختلف گفتن هم کم و بیش آماده کردم. تا حد توانم.

سوالم اینه که، 1. دعوتنامه اقوام اولا دقیقا چی هست؟ و آیا وجود داره؟ و اینکه چقدر تاثیر داره؟ چون من دعوتنامه ای در دست ندارم، آیا باید از عموم بگیرم؟!

2. چیزایی غیر از مدارک رسمی، مثل عکس خونه ای که تغییر دکوراسیون دادیم که توش زندگی کنیم و ... آیا تاثیری رو آفیسر می تونه داشته باشه؟

3. پرینت حساب که می خوام ببرم، به چه شکل باید باشه؟ و چه تاریخی؟ اگه صوری پرش کنم، کی میشه خالیش کرد؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامی
    یه راهنمایی میخاستم ازتون اگه میشه کمکم کنین
    یکی از اقوام نزدیکمون آمریکاست و برام دعوتنامه فرستاده منتها دعوتنامه رو غیر رسمی فرستاده ( تایپ کرده با امضا بدون مهر اداره مهاجرت امریکا) از یکی پرسیدم گفت که دعوتنامه رو باید ببره اداره مهاجرت و رسمیش کنه باهاش تماس گرفتم گفت دعوتنامه همینه هرکی گفته اشتباه گفته با همین دعوتنامه بیا حالا توش موندم این دعوتنامه معتبره یا نه میتونم با همین دعوتنامه برای ویزا اقدام کنم یا نه ؟
    اگه دعوتنامه مشکل داره و نمیشه باهاش رفت امریکا راهنماییم کنین که بهش بگم اونجا چیکار کنه مرسی ممنون از لطفتون

Member

سلام
    برادر من الان حدود 50 سال است که ساکن امریکا هستند و سی تیزن هستند. سوال های زیر را دارم:

1- آیا ایشون میتونه برای من که الان سنم بالای 50 سال هست برای گرفتن گرین کارت اقدام کند؟
    2- چقدر طول میکشد تا گرین کارت من اماده شود؟
    3- برای چه شماره ویزایی باید اقدام کند و اگر لینکی در این زمینه سراغ دارید لطفا برایم بنویسید تا بتونم اطلاعاتم را در زمینه هزینه ها و مدارک لازم تکمیل کنم.

پیشاپیش از جوابهای دوستان تشکر میکنم.

سلام به دوستان خوب
    من طبق معمول چند سال است که برای لاتاری ثبت نام میکنم ولی الان شرایطی پیش آمده که میتوانم از طریق برادرم برای Green Card اقدام کنم. میخواستم بدونم که آیا شرکت در لاتاری تاثیری روی اقدام برادرم داره؟ آیا دیگر نباید لاتاری شرکت کنم؟ یا هر دو را بصورت موازی ادامه بدم؟
    با تشکر

با سلام.دایی بنده 22 سال پیش فرم دعوتنامه مادرم رو فرستاده و این دعوتنامه 11 سال پیش در اومده و من اونموقع سنم کمتر از 21 بود.الان رو دعتنامه ها اسم بابام و مامانم و من هستش.سوالم اینه که آیا الان با سن 31 میتونم برم آمریکا؟مشکلی نیست که؟

سلام دوستان. من ۶ ماه دیگه سیتیزن آمریکا میشم و‌میخوام بلافاصله بعد از سیتیزن شدن، برای خواهرم و همسرش درخواست مهاجرت و‌گرین کارت بدم. میخواستم بدونم آیا اخیرا کسی پروسه درخواست اقامت برای خواهر داده؟ و این پروسه تا زمانی که خواهرم بتونه بیاد اینجا حدودا چقدر طول میکشه. از کمک و‌همفکری تون پیشاپیش تشکر میکنم.

Junior Member

سلام
    اقدام از طریق یکی از بستگان درجه ۱
    من برادرم آمریکاست
    داره کارهامو جور میکنه که برم
    یک سوال دارم
    من وقتی برم امریکا میتونم با دوست پسرم که ایران هست ازدواج کنم و اونو هم بعدن بیارم امریکا؟
    چقدر طول میکشه

Junior Member

سلام

پدرو مادر من گرین کارت دارند و از سال 2014 برای من از طریق خانوادگی اقدام کردند، پدرم آخر امسال سیتی زن میشه ولی اینطور که معلومه حدودأ 7 سال طول می کشه تا فرزند مجرد نوبت مصاحبه اش بشه. من تنها فرزند خانواده هستم، سوالم اینه که برای دختر مجردی که تک فرزنده اولویتی هست که بشه گرین کارت از طریق خانوادگی در زمان کوتاه تری دریافت کرد؟

ممنون

Junior Member

اگر دختر تک فرزند باشه و مجرد چی؟ باز هم نمیشه با گرفتن وکیل زمان رو کم کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

۱. به شرطی که ایشون مجرد بمونه ، ۷ سال زمان تقریبی هست از زمانی که درحواست مهاجرت ایشون داده میشه تا زمانی که ایشون به مصاحبه دعوت بشه !
    ۲. گرفتن وکیل هیچ کمکی نمیکند ، حتی یک روز ! (نکته : مراقب وعده های دروغین بعضی وکلای بی اخلاق باشید)
    ۳. داشتن یا نداشتن امنیت ، هیچ ربطی به موضوع مهاجرت از طریق خانواده نداره . ایشون درخواست ویزای عدم امنیت و پناهندگی نمیکنه ، درخواست ویزای F2B میکنه !

موفق باشید

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    همسرو دو فرزند زیر 21 سال به مدت چند سال است که آمریکا هستن و حدود پنج ماه پیش سیتیزن شدند و از همان موقع برای من اقدام کردند متاسفانه تاکنون هیچ جوابی ندادن به نظر شما پروسه ملحق شدنم به آنها چقدر زمان می بره ؟؟؟؟؟؟؟؟ و چه مدت طول می کشه تا جواب دهند؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)