صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 110

موضوع: مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

با سلام
    دایی من سیتیزن آمریکا هست و از همون اول برای مادرم درخواست داده بود. تا اینکه حدودا سال 2007 نامه مادرم اومد. اما اون زمان پدر و مادرم به دلایلی اقدامی نکردند. حالا میخوام بدونم من الان اگه بخوام ویزای دانشجویی بگیرم مشکلی پیش میاد؟ با توجه به اینکه الان خیلی سال میگذره و من 24 سال دارم، آیا اون پرونده کنسل شده و میتونه برای ویزای دانشجویی من مشکل درست کنه.

Junior Member

سلام من هم دقیقا شرایط شما را دارم البته سال 2006 و اینکه هر سه نفر ویزا تو پاسمون خورد ولی فقط یک نفرمان رفت و بعد گرفتن گرین کارت دیگه نرفت حالا نمی دانم دانشجویی اقدام کنم نمی پرسن چرا نرفتی لطفا اگر به نتیجه ای رسیدید با من هم درمیان بگذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BCH نمایش پست ها
    با سلام
    دایی من سیتیزن آمریکا هست و از همون اول برای مادرم درخواست داده بود. تا اینکه حدودا سال 2007 نامه مادرم اومد. اما اون زمان پدر و مادرم به دلایلی اقدامی نکردند. حالا میخوام بدونم من الان اگه بخوام ویزای دانشجویی بگیرم مشکلی پیش میاد؟ با توجه به اینکه الان خیلی سال میگذره و من 24 سال دارم، آیا اون پرونده کنسل شده و میتونه برای ویزای دانشجویی من مشکل درست کنه.
    سلام آیا راه حلی پیدا شد

سلام دوستان
    برادر من ساكن آمريكا هست.قرار است از طريق خواهر برادري براي گرين كارت براي من اقدام كنن.مي دونم ١٣ ١٤ سال طول مي كشه.فقط سوالم اينه كه داداش من اگه تو اين مدت بياد ايران بمونه(سيتيزن آمريكا هست) و ماليات نده تو آمريكا و كار نكنه آيا باز هم درخواست من رسيديگي ميشه يا نه؟
    ممنون از محبتتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برادر من ساكن آمريكا هست.قرار است از طريق خواهر برادري براي گرين كارت براي من اقدام كنن.مي دونم ١٣ ١٤ سال طول مي كشه.فقط سوالم اينه كه داداش من اگه تو اين مدت بياد ايران بمونه(سيتيزن آمريكا هست) و ماليات نده تو آمريكا و كار نكنه آيا باز هم درخواست من رسيديگي ميشه يا نه؟
    ممنون از محبتتون
    تا زمانی که نوبت شما نشده مشکلی پیش نمی آید ولی هنگامی که برای گرفتن ویزا به سفارت می روید کارمند سفارت از شما می پرسد که آیا شخص در خواست دهنده ساکن آمریکا است یا نه و شما باید مدارکی داشته باشید که اثبات کننده این موضوع باشد. به نظر من چند ماه قبل از اینکه نوبت سفارت شما برسد برادر شما بهتره که مجددا ساکن آمریکا بشود و از Social Security یا بانک (گردش مالی که نشان دهنده در آمد باشد) یا هر جای دیگری مدارکی را برای شما تهیه و ارسال کند که نشان دهند اقامت ایشان در آمریکا باشد.

Senior Member mdemehri آواتار ها

سلام. من ماه نوامبر برای گرین کارت مادرم تقاضا دادم. تاره نامه اومده که مدارک تایید شده و فرستادیم برای NVC. در عرض 30 روز باهاتون تماس خواهند گرفت.
    سئوالم اینه که این NVC همونی هست که درآمد و وضعیت ساپورت و اینا رو می خواد؟
    بعد از اینکه مدارک رو براشون فرستادیم حدوداً چقدر طول میکشه بگن باید برن سفارت؟
    سفارت تعیین شده هست یا خودمون می تونیم هر سفارتی که خواستن بفرستیمشون؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    سلام. من ماه نوامبر برای گرین کارت مادرم تقاضا دادم. تاره نامه اومده که مدارک تایید شده و فرستادیم برای NVC. در عرض 30 روز باهاتون تماس خواهند گرفت.
    سلام.
    بله NVC همونی هست که مدارک ساپورت را می خواهد. حدود یک ماه بعد از این ایمیل (کمی کمتر یا بیشتر) ایمیل دوم می آید که شامل دستورالعمل های است که باید انجام بدهید مانند پر کردن فرم I260 و تهیه مدارک لازم که یکی اش مدارک ساپورت است. اگر مدارک کاملی بفرستید که در ابتدا یک ایمیل می آید که مدارک دریافت شد، ایمیل بعدی که برای من حدود دو ماه بعد اومد که یا مدارک ناقص بوده و باید دوباره مدارک بفرستید، یا اینکه کیس شما به سفارت فرستاده می شود. ایمیل بعدی حدودا یک ماه بعدش می رسد (تا دو ماه هم ممکنه طول بکشه) که وقت سفارت را تعیین می کند برای حداکثر دو ماه بعد (به طور میانگین یک ماه تا چهل روز بعد). سفارت توسط خود NVC تعیین می شود، می توانید درخواست بدهید که سفارت دیگری بروید که من توصیه نمی کنم چون ممکنه (من اینکار را نکردم) حداقل دو سه ماه زمان از دست بدهید و سفارت هایی که برای ایرانی ها تعیین شده اند (امارات، ترکیه، ارمنستان) درک درستی از شرایط ایران و مدارک ایران دارند اما سفارت های دیگر ندارند و همین ممکنه مشکل ساز باشد.

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    شما چند وقت بعد از گرین کارت گرفتنتون برای مادرتون اقدام کردین؟
    و اینکه دعوتنامه چطوری میشه فرستاد برای نزدیکان؟
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    شما چند وقت بعد از گرین کارت گرفتنتون برای مادرتون اقدام کردین؟
    و اینکه دعوتنامه چطوری میشه فرستاد برای نزدیکان؟
    من سه سال هست سیتیزنم. بعد از سیتیزنی میشه اقدام کرد.
    یه فرم رو پر باید بکنید+ یه چک ۴۶۰ دلاری برای اداره ی مهاجرت. بعد از چند ماه نامه میاد که مدارک رسیده، حالا مراحل بعدی چیه.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    سلام.
    بله NVC همونی هست که مدارک ساپورت را می خواهد. حدود یک ماه بعد از این ایمیل (کمی کمتر یا بیشتر) ایمیل دوم می آید که شامل دستورالعمل های است که باید انجام بدهید مانند پر کردن فرم I260 و تهیه مدارک لازم که یکی اش مدارک ساپورت است. اگر مدارک کاملی بفرستید که در ابتدا یک ایمیل می آید که مدارک دریافت شد، ایمیل بعدی که برای من حدود دو ماه بعد اومد که یا مدارک ناقص بوده و باید دوباره مدارک بفرستید، یا اینکه کیس شما به سفارت فرستاده می شود. ایمیل بعدی حدودا یک ماه بعدش می رسد (تا دو ماه هم ممکنه طول بکشه) که وقت سفارت را تعیین می کند برای حداکثر دو ماه بعد (به طور میانگین یک ماه تا چهل روز بعد). سفارت توسط خود NVC تعیین می شود، می توانید درخواست بدهید که سفارت دیگری بروید که من توصیه نمی کنم چون ممکنه (من اینکار را نکردم) حداقل دو سه ماه زمان از دست بدهید و سفارت هایی که برای ایرانی ها تعیین شده اند (امارات، ترکیه، ارمنستان) درک درستی از شرایط ایران و مدارک ایران دارند اما سفارت های دیگر ندارند و همین ممکنه مشکل ساز باشد.
    خیلی ممنون از پاسخ جامع و کاملتون.
    تو سایتشون دیدم نوشته اصل ترجمه ی مدارک مثل شناسنامه و.... اگر ترجمه از ایران باشه اشکال نداره؟ با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه؟
    به نظرتون بگم اصل مدارک رو مادرم بفرستن من بدم اینجا ترجمه کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)