صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: کسانی که از دانشگاه Brock پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Brock پذیرش دارند و عازم هستند

سلام از دوستان کسی در رشته اکوتوریسم براک در حال تحصیل هست بتواند کمی من را راهنمایی کند ؟ من با یکی از اساتید انجا در حال مکاتبه هستم

Junior Member

سلامدوستان
    من از دانشگاه براى مى ٢٠١٦ براى دوره ليسانس تو رشته بيزينس پذيرش مشروط گرفتم و الان دارم براى كاراى سفارت آماده ميشم
    و مدارك آماده ميكنم ، از دوستان كسى هستش كه براى دوره ليسانس اونجا رفته باشه و يا كلى بتونه بهم كمك كنه ؟؟
    پيشاپيش ممنون شما هستم

چرا اینجا اینقد خلوته!!
    دوستان من برای مستر شیمی برای فال 2016 این دانشگاه اپلای کردم (فقط هم یکی از استادا جوابه منو داد و گفت اپلای کن پروندتو بررسی میکنم)
    تمامی مدارکم رو فرستادم برای این دانشگاه و الان بمن گفتن که جی ار ای شیمی هم لازمه :|
    به استاد ایمیل زدم و پرسیدم اگر موقعیت TA یا RA برای من موجوده پروندمو کامل کنم
    جواب داد که شما کامل کن بعدا مشخص میشه
    با توجه به اینکه پذیرش دانشگاه تنسی و نبراسکا رو در حال حاضر دارم ولی بی فاند
    به نظرتون برای این دانشگاه جی ار ای شیمی بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط homeiraazari نمایش پست ها
    چرا اینجا اینقد خلوته!!
    دوستان من برای مستر شیمی برای فال 2016 این دانشگاه اپلای کردم (فقط هم یکی از استادا جوابه منو داد و گفت اپلای کن پروندتو بررسی میکنم)
    تمامی مدارکم رو فرستادم برای این دانشگاه و الان بمن گفتن که جی ار ای شیمی هم لازمه :|
    به استاد ایمیل زدم و پرسیدم اگر موقعیت TA یا RA برای من موجوده پروندمو کامل کنم
    جواب داد که شما کامل کن بعدا مشخص میشه
    با توجه به اینکه پذیرش دانشگاه تنسی و نبراسکا رو در حال حاضر دارم ولی بی فاند
    به نظرتون برای این دانشگاه جی ار ای شیمی بدم؟
    چنین پاسخی از استاد قابل اعتماد 100% نیست و به مفهوم ریسک تقریبا بالایی هم هست. با توجه به شرایطتتان ممکن است ترجیخ دهید این ریسک را بپذیرید و GRE را هم بدهید که متحمل هزینه مجددی نیز خواهید شد اما اگر استاد و پروژه را می پسندید ممکن است با توحه به عدم وجود موقعیت بهتر و امکان دریافت فاند، پیشنهادی قابل قبول به نظر برسد هرچند تضمینی نیست اما در صورت کسب نمره خوب در مراحل بعدی و دانشگاههای دیگر نیز کارا خواهد بود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام
    میخواستم از دوستانی که عازم هستند و پذیرش گرفتن بپرسم آیا در کامپیوتر ساینس مستر میشه با معدل 14.80 از دو سال اخر میشه از این دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفت؟ و رقابت به چه صورت هست با توجه به اینکه رنک دانشگاه خیلی بالا نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Integration System With SAP Technology In Brunel University

سلام دوستان

کسی از دوستان میتونه اطلاعاتی از رشته MBA (ISP - INTERNATIONAL STUDENT PATHWAY که فقط مختص به این دانشگاه هست اطلاعاتی بده ؟ از اونجایی که من میدونم بروک 2 تا ام بی ای داره که یکیش برا اینترنشنال ها هست و جی مت هم نمیخواد . میخواستم ببینم اعتبارش چجوریه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم از دوستانی که عازم هستند و پذیرش گرفتن بپرسم آیا در کامپیوتر ساینس مستر میشه با معدل 14.80 از دو سال اخر میشه از این دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفت؟ و رقابت به چه صورت هست با توجه به اینکه رنک دانشگاه خیلی بالا نیست.
    این دانشگاه دانشجوی مستر کامپیوتر بدون فاند نمیگیره. چیزی که خودشون به من گفتن. بررسی میکنن که آیا فاند بهت تعلق میگیره یا نه. اگه نگرفت ریجکت میکنن. من 4 سال پیش برای این دانشگاه اقدام کردم.

Junior Member

سلام دوستان.
    من امسال از مترجمی زبان فارغ التحصیل شدم با معدل 15. تافل دادم پارسال و 84 شدم ولی امسال 27 آگوست امتحان میدم انشالا بالا 100 بگیرم.
    یه سوال کسی بوده از دانشگاه پیام نور پذیرش بگیره بااین معدل؟
    اگه نمره تافل بالا باشه و معدل پایین، تاثیری داره در پذیرش یا ریجکت شدن؟
    شرایط فاند چیاست تقریبا؟ البته متغییره میدونم ولی شرایط کلی

Junior Member

از دوستان کسی هست برای 2017 از براک پذیرش داشته باشه؟

Junior Member

من هفته پیش پذیرش از براک برای ترم پاییز 2017 دوره (MBA(ISP گرفتم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)