صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 59

موضوع: یک پیشنهاد برای درخواست افزایش وقت مصاحبه از سفارت آمریکا (نظر بدهید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد برای درخواست افزایش وقت مصاحبه از سفارت آمریکا (نظر بدهید)

من کاملا مخالف با این که اعضای فروم اطلاعات شخصیشون را در اختیار بقی اعضا قرار بدن، خصوصا اینکه اینجا هر کس با هر ID که دوست داره عضو میشه و هویت افراد اصلا مشخص نیست. پس خواهشا دوستان به ای نکته توجه کنن.

در ضمن اونایی که با پولی کردن پروسه موافقن کسانی هستن که خودشون مشکل کردیت کارد ندارن و به فکر دوستانی که کردیت کارد دم دست ندارن هم نیستن. من اینو برای خودم نمیگم! هیچ فکر اینو کردین که اگه یه نفر کردیت کارد دم دستش نباشه چطور میتونه نصف شب که مثلا وقت ها برای ما june باز میشه و در عرض یک یا دو ساعت پر میشه وقت بگیره؟؟؟؟

بیاین با همدیگه مهربون تر باشیم!

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد برای درخواست افزایش وقت مصاحبه از سفارت آمریکا (نظر بدهید)

آقای NavidF ما اگه به خودمون نمیتونیم اعتماد کنیم پس چطور میتونیم از سفارت آمریکا انتظار داشته باشیم که به ما اعتماد کنه و یک روز اضافه تر در هفته به ما فرصت بده. بنابراین بهتره که به هم اعتماد کنیم. در اینصورت میتونیم یکدل و متحد بشیم و یه جواب درست و حسابی بگیریم
    در ضمن کردیت کارد که مانع بزرگی نیست. هر کس که فکر وقت گرفتنه به هر صورت چه با پولی شدن چه نشدن باید کردیت تهیه کنه. کاری که اکثر مون کرده ایم. کردیت رو باید از قبل تهیه کرد و آماده داشت در ضمن کردیت چیزیه که در جاهای دیگه میشه مصرف بشه. و چیزی هم که فراوانه کردیت کارده، من هم هیچ رفاقتی با این دلال ها ندارم که تبلیغشونو بکنم. بهتره در موردش بحث نکنیم چون حل شدنیه.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

Junior Member

mahyar جان: اشتباه میکنی عزیز. این راهش نیست.

باشه. هر کس دوست داشت مشخصاتشو بفرسته. از خانم صاحب خواهش میکنم نامه ی نهایی رو هم به من برسونه. من همه رو سر جمع میکنم، نامه رو به صورت یک فایل pdf خوشگل و تر تمیز حداکثر تا فردا میفرستم برای سفارت. من این روزا غیر از 7 8 ساعت خواب و خوراکم بقیشو آنلاینم. فقط سریعتر هر چی لازم هست رو بفرستید.
    راه، همان است که تو می‌روی.

نوید جان شما مخالفی، نظرت متین. ولی ببینیم دیگر دوستان نظرشون چیه.

طبق گفته بهزاد هر کس دوست داره و به خودش و به خودمون اعتماد داره مشخصاتشو برای بهزاد تحت پیغام بفرسته. بنده هک از قبل فرستادم.

خانم صاحب شما هم لطفا هر چه زودتر متن مورد نظرتو وارد کن.

فقط این چیزها رو برای من بفرستید:
    1- بارکد DS-156
    2-آدرس ایمیل
    3-نام و نام خانوادگی
    4-شماره پاسپورت (اگر دارید)

Junior Member

سلام دوستان
    منم با این نظر موافقم اگه قطعی شد منم مشخصاتمو میرم.
    jasmine_em2004@yahoo.com

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام. لطفاً این قدر زود email رو نفرستید. بگذارید عده ی کسانی که امضا می کنند یه کم زیاد بشه. تأثیر گذار تره. دو سه روز فرصت بدید و به همه ی کسانی که می شناسید هم بگید.

ضمناً، توافق بر سر وارد کردن اطلاعاتی مثل شماره تلفن و email بوده که دادنشون ریسکی نداره. نه شماره پاسپورت و بارکد که هر کسی اونا رو داشته باشه می تونه باهاشون برای ما وقت بگیره. چه ایرادی داره همون شماره تلفن و email رو وارد کنیم که کسانی که سخت تر اعتماد می کنند هم با ما همراه بشند؟

با تعداد زیاد موافقم و همچنین تا 3 روز دیگه هم صبر میکنیم. ولی کسانی که الان موافقند مشخصاتشونو برای behzaad بفرستند تا دیگران هم به ما ملحق بشند. شماره تلفن زیاد مهم نیست. مهم اینه که یه اطلاعات تماس باشه پس همون ایمیل کافیه. در ضمن بعضی ها سخت راضی میشند تا شماره تلفنشونو هم بدن. اینطوری بهتره و همچنین امانت داری من و Behzaad هم سخت نمیشه.

شما هم به هر کس که احتمال میدین که با ما همفکر باشه و بخواد تو یکی از ماههای میلادی تا آگوست وقت مصاحبه بگیره پیغام بدید.

متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa
    سلام. لطفاً این قدر زود email رو نفرستید. بگذارید عده ی کسانی که امضا می کنند یه کم زیاد بشه. تأثیر گذار تره. دو سه روز فرصت بدید و به همه ی کسانی که می شناسید هم بگید.

ضمناً، توافق بر سر وارد کردن اطلاعاتی مثل شماره تلفن و email بوده که دادنشون ریسکی نداره. نه شماره پاسپورت و بارکد که هر کسی اونا رو داشته باشه می تونه باهاشون برای ما وقت بگیره. چه ایرادی داره همون شماره تلفن و email رو وارد کنیم که کسانی که سخت تر اعتماد می کنند هم با ما همراه بشند؟
    مگه من بیکارم بشینم برای شما وقت بگیرم؟! اگه اینطوری فکر میکنید هر اطلاعاتی رو نمیخواهید نفرستید. من جاش N/A مینویسم. اما اطلاعات بیشتر و دقیق تر درخواست رو قابل اعتمادتر و موثق تر میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)