صفحه 24 از 217 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : برای هر استاد چند بار،و باچه فاصله ی زمانی ایمیل بزنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civilca نمایش پست ها
    محمد هستم.مهندسی عمران خوندم. مخترع و بنیان ملی نخبگان ایران.
    وحدود16 مقاله ی بین المللی و داخلی دارم.
    دارم برای پذیرش از کانادا اقدام میکنم.
    فقط اینکه تا به حال هیچکدوم از اساتید جوابمو ندادن، با اینکه همه چیز اوکیه!
    می خوام بدونم که به هر استاد چند بار و با چه فاصله ی زمانی ایمیل بزنیم خوبه؟
    ممنون.
    معدل؟ زبان؟ دو فاکتوری که برای کاناداییها از هر چی مهمتره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام
    بچه ها من برق امیرکبیر خوندم با معدل 17.33 (مخابرات).دو رشته ای با الکترونیک هم هستم با معدل 17.52 تا حالا .4 واحد دیگه مونده.مقاله هم ندادم.
    ولی متاسفانه جوابی از استادا نگرفتم .تقریبا همه ی ترفندای میل زدن هم اجرا کردم.دیگه نمیدونم چی کار کنم؟
    استادای کانادا کلا جواب نمیدن واسه ارشد؟
    حالا اگه مدارکم و بفرستم چقد شانس گرفتن پذیرش با فوند دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 8423067 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من برق امیرکبیر خوندم با معدل 17.33 (مخابرات).دو رشته ای با الکترونیک هم هستم با معدل 17.52 تا حالا .4 واحد دیگه مونده.مقاله هم ندادم.
    ولی متاسفانه جوابی از استادا نگرفتم .تقریبا همه ی ترفندای میل زدن هم اجرا کردم.دیگه نمیدونم چی کار کنم؟
    استادای کانادا کلا جواب نمیدن واسه ارشد؟
    حالا اگه مدارکم و بفرستم چقد شانس گرفتن پذیرش با فوند دارم؟
    سلام
    کلا استادای کانادا به ندرت جواب میدن چون بیشتر بر اساس admission office تصمیم گیری میشه. بعدش حتما با ایمیل رسمی میل کن.
    در ضمن من به ندرت شنیدم که کسی واسه مستر فاند بگیره(البته بازم بستگی به رزومه و کارای دیگه داره)
    موفق باشی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

آره معمولا خیلی کم جواب می دن. البته حق هم دارند چون اینا از تمام دنیا ایمیل دریافت می کنن و در تعداد زیاد و ممکنه حتی خیلی هاشونم نخونن.
    من اساتیدی میشناسم که یه template آماده داره همیشه اونو در جواب میفرسته! اگرچه فاندهامون محدوده ولی به شما برا اپلای خوشامد میگم و ...
    به هر حال نا امید نشین و به استادهایی که زمینه کاریشون به شما میخوره ایمیل بزنید. چون وقتی با هماهنگی استاد اپلای میکنید اولا اسمشو تو application وارد میکنید و ثانیا شانستون خیلی میره بالا

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

خیلی نگران جواب ندادن استادا نباشین. اینو در نظر داشته باشین که برای گرفتن Admission لازم نیست حتماً از استادی جواب گرفته باشین. (اگرچه جواب گرفتن شانس پذیرش رو خیلی زیاد می کنه) بر اساس معیارهایی که دارین چند تا دانشگاه رو انتخاب کنین و حین و بعد از فرستادن مدارکتون سعی کنین دوباره به استادا میل بزنین. البته توی این حالت دیگه میلاتون باید مخصوص اون استاد نوشته شده باشه و اصلاً تمپلت نفرستین.
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

من بعد از 20 تا ایمیل به استاد های مختلف از حدود 7 دانشگاه ، تا حالا از هیچ کس حتی جواب تمپلت هم نگرفتم ...
    ویرایش توسط ashkan_mc : November 27th, 2009 در ساعت 02:38 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    من بعد از 20 تا ایمیل به استاد های مختلف از حدود 7 دانشگاه ، تا حالا از هیچ کس حتی جواب تمپلت هم نگرفتم ...
    سلام
    اولا 20 تا ایمیل که چیزی نیست تازه اول راهی
    دوما تو فروم یه قسمت هست که درباره نامه نگار با استید از اونجا حتما استفاده کن، countdown یه نمونه گذاشته
    موفق باشی
    .All that you are, is the result of what you have thought

سلام. من نزدیک به 40 تا ایمیل به استادای مختلف آمریکا زدم که زمینه کاری نزدیکی با پروژه لیسانس یا ارشدم داشتند. ولی همه یا تمپلت فرستادند یا اصلا جواب ندادند. من مقاله ژورنال فقط یه دونه submitted دارم ولی 5 تا مقاله کنفرانس بین المللی دارم. تافلم 94 شدم. معدل ارشدم هم 16 شده(بدون تز) نمیدونم چیکار کنم. واقعا درمونده شدم. کسی میتونه بگه اشکال کارم کجاست؟

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilsoroush نمایش پست ها
    سلام. من نزدیک به 40 تا ایمیل به استادای مختلف آمریکا زدم که زمینه کاری نزدیکی با پروژه لیسانس یا ارشدم داشتند. ولی همه یا تمپلت فرستادند یا اصلا جواب ندادند. من مقاله ژورنال فقط یه دونه submitted دارم ولی 5 تا مقاله کنفرانس بین المللی دارم. تافلم 94 شدم. معدل ارشدم هم 16 شده(بدون تز) نمیدونم چیکار کنم. واقعا درمونده شدم. کسی میتونه بگه اشکال کارم کجاست؟
    از 40 تا چند تا تمپلت بوده ؟؟؟ باز شکر کن تمپلت داشتی ... من تمپلت هم نداشتم ... با اینکه رزومه ام خوبه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilsoroush نمایش پست ها
    مشکل از شما نیست.استادا حدوداً روزی چند صد تا از این ایمیل ها دریافت می کنن بنابراین بهشون حق بده.شما باید قبل از اینکه فصل apply بشه این کار رو شروع می کردی.حالا هم ناراحتی سودی نداره. به نظر من سعی کن پیکیجی که می فرستی از هر لحاظ قوی باشه ضمن اینکه ایمیل هایی که می فرستی دقیق تر و customize شده تر باشه.طوری که احساس نکنن برای همه همونو می فرستی.
    Before the Dawn

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)