صفحه 22 از 217 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط hurricane نمایش پست ها
    وقتی توی یه دانشگاهی یه استادی جواب می ده که "توی دانشگاه ما اپلای یه پروسه رسمی داره. اگه پذیرش گرفتی بعدش بهم ای میل بزن" (قطعاً تمپلته) باید بی خیال بقیه استادای اون دانشگاه بشی یا اون استاد فقط خواسته بپیچونه؟
    درود ، البته من کوچکتر از اونم که بخوام نظری بدم ولی در مورد سوال شما، این 1تمپلته که احتمالا استاد مورد نظر میخواد یا شما را توی آب نمک بزاره یعنی نمیخواد خودشو راغب نشون میده چون با ایمیل بعدی از طرف ایشون این طور استنباط خواهد شد که داره راغب میزنه ولی میخواد شما اپلای کنی که اگر شاید کیس بهتری پیدا نکرد شما را داشته باشه ولی به نظر من اگر استاد دیگری توی همون دپارتمان میشناسید برای ایشون هم لیمیل بزنید .
    I am back to AA.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

درسته - دانشگاهی مثلا Texas AM همینکارو کرد و اول پذیرش-اما این پذیرش از کجا اومده؟؟ احتمال زیاد اساتید پذیرش ها رو دیدند و از کمیته های علمی اونا رد شده-

سلام دوستان
    من یک سالی هستش که فارغ التحصیل شدم واسه همین ایمیل دانشگاهی ندارم. مکاتباتمو با Gmail انجام می دم. اما به ندرت جواب می گیرم. یکی از دوستان به من گفت یکی از دلایلش ایمیل هست. می خواستم نظر دوستان رو بدونم. اگر واقعا مشکل ایمیله برم یه domain بخرم برای خودم... نظرتون در این مورد چیه؟
    سوال دیگه ای که داشتم اینه که میشه از قابلیت Read Receipt (اعلام خوانده شدن ایمیل مثل Delivery در SMS) در بعضی ایمیلها استفاده کرد. درسته که Gmail در سایت خودش ساپورتش نمی کنه اما میشه از Gmail در MS Outlook استفاده کرد اونوقت می شه قابلیت Read Receipt رو هم به ایمیل اضافه کرد. اما مشکلی که اینجاست اینه که قبل از باز کردن ایمیل یه پنجره ظاهر میشه میگه که فرستنده ایمیل می خواد بدونه که ایمیلش داره خوانده می شه و گیرنده می تونه با Yes یا No جواب بده که اگه Yes بزنه یک پیغام برای فرستده می آید که می گه ایمیل شما خوانده شد. اما اگه No بزنه هیچی به هیچی. در ضمن امکان داره استادا از این کار خوششونم نیاد دیکه اصلا جوابمو ندن... می خواستم ببینم نظر دوستان چیه، به نظر شما درست هست از Read Receipt استفاده کنم؟ این می تونه مطلبی باشه که بقیه دوستان هم بهش فکر کنن شاید عملی باشه... حداقل ایجوری میشه تا حدودی فهمید که ایمیلمون باز شده...

Junior Member

بالاخره تعداد زیادی استاد می گن اپلای کن
    که اکثرش می دونیم تمپلیت هست..شایدم همش
    حالا بر چه اساسی انتخاب کنیم واسه اپلای؟ نمیشه که همشو کرد

Junior Member

سلام

من با کلی مکافات بالاخره از یه استاد آلمانی پذیرش گرفتم و برام دعوت نامه هم فرستاده بعد ازم خواست پروپوزال براش بنویسم که نوشتم بعد چند تا نکته برای تصحیح پروپوزال گفت منم در جوابش نوشتم:

Dear Professor

Many thanks because of your precise peaces of advice. I keep them in mind, I will take the IELTS exam on Saturday and after that I will send the edited version of my proposal to you.

Best regards.

اما از بعد از این ایمیل من استاد دیگه جوابمو نمیده. آیا من چیز بدی نوشتم که خودم خبر ندارم؟
    حالا چکار کنم؟

Junior Member

Smile پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1362 نمایش پست ها
    سلام

من با کلی مکافات بالاخره از یه استاد آلمانی پذیرش گرفتم و برام دعوت نامه هم فرستاده بعد ازم خواست پروپوزال براش بنویسم که نوشتم بعد چند تا نکته برای تصحیح پروپوزال گفت منم در جوابش نوشتم:

Dear Professor

Many thanks because of your precise peaces of advice. I keep them in mind, I will take the IELTS exam on Saturday and after that I will send the edited version of my proposal to you.

Best regards.

اما از بعد از این ایمیل من استاد دیگه جوابمو نمیده. آیا من چیز بدی نوشتم که خودم خبر ندارم؟
    حالا چکار کنم؟
    خودت رو بذار جای اون. ایملش رو باز می کنه و میبینه تو نوشتی بعد از امتحانت تصحیح رو انجام میدی. خوب اونم به خودش می گه اوکی و منتظر ارسال تصحیح شده پروپوزال جناب عالی می شه. توقع داری چی جواب بده؟ اصلا ضروری هست جواب بده؟ معلومه که نه. تو گفتی بعدا می فرستی، اونم منتظر می مونه. تجربه شخصی من اینو می گه که استادا اساسی سرشون شلوغه، اگه واسه همچین ایمیلی جوابی نمی گیری کاملا طبیعیه. چون دلیلی نمی بینن روش وقت بذارن. این نظر شخصی من بود و فکر می کنم منطقی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbc711 نمایش پست ها
    خودت رو بذار جای اون. ایملش رو باز می کنه و میبینه تو نوشتی بعد از امتحانت تصحیح رو انجام میدی. خوب اونم به خودش می گه اوکی و منتظر ارسال تصحیح شده پروپوزال جناب عالی می شه. توقع داری چی جواب بده؟ اصلا ضروری هست جواب بده؟ معلومه که نه. تو گفتی بعدا می فرستی، اونم منتظر می مونه. تجربه شخصی من اینو می گه که استادا اساسی سرشون شلوغه، اگه واسه همچین ایمیلی جوابی نمی گیری کاملا طبیعیه. چون دلیلی نمی بینن روش وقت بذارن. این نظر شخصی من بود و فکر می کنم منطقی باشه.
    نه آخه من بعد از اینکه امتحانمو دادم پروپوزال رو فرستادم به همراه توصیه نامه اساتید که قراره اون اصلاحشون کنه و به من برگردونه. این استاد جواب همه ایمیل هارو چند ساعته میداد و همیشه هم خودش ایمیل میزد میگفت کارت به کجا رسید رفتی سفارت؟ مدارکتو ترجمه کردی؟ خلاصه همیشه باهام در تماس بود اما الان یه هفته میشه که خبری ازش نیست من میگم شاید من کار بدی کردم. کسی هست که تجربه این کار رو داشته باشه و بتونه چند دقیقه وقتشو به من بده تا من همه چیزو واسش بگم و راهنماییم کنه؟ ممنون میشم

سلام. من یه تمپلت برای اي میل به اساتید آماده کردم که البته واسه هر استاد تغییرات خوبی توش میدم و موضوع کاری اون استاد و حتی مقاله ای که به نظرم جذاب اومده رو بهش اضافه می کنم یا تو p.s میارم. تا حالا به دوتا استاد تو دانشگاه IOWA که زمینه کاری نزدیکی به من داشتند ای میل زدم بعد از 1 هفته هنوز جواب ندادند. میشه لطفا یه نگاهی به این تمپلت بندازید و ببینید به نظرتون طولانیه یا نه؟
    ضمنا میل دانشگاه ما یه خوبی داره اونم اینه که مثلا واسه استاد دومی به من گزارش داد که ای میلت نخونده پاک شده! حالا نمیدونم اسپم شده بوده یا اینکه استاده به خاطر عنوانش پاکش کرده
    تو پست بعدی متنم رو میذارم

اینم از متن نامه م به اساتید
    Dear Professor......,

My name is Soheil Soroush and I'm interested in working with you at your research group as a PhD student. I think due to your interesting research field and publications, I will be able to work on my research interests and also help you as one of your research team members who has some experiences in academic researches related to your research activities.

I'm a MSc. Student of Ceramic Engineering at Sharif University of Technology since 2007 with the GPA of 16/20 (without the thesis mark) and the title of my thesis is: " ........" that focuses on the ........
    . I have submitted 2 journal papers and have presented 3 international- and more other national conference papers since 3 years ago.

My research interests are "..., .....,and ...." and I have done researches related to these topics that are explained in my C.V. that I have attached to this e-mail.

I will be appreciated if you could take a look at my C.V. and tell me if I can be one of your graduate students and researchers in the ….. University.
    Respectfully,
    Soheil Soroush

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

من توی یه دپارتمان از گرایش های دو تا استاد خوشم اومده، به یکیشون میل زدم تا حالا که جواب نداده .. میخوام اگه جواب نداد به اون یکی میل بزنم، از زمان فرستادن میل، اگه بخوان جواب بدن حدودا چند روز طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)