صفحه 187 از 217 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط lonelyman نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای پاییز 2018 اپلای کنم، به یه استاد تو کانادا ایمیل زدم ولی فعلا جواب نداده، آیا الان (تیر-مرداد) وقت مناسبی هست برای ایمیل زدن؟ اگر جواب این سوال منفیه، زمان مناسب کی هست؟
    الان خیلی از استادها تعطیلات رفته اند. بگذارید آخر تابستان تماس بگرید.

سلام دوستان
    من تا حالا چند تا ايميل زدم كه جوابي نگرفتم ولي بنظرم محتواي ايميلي كه زدم خوب نبوده حالا ميخوام ايميل يادآوري بزنم بنظرتون بهتره همون قبلي رو دوباره ريپلاي كنم يا اينكه با فرمتي كه بنظرم خوبه ايميل بزنم انگار تا حالا ايميل نزدم؟

Junior Member

با سلام
    من به استادها ایمیل می دیم بعضی هاشون 5 تا 8 باز ایمیل من رو می بینن به فاصله ی چند روز مثلا امروز یکبار می بینن فردا دو بار می بینن کلا زیاد ایمیل من باز میشه (email track)ولی جوابی نمیدن می خواستم ببینم شما برداشتتون و نظرتون چیه
    مرسی بابت وقتی که می ذارید

Junior Member writer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا حالا چند تا ايميل زدم كه جوابي نگرفتم ولي بنظرم محتواي ايميلي كه زدم خوب نبوده حالا ميخوام ايميل يادآوري بزنم بنظرتون بهتره همون قبلي رو دوباره ريپلاي كنم يا اينكه با فرمتي كه بنظرم خوبه ايميل بزنم انگار تا حالا ايميل نزدم؟
    سلام،
    با فرمتی که به نظرتون بهتره بزنید.

Junior Member writer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط munited نمایش پست ها
    با سلام
    من به استادها ایمیل می دیم بعضی هاشون 5 تا 8 باز ایمیل من رو می بینن به فاصله ی چند روز مثلا امروز یکبار می بینن فردا دو بار می بینن کلا زیاد ایمیل من باز میشه (email track)ولی جوابی نمیدن می خواستم ببینم شما برداشتتون و نظرتون چیه
    سلام،
    استاد ها ایمیلهای زیادی دریافت میکنند و بعضی وقتها برای پیدا کردن و جواب دادن به یک ایمیل خاصی که قبلا دیده بودند و در صدد بودند جواب بدهند ایمیلهای دریافتی دیگر خود را چندین بار باز و بسته میکنند. نگارش ایمیل هم در گرفتن جواب نقش مهمی ایفا میکند. موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط munited نمایش پست ها
    با سلام
    Email track فقط نشون میده که برنامه email مربوطه ایمیل شما را باز کرده. مثلا ممکنه استاد ایمیل قبلی را delete کرده باشه و اتوماتیک ایمیل بعدی که مال شماست باز شده باشد. لزوما به این معنی نیست که استاد بطور ویژه ایمیل شما را باز و بسته کرده یا خونده. در ضمن اگر ایمیل سرور آیکون های گرافیکی مربوط به این Email track ها را از متن ایمیل حذف کنند اصلا متوجه نمیشوید که استاد ایمیل را باز کرده یا نه. کلا خیلی قابل اطمینان نیستند.

Junior Member

سلام دوستان اگه الان بدون مدرک زبان به اساتید ایمیل بزنیم میشه بعدا که مدرک زبان اماده شد دوباره به همونجاها ایمیل زد من نگرانم که اگه الان ایمیل بزنم ممکنه بخاطر نداشتن مدرک زبان رد کنن یا جواب ندن و بعدا دیگه شانسی برا ایمیل زدن نباش از طرفی هم یکم عجله دارم نمیتونم صبر کنم اگه راهنمایی کند ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط zhilan نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه الان بدون مدرک زبان به اساتید ایمیل بزنیم میشه بعدا که مدرک زبان اماده شد دوباره به همونجاها ایمیل زد من نگرانم که اگه الان ایمیل بزنم ممکنه بخاطر نداشتن مدرک زبان رد کنن یا جواب ندن و بعدا دیگه شانسی برا ایمیل زدن نباش از طرفی هم یکم عجله دارم نمیتونم صبر کنم اگه راهنمایی کند ممنون میشم
    سلام دوست گرامی اشکالی نداره.شما میل بزن استاد اگر خوشش بیاد و پوزیشن داشته باشه بهت تا ددلاین وقت میده نمره زبان براشون بفرستی. البته شاید هرجایی فرق کنه..

سلام دوستان

معمولا بعد از چند روز انتظار میره استاد جواب ایمیل بده؟

اگر ایمیل رو جواب ندن میشه اینطوری برداشت کرد که از رزومه ما راضی نبودن؟ یا اگر راضی نیستن حداقل جواب منفی رو باید بدن به آدم ؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان

معمولا بعد از چند روز انتظار میره استاد جواب ایمیل بده؟

اگر ایمیل رو جواب ندن میشه اینطوری برداشت کرد که از رزومه ما راضی نبودن؟ یا اگر راضی نیستن حداقل جواب منفی رو باید بدن به آدم ؟

ممنون

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

جواب ندادن دلایل مختلفی ننکته داشته باشه

استاد رفته وکیشن یا رفته کنفرانس
    استاد به هر دلیلی سرش شلوغه و نمیتونه جواب بده
    استاد اصلا ایمیل شما رو زیر انبوه ایمیل های دریافتیش ندیده
    استاد از رزومه شما راضی نبوده یا به دردش نمیخورده
    استاد پوزیشنی الان نداره که بخواد رزومه ای رو چک کنه
    محتوای ایمیل شما مناسب نیست
    تایتل ایمیل شما مناسب نیست
    تایم ایمیل زذن شما مناسب نیست

و هزارتا دلیل دیگه

بحث راضی بودن یا نبودن یکی ازو دلایله
    قاعدتا عرف اینه که هر ایمیلی یه جوابی بهش داده بشه
    ولی خیلی وقت ها استادها سرشون خیلی شلوغه و جوابی نمیدن

شما میتونید بعد از ده روز ایمیلتون رو دوباره بفرستید و اگه خیلی علاقه مندید بعد از چند ماه (مثلا یک تا سه ماه) باز ایمیلتون رو بفرستید
    یا اینکه بمونید برای تایم بعدی اپلای و دوباره ایمیل بزنید

تمام عددهای بالا فقط یه نظر شخصیه و هییییچ قانونی واسش نیست!!! یکی ممکنه بعد از ۹ روز ایمیلشو دوباره بزنه و نه ده روز!!!

به خودتون بستگی داره

من خودم معمولا تا بار سوم ایمیل رو میزدم و بعد دیگه میموندم تا تاریخ بعدی اپلای

در نهایت جواب نگرفتن یه چیز خیلی خیلی طبیعیه و اصلا نباید باعث نگرانی شما بشه!
    بیشتر ازونی که فکرشو کنید طبیعیه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)