صفحه 184 از 217 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    من خیلی خودم رو محدود به رنک نکردم
    فعلا فقط دانشگاه های امریکا و کانادا رو سرچ کردم
    ولی به نظرم خیلی نا امیدانه س این پروسه ایمیل زدن به اساتید
    تماس با استاد شانس پذیرش را بالا میبرد ولی اگر هیچ جوابی نمیگیرید میتونید بسته به رزومه تون یک سبد از دانشگاههای رنک های مختلف که بنظرتون براشون شانس معقولی دارید انتخاب کنید و اپلای کنید. در بسیاری از موارد جواب ندادن استادها لزوما برای این نیست که پوزیشن ندارند بلکه میخواهند از بین کسانی که اپلای کرده اند انتخاب کنند.

سلام دوستان
    من مدتی قبل برای یکی از اساتید دانشگاهی در کانادا ایمیل زده بودم و رزومه فرستادم که گفتن پوزیشن دارم و به استادهات بگو برای من (ایمیل شخصی استاد) ریکام بفرستن و بعدش با هم اسکایپ میکنیم. من سه تا ریکام جور کردم و فرستادند اساتید برای ایشون. حدود دو هفته قبل هر سه ریکام در نهایت ارسال شد براشون. براشون ایمیل زدم که همه ریکام ها براتون ارسال شد اما دیگه ازشون خبری نشد. من گفتم شاید به خاطر تعطیلات سال نو باشه یک مقداری صبر کردم تا این که دو روز قبل براشون ایمیل یادآوری زدم که استاد ریکام ها اومد ممنون میشم فیدبکتونو از اپلیکیشنم بفرمایید به این ایمیل هم هنوز جوابی ندادن.
    به نظرتون من چکار میتونم بکنم الان. زمان داره به سرعت از دست میره. من یکی دیگر از اساتید این دانشکده را هم مد نظر دارم و میخوام اگر ایشون دانشجو نمیخواد سریع به با اون تماس بگیرم اما ایشون وضعش اینطوریه الان....اگر الان همزمان با اون استاد هم تماس بگیرم که ممکنه بد بشه.
    (رشته من در این دانشگاه کاملا استاد محوره و اگر استاد پیدا نکنید ریجکت میشید)

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

به طرز عجیبی استاد های استرالیا و امریکا جواب ایمیل منو میدن اما کانادا نه! با اینکه زمینه ی کاری کانادایی ها در برخی موارد خیلی بیشتر در ارتباط با رزومه ی من هست. دلیل خاصی داره ؟ نمیشه گفت با ایرانی ها خوب نیستن چون ۳۰٪ همه تیم ها با استاد های غیر چینی/هندی و ایرانی ها تشکیل میدن
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz.Darbandi نمایش پست ها
    به طرز عجیبی استاد های استرالیا و امریکا جواب ایمیل منو میدن اما کانادا نه! با اینکه زمینه ی کاری کانادایی ها در برخی موارد خیلی بیشتر در ارتباط با رزومه ی من هست. دلیل خاصی داره ؟ نمیشه گفت با ایرانی ها خوب نیستن چون ۳۰٪ همه تیم ها با استاد های غیر چینی/هندی و ایرانی ها تشکیل میدن
    تعداد دانشگاههای کانادا نسبت به امریکا خیلی کمتر هست و همین باعث میشه ترافیک ایمیل هایی که بهشون میدن خیلی بالاتر باشه. برای من هم وضعیت دقیقا مثل شماس. امریکایی ها بعضا جواب میدن - حالا چه تشویق به اپلای و چه نبودن پوزیشن-. شما ناامید نباشید و اگر رزومه تون خوبه - برای دانشگاههای کانادایی که به فیلد شما نزدیکن اپلای کنید. همچنین بنظر من رقابت سر کانادا دشوارتر از امریکا هست به همون دلیلی که توی جمله اول نوشته م.

Junior Member

سلام اگه کسی با یه استادی مکاتبه و مصاحبه تلفنی داشته باشه و بعدش استاده بهش میل بزنه بگه نمیتونم افر بدم و "I am sure with your talent and impressive CV you will be able to find a more fit position in other groups" حدود 3 ماه پیش ، بعد به استادای دیگه همون دپارتمان چنتای دیگشون میل بزنی و هیچ کدوم جوابتو ندن ( حدود 2 3 هفته پیش) ولی با توجه به ددلاین ها و شرایط ججزو انتخاب های معدودی باشه برات که میخوای اپلای کنی و فاند بگیری ... پیشنهاد میدین اپلای کنم و حداقل شانسمو امتحان کنم ؟!؟

راستش چون ویو کردن اپلیکیشن فی رو و اینکه تو برق دانشگاه نسبتا خوبیه و.... ولی جوابمو ندادن هیچ کدوم ددلاین هم 1 اپریل هست گویا ... سوال اینه میشه راهنمایی دقیق کنید چیکار کنم ؟

دوستان، بعد از مکاتبه‌ی اول با استاد خوبه چند روز صبر کنیم و اگه جواب نداد یه ایمیل فالو-آپ بفرستیم؟ و آیا اصلاً این کار (فالو-آپ) رو توصیه می‌کنید یا خیر؟
    بسیار ممنون.
    ویرایش توسط nina_nejad : March 22nd, 2017 در ساعت 11:53 AM

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nina_nejad نمایش پست ها
    دوستان، بعد از مکاتبه‌ی اول با استاد خوبه چند روز صبر کنیم و اگه جواب نداد یه ایمیل فالو-آپ بفرستیم؟ و آیا اصلاً این کار (فالو-آپ) رو توصیه می‌کنید یا خیر؟
    بسیار ممنون.
    بله توصیه میشه. اما سعی کنید از ایمیل ترکر هم استفاده کنید که مطمئن بشید که آیا ایمیلتون خونده شده یا نه.
    معمولا 7 تا 10 روز بعد از اولین ایمیل ریمایندر میدند.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    سلام اگه کسی با یه استادی مکاتبه و مصاحبه تلفنی داشته باشه و بعدش استاده بهش میل بزنه بگه نمیتونم افر بدم و "I am sure with your talent and impressive CV you will be able to find a more fit position in other groups" حدود 3 ماه پیش ، بعد به استادای دیگه همون دپارتمان چنتای دیگشون میل بزنی و هیچ کدوم جوابتو ندن ( حدود 2 3 هفته پیش) ولی با توجه به ددلاین ها و شرایط ججزو انتخاب های معدودی باشه برات که میخوای اپلای کنی و فاند بگیری ... پیشنهاد میدین اپلای کنم و حداقل شانسمو امتحان کنم ؟!؟

راستش چون ویو کردن اپلیکیشن فی رو و اینکه تو برق دانشگاه نسبتا خوبیه و.... ولی جوابمو ندادن هیچ کدوم ددلاین هم 1 اپریل هست گویا ... سوال اینه میشه راهنمایی دقیق کنید چیکار کنم ؟
    اگر براتون هزینه ای ندارد چرا که نه سنگ مفت گنچشک مفت. شانستون رو امتحان کنید.
    اما اگر احساس میکنید شانستون بالا است و میتونید پذیرش بگیرید به نظر من ارزش هزینه کرد رو دارد.
    البته همزمان باهاش برای جاهای دیگه اپلای کنید که همه تخم مرغاتون تو یه سبد نباشه.
    در نهایت تصمیم نهایی با خود شما است و همچنسن از دوستان با تجربه تر هم مشورت بگیر.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط nina_nejad نمایش پست ها
    بسیار ممنون.
    خیلی بستگی به زمانتون داره. ممکنه دو روز بعد یا یه هفته بعد از ایمیل اول باشه.

استفاده کردن از ترکر میتونه خوب باشه اما دو اشکال اساسی داره:

1) ظاهرا بعضی از اساتید ایمیل هایی که حاوی ترکر باشن رو اسپم میکنن.
    2) از دوستانی شنیدم که کلا اساتید خیلی نظر مثبتی نسبت به ایمیلهای حاوی ترکر ندارن.

به نظر من تا چهار پنج بار ریمایندر بزنین و اگر جوابی نگرفتید میتونید بذارید رو حساب جواب منفی اون استاد. البته راه آخرتون هم میتونه تماس تلفنی باشه. واکنش اون استاد به همه این موارد به شخصیت اون استاد ارتباط داره. برای خود من خیلی مثبت بوده و اساتید خیلی از سماجت من خوششون اومده.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    خیلی بستگی به زمانتون داره. ممکنه دو روز بعد یا یه هفته بعد از ایمیل اول باشه.

استفاده کردن از ترکر میتونه خوب باشه اما دو اشکال اساسی داره:

1) ظاهرا بعضی از اساتید ایمیل هایی که حاوی ترکر باشن رو اسپم میکنن.
    2) از دوستانی شنیدم که کلا اساتید خیلی نظر مثبتی نسبت به ایمیلهای حاوی ترکر ندارن.

به نظر من تا چهار پنج بار ریمایندر بزنین و اگر جوابی نگرفتید میتونید بذارید رو حساب جواب منفی اون استاد. البته راه آخرتون هم میتونه تماس تلفنی باشه. واکنش اون استاد به همه این موارد به شخصیت اون استاد ارتباط داره. برای خود من خیلی مثبت بوده و اساتید خیلی از سماجت من خوششون اومده.

پیروز باشید
    در مورد ترکر نکته‌ی خوب و به نظرم مهمی رو اشاره کردید. نمی‌دونم دوستانی که می‌گن از ترکر استفاده می‌کنن چقدر توجه دارن به این مسئله ولی من پیش‌فرضم این بوده که از سرویسی استفاده می‌کنن که در ایمیل مشخص نشه ترک می‌شه، که معمولاً در صورت خریداری این امکان فراهمه.
    طبعاً اگه امضای ترکر داشته باشه ایمیل حتی اگه اسپم نشه بسیار می‌تونه برخورنده باشه به استاد.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)