صفحه 186 از 217 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1365 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از راهنماییهاتون.
    من با یه استادی تو دانشگاه Utrecht هلند مکانبه کردم و ایشون گفتن نظرشون در مورد رزومه من و پروپزالم خیلی مثبت هست و اگر بتونم فاند جور کنم حاضرن استاد راهنمای من بشن. ولی متاسفانه فاندی که من بتونم ازش استفاده کنم وجود نداره. بخاطر همین من ازشون خواستم که اگر موقعیتی برای کار هست و من میتونم به عنوان ریسرچر و یا دستیار اونجا کار کنم به من بگن و راهنماییم کنن. جواب دادن که الان دارم برای کلاس مطلب آماده می‌کنم و در اسرع وقت جواب میدم. آخرین ایمیلش به من تقریبا ده روز پیش بود. می خوام بدونم چطور میتونم پی‌گیری کنم؟ یادش نره!!!
    سلام

در هلند هم متاسفانه گرایش به سمت دکترا بدون پول است. اکثر اساتید اینجا به پروپوزال ها جواب مثبت می دهند ولی باید با هزینه شخصی تشریف بیاورید. هلند هم برای زندگی کشور گرانی است. روی حرف استاد برای احتمال گرفتن فاند ویا کمک هزینه حسابی نکنید.

ارادت

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1365 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از راهنماییهاتون.
    من با یه استادی تو دانشگاه Utrecht هلند مکانبه کردم و ایشون گفتن نظرشون در مورد رزومه من و پروپزالم خیلی مثبت هست و اگر بتونم فاند جور کنم حاضرن استاد راهنمای من بشن. ولی متاسفانه فاندی که من بتونم ازش استفاده کنم وجود نداره. بخاطر همین من ازشون خواستم که اگر موقعیتی برای کار هست و من میتونم به عنوان ریسرچر و یا دستیار اونجا کار کنم به من بگن و راهنماییم کنن. جواب دادن که الان دارم برای کلاس مطلب آماده می‌کنم و در اسرع وقت جواب میدم. آخرین ایمیلش به من تقریبا ده روز پیش بود. می خوام بدونم چطور میتونم پی‌گیری کنم؟ یادش نره!!!
    سلام

در هلند هم متاسفانه گرایش به سمت دکترا بدون پول است. اکثر اساتید اینجا به پروپوزال ها جواب مثبت می دهند ولی باید با هزینه شخصی تشریف بیاورید. هلند هم برای زندگی کشور گرانی است. روی حرف استاد برای احتمال گرفتن فاند ویا کمک هزینه حسابی نکنید.در ایمیل یاداوری مستقیم از استاد بپرسید امکان TA شدن برای شما است یا خیر؟. حتما قید بفرمایید بدون فاند امکان تحصیل برای مقطع دکترا در یک کشور خارجی ندارید.

ارادت

Junior Member

ممنون از پاسخ شما.
    من الان به چه بهانه‌ای بهش ایمیل بزنم؟ ینی الان ده روز از ایمل آخرش گذشته و تو ایمیل آخرش گفته در اسرع وقت جواب میدم. به نظرتون من باید همینجوری صبر کنم یهش ایمیل برنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

در هلند هم متاسفانه گرایش به سمت دکترا بدون پول است. اکثر اساتید اینجا به پروپوزال ها جواب مثبت می دهند ولی باید با هزینه شخصی تشریف بیاورید. هلند هم برای زندگی کشور گرانی است. روی حرف استاد برای احتمال گرفتن فاند ویا کمک هزینه حسابی نکنید.در ایمیل یاداوری مستقیم از استاد بپرسید امکان TA شدن برای شما است یا خیر؟. حتما قید بفرمایید بدون فاند امکان تحصیل برای مقطع دکترا در یک کشور خارجی ندارید.

ارادت

ممنون از پاسخ شما.
    من الان به چه بهانه‌ای بهش ایمیل بزنم؟ ینی الان ده روز از ایمل آخرش گذشته و تو ایمیل آخرش گفته در اسرع وقت جواب میدم. به نظرتون من باید همینجوری صبر کنم یا بهش ایمیل برنم؟ اگه قراره ایمیل بزنم چی بگم بهتره؟

سلام وقتتون بخير،من ميخوام واسه مستر پذيرش بگيرم،ديروز صبح به چند نفر از اساتيد كانادا ايميل زدم واسه علاقه به ريسرچ اينترستشون و مداركمو اتچ كردم ديروز ظهر 2 نفرشون جواب دادن يه نفرشون گفتش كه مدارك شما خيلي تاثير گذار بود واسم ولي متاسفانه من تا 2022 پوزيشن خالي ندارم واسه دانشجوهاي مستر،يك نفرشون هم گفت كه من فعلا دانشجوهايي رو قبول ميكنم كه اسكالرشيپ مستقل داشته باشن،من امروز صبح بهش ايميل دادم كه من همه هزينه هامو خودم ميدم،به نظر شما جواب ميده؟ديروز حدودا 3 ساعت بعد از اينكه من ايميل دادم جوابمو داد ولي امروز تا الان كه جواب نداده هنوز،به نظر شماها جواب ميده؟من خيلي استرس دارم راستش تا چه بازه ي زماني استادها جواب ميدن كلا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخير،من ميخوام واسه مستر پذيرش بگيرم،ديروز صبح به چند نفر از اساتيد كانادا ايميل زدم واسه علاقه به ريسرچ اينترستشون و مداركمو اتچ كردم ديروز ظهر 2 نفرشون جواب دادن يه نفرشون گفتش كه مدارك شما خيلي تاثير گذار بود واسم ولي متاسفانه من تا 2022 پوزيشن خالي ندارم واسه دانشجوهاي مستر،يك نفرشون هم گفت كه من فعلا دانشجوهايي رو قبول ميكنم كه اسكالرشيپ مستقل داشته باشن،من امروز صبح بهش ايميل دادم كه من همه هزينه هامو خودم ميدم،به نظر شما جواب ميده؟ديروز حدودا 3 ساعت بعد از اينكه من ايميل دادم جوابمو داد ولي امروز تا الان كه جواب نداده هنوز،به نظر شماها جواب ميده؟من خيلي استرس دارم راستش تا چه بازه ي زماني استادها جواب ميدن كلا؟
    استاد ممکنه سرش شلوغ باشه و کار اصلی اش جواب دادن به ایمیلهای متقاضیان که نیست. یکی دو هفته صبر کنید اگر جواب نداد دوباره تماس بگیرید.

سلام.من مدتیه به اساتید دانشگاه ساسکاچوان ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم ازشون. ایمیل هام رو هم که پیگیری میکنم توسط اساتید باز میشن. من در حال اماده کردن خودم برای دفاع از پی اچ دیم در ایران هستمو و میخوام برای پی اچ دی دومم اپلای کنم. زمینه ی کاریم هم کاملا مربوطه به رشته ای که میخوام بخونم. به نظرتون درسته که ایمیل بزنم و از خود اساتید اونجا سوال کنم که نقص رزومم چیه؟ چون خیلی وقته بهشون ایمیل میزنم و جوابی دریافت نمیکنم. از طرفی اصلا نمیخوام این رشته رو از دست بدم. بدون داشتن استاد راهنما هم نمیشه اپلای کرد. ممنون میشم راهنماییم کنید که بدونم چیکار باید بکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام.من مدتیه به اساتید دانشگاه ساسکاچوان ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم ازشون. ایمیل هام رو هم که پیگیری میکنم توسط اساتید باز میشن. من در حال اماده کردن خودم برای دفاع از پی اچ دیم در ایران هستمو و میخوام برای پی اچ دی دومم اپلای کنم. زمینه ی کاریم هم کاملا مربوطه به رشته ای که میخوام بخونم. به نظرتون درسته که ایمیل بزنم و از خود اساتید اونجا سوال کنم که نقص رزومم چیه؟ چون خیلی وقته بهشون ایمیل میزنم و جوابی دریافت نمیکنم. از طرفی اصلا نمیخوام این رشته رو از دست بدم. بدون داشتن استاد راهنما هم نمیشه اپلای کرد. ممنون میشم راهنماییم کنید که بدونم چیکار باید بکنم.
    متاسفانه الان زمان مناسبی برای مکاتبه با اساتید نیست، از این نظر که هم اکثر اساتید دانشجوی مورد نیازشون رو برای سال تحصیلی پیش رو برداشتند و هم اینکه خیلی از اساتید الان یا مسافرت هستند یا در دانشگاه نیستند. خیلی به ندرت پیش میاد استادی در این موقع از سال دانشجو برداره یا پروژه ای داشته باشه که بخواد دانشجو برداره، و با توجه به اینکه تمام اسکالرشیپهای دانشگاه هم مختص یک سال تحصیلی کامل هست که از ترم پاییز شروع میشه. تنها توصیه من اینه که شما باید یه مقدار صبر کنید تا شروع به کار اساتید برای ترم بهار شروع بشه و اون موقع بتونید استادی پیدا کنید. چون شما تنها چشم به یک دانشگاه خاص دارید خیلی درصد احتمال موفقیتتون پایین میاد، برای دانشگاههای دیگر هم اقدام کنید.

سلام. خیلی ممنون از جوابتون. من برای ژانویه ی 2018 از اساتید تو ایمیل هام درخواست پوزیشن داشتم. فقط هم الان ایمیل نزدم بهشون هر زمانی ایمیل زدم وضع همین بوده. سوالم در مورد اینه که چه جوری باید بفهمم نقص رزومم چیه تا بتونم در صورت امکان بهترش کنم تا امکان جلب نظر اساتید باشه. ممنون

Junior Member

سلام
    من میخوام برای پاییز 2018 اپلای کنم، به یه استاد تو کانادا ایمیل زدم ولی فعلا جواب نداده، آیا الان (تیر-مرداد) وقت مناسبی هست برای ایمیل زدن؟ اگر جواب این سوال منفیه، زمان مناسب کی هست؟
    سوال دیگرم هم در مورد این بود که اگر استادی جواب نده، باید چیکار کرد؟ باید دقیقا همون ایمیل رو دوباره فرستاد؟ یا اینکه باید تغییراتی توش ایجاد کرد؟ فاصله زمانی ایمیل دوم چقدر باید باشه؟
    سوال آخرم هم اینه که تقریبا به طور متوسط چقدر طول میکشه که یک استاد به ایمیل جواب بده؟ یعنی بعد چند روز باید تقریبا مطمئن شیم که استاد مربوطه جواب نخواهد داد؟
    از دوستان ممنون میشم که راهنمایی کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)