صفحه 130 از 217 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

من هم کما بیش این مشکل رو دارم و از همین روش ترک آپی طرف روی وبم استفاده میکنم، جواب تقریبا گرفتم اما یه مسئله ای خیلی اذیت میکنه - که واقعا فکر میکنم باید براش تاپیک جدا زد اونم معضلی به نام استاد چینی هست - اینه که استادهایی که گفتن دانشجو میخواییم برامون رزومه و اینا بفرستید جواب نمیدن! اکثرا هم چینی. من رزومه تک تک دانشجوهای بکشون رو چک کردم هیچ کدوم چیز بخصوصی جر هم نژاد بودن نداشتن از 29 دانشجویی که الان پیشش هستن یا فارغ شدن یکی چینی نیست. حالا بنظر راهکاری هست واسه این مشکل؟ منظور اینکه کلا از ایمیل زدن به اینجور اساتید منصرف بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    گفتم بیام و مختصر نتیجه ای بگم:
    من این کاری که گفتید رو انجام دادم و به یکی از اساتیدی که حدود 3 هفته پیش میل زده بودم و بی جواب مونده بود، دیروز دوباره ایمیل زدم. امروز دیدم سایتم رو چک کرده و چند دقیقه بعدش هم جواب ایمیلم رو داد
    البته خیلی سرسری سایت رو نگاه کرده بود چون یه چیزی ازم پرسید که کاملا واضح توی سایتم نوشته بودم (حس این استادهایی رو پیدا کردم که دانشجو ایمیل مسخره بهش میزنه و یه سوال میپرسه که استاده قبلا جوابش رو 100 دفعه داده )

در هر صورت همین رو ادامه میدم ببینم از بقیه جوابی میگیرم یا نه :-)
    سلام
    چیزی که من دیدم اینه که استادای آمریکایی یا هندی وقتی به کسی جواب میدن میدونن که طرف رو حرفشون حساب باز میکنه واسه همین تا مطمئن نشن جواب امیدوار کننده نمیدن (در مورد استادهای چینی نمیدونم) بنابراین بهترین راه ادامه دادن مسیر موجوده. در ضمن اگر در یک دانشگاه دوست یا آشنایی دارین که میتونه براتون با استاد صحبت کنه و توانایی هاتون رو براش شرح بده خیلی مهمه.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Yes you are right, but I was checking the content of all the emails every day. I spent two month just for sending Emails.
    A good point is that most of the professors did not read my email. I had a delivery report which notified me whenever they read. In that way, I had to send email over and over. But not the same email, I designed all the emails as you mentioned
    سلام

منم مشکلم این هست که ایمیل میزنم اما جوابی نمیگیرم. میشه لطفا راهنمایی کنید چطور میشه دلیوری ایمیل رو فعال کرد. هم ایمیل دانشگاهی دلرم و هم جی میل.

مرسی

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafaei نمایش پست ها
    سلام

منم مشکلم این هست که ایمیل میزنم اما جوابی نمیگیرم. میشه لطفا راهنمایی کنید چطور میشه دلیوری ایمیل رو فعال کرد. هم ایمیل دانشگاهی دلرم و هم جی میل.

مرسی
    این دوتا افزونه هستش که می تونید برای جیمیل ازشون استفاده کنید. البته من خودم شخصا تا حالا ازشون استفاده نکردم:
    yesware
    rightinbox
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops نمایش پست ها
    این کاناداییا این طورین. بعد از 2 ماه و نیم یکیشون به من جواب داد بعد وسط mail بازی یه دفعه ای دوباره خاموش شد. کانادا سرده سرعت عکس العملشون پایینه . این که به یکی دیگه mail بزنی رو باید خودت تصمیم بگیری ولی من خودم mail می زنم اگه بهم جواب ندن.
    من كه سر از كار اين استاداي كانادايي دو نميارم. بعد از دو سه ماه به ايميل من جواب داد. من اصلا خودم هم يادم رفته بود كه بش ايميل زدم. اما در كل استادا امريكايي كمتر ادم رو سر كار ميذارن. اگه دانشجو نخوان سريع ميگن.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    این دوتا افزونه هستش که می تونید برای جیمیل ازشون استفاده کنید. البته من خودم شخصا تا حالا ازشون استفاده نکردم:
    yesware
    rightinbox
    مرسی از راهنمایی. فقط یه چیزی که هست، آیا استادا متوجه میشن که من می خوام بفهمم که می خونن یا نه!؟ اثر منفی نذاره!؟
    ویرایش توسط amirmostafaei : December 23rd, 2013 در ساعت 01:19 AM

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

مرسی از راهنمایی. فقط یه چیزی که هست، آیا استادا متوجه میشن که من می خوام بفهمم که می خونن یا نه!؟ اثر منفی نذاره!؟
    والا ظاهرا که متوجه نمیشن. ولی من چون خودم تا حالا ازش استفاده نکردم نمیتونم با قاطعیت بگم. این افزونه رو اول برای خودتون تست کنید ببینید چه جوریه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

من yesware استفاده میکردم قبلن! استادها متوجه نمیشدن اما یکبار استادی که رئیس دپارتمان بود و از خود دانشگاه (چون محل هم میگه) جوابمو داد دیدم زیر ایمیلم مشخص کرده که این ایمیل همراه با اپلیکیش yesware است!!!!!!!!!!!!!!!!بعد منم اصلن به روی خودم نیاوردم باز هم با اون استاد ایمیل بازی کردم!
    یه نکته دیگه این اپلیکیشن همیشه هم نشون نمیده که استاد ایمیلتون رو خونده یا نه! چون من با یه استادی کلی ایمیل رد و بدل کردم و اصلن این اپلیکیشن هیچ اطلاعی نداد که استاده ایمیلتو باز کرده! جواب داده و غیره! در کل به نظرم جالب نیس منکه فقط دو هفته تا یک ماه ازش استفاده کردم!بعد جالبه یه استاد کانادایی 25 بار ایمیل منو باز کرده بود! تو سفر تو دانشگاه! تو راه! با ایپد! با ایفون! با لب تاب! اصن خیلی به خوندن ایمیل من علاقه داشت اما نمیدونم چرا جواب نداد!!!تا یک ماه بعدش!
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

Senior Member

سلام استادا کلا در تعطیلات جواب نمیدن؟ من 1 هفته است یه ایمیل زدم به استاد جواب نگرفتم ممکنه به خاطر تعطیلات باشه و تعطیلات تو کانادا تا کی طول می کشه؟ تو ایمیلم نوشتم که رو چی کار می کنم و گفتم که پیپرهای استاد رو دیدم ولی به اون پیپرهایی که مرتبط با رشته کاریم هست دسترسی ندارم و ازش خواستم کمکم کنه یکم بیشتر با رشته مطالعاتیش آشنا بشم...به نظرتون حرف بی ربطی زدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام استادا کلا در تعطیلات جواب نمیدن؟ من 1 هفته است یه ایمیل زدم به استاد جواب نگرفتم ممکنه به خاطر تعطیلات باشه و تعطیلات تو کانادا تا کی طول می کشه؟ تو ایمیلم نوشتم که رو چی کار می کنم و گفتم که پیپرهای استاد رو دیدم ولی به اون پیپرهایی که مرتبط با رشته کاریم هست دسترسی ندارم و ازش خواستم کمکم کنه یکم بیشتر با رشته مطالعاتیش آشنا بشم...به نظرتون حرف بی ربطی زدم؟
    تعطیلات تا هفته اول ژانویه است. استاد ممکنه تعطیلات بوده باشه یا اینکه نخواسته باشه ایمیل شما رو جواب بده یااینکه اصلا دانشجو نمیخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)