صفحه 19 از 217 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط andromeda
    سلام،
    من از قبل با یه استاد در کانادا حرف زده بودم وبهم گفته بود که apply کنم،منم 2 ماه پیش همه ی file ها رو فرستادم..
    دیروز به office اوجا email زدم، اونها گفتن که هنوز کسی از استادا از resume شما خوشش نیومده ، منم به اون استاد email زدم که بپرسم تصمیمش چیه ولی جوابمو نی ده...به نظرتون معنیش اینه که دیگه نمی خواد ، یا اینکه هنوز تصمیم نگرفته!؟ ???
    شنیده بودم که استادا رک جواب می دن اگر کسیو نخوان! :-\
    منم فکر می کنم اکثرشون خیلی صریح تصمیم شون رو می گن.
    بنابراین احتمالا هنوز تصمیم نگرفتن.
    فقط نباید ناامید شد.
    و حتی اگر تصمیم اونها نه شد یادمون باشه هنوز راهها و درهای زیادی هست.

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

یه استادی بهم جواب نداده، مشکلی نداره مثلا دو هفته بعد دباره واسش میل بزنم؟؟؟
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    نه چه اشکالی داره ... این جواب ندادن میتونه به هزار و یک دلیل باشه که فقط یکیش بی اعتنایی هست !

خود من یکبار برای یک استاد کانادایی ایمیل زدم. بعد از مدتی که جواب نداد، دوباره بهش ایمیل زدم. در پاسخ ایمیل دومی از من عذرخواهی کرد از اینکه بعلت شلوغی سرش، جواب ایمیل اول من را نداده (لازم به ذکر است که در ایمیل دومی اصلا اشاره ای به ایمیل اول نکرده بودم)!!

[left]Dear Friends:
    I received an offer on March 4th. Afterward, I sent two emails to the department to ask some questions.but received no answer!!!
    I am annoyed....
    any comment???
    [/left
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    [left]Dear Friends:
    I received an offer on March 4th. Afterward, I sent two emails to the department to ask some questions.but received no answer!!!
    I am annoyed....
    any comment???
    [/left
    من همین مشکلو داشتم ... با وجود اینکه چندین ایمیل زدم کسی جواب نداد ... یکم اینروزا سرشون شلوغه ... بعده یه مدت برام یه ایمیل اومد که مشکلم حل شد ... جالبه که این ایمیل reply شده ایمیل خودم هم نبود و یه ایمیل تازه بود ... یه مدت دیگه هم هر چی واسه supervisior ایمیل میزدم جواب نمیداد که بعد فهمیدم بنده خدا خودش داشته پیگیری میکرده و ایمیلای منو همشو میخونده ولی جواب نمیداده یا تو اون مقطع نمیدونسته که جواب بده ... نگران نباش و اگه واقعا" واجبه تلفن بزن ...

Yes, I am in an urgent need of their answer cause based on it I want to accept their offer.
    The sooner I finalize my decision, the sooner I will have my I20 and...
    I am really obsessive about the clearance time
    the fall sem. begins at Aug 24th and and I think I do not have enough time
    I don't dare to call them cause I think they might get upset cause they are already overloaded
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    Yes, I am in an urgent need of their answer cause based on it I want to accept their offer.
    The sooner I finalize my decision, the sooner I will have my I20 and...
    I am really obsessive about the clearance time
    the fall sem. begins at Aug 24th and and I think I do not have enough time
    I don't dare to call them cause I think they might get upset cause they are already overloaded
    سلام
    معمولا" در ایمیل یا نامه ای که پذیرش شما در اون قید شده به شماره تماس استاد و یا دپارتمان هم اشاره شده- در این صورت به نظر من تماس گرفتن باهاشون مشکلی نخواهد داشت.
    اما اگر این مورد در ایمیل یا نامه پذیرش شما نیست منتظر پاسخ شون بمونید. اگر بعد از یک هفته تا ده روز پاسخ ندادند- باهاشون تماس بگیرین و بعد از بیان علت نگرانی تون سوالاتتون رو مطرح کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    سلام
    تجربه خودمو می گم شاید کمک کنه. Spam شدن ایمیل شما تا حد زیادی به عنوان
    ایمیل بستگی داره مثلا اسم خودتون یا مشابه اون رو اگه بنویسین اسپم می شه.
    من از 20 تا استاد تا حالا چندین جواب گرفتم و تو همه از عنوان Interested in doing research on استفاده کردم.
    نکته دوم اینکه بگردین استادی که دقیقا موضوع کارش به شما می خوره رو انتخاب کنین حالا یکی دو تا رنکینگ بالا پایین
    فرقی نمی کنه. من واسه استادی که بعدن بهم فاند داد ایمیل که زدم دقیقا 7 دقیقه بعد جواب
    گرفتم . البته استثنا بود ولی نشون می ده که هماهنگی موضوع تحقیق با استاد خیلی مهمه.
    سلام
    یعنی‌ اگه ایمیل من اسمو فامیلم پشت سر هم باشه اسپم می‌شه؟
    ایمیل ه من که اینجوری و یاهو هستش
    راستی‌ چطوره یهaccount از همین سایتapplyabroad بگیریم ؟
    ;D

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198
    سلام
    یعنی‌ اگه ایمیل من اسمو فامیلم پشت سر هم باشه اسپم می‌شه؟
    ایمیل ه من که اینجوری و یاهو هستش
    راستی‌ چطوره یهaccount از همین سایتapplyabroad بگیریم ؟
    ;D
    دوست خوبم اگر به جواب ميلاد دقت ميكردي ميديدي كه گفت: عنوان ايميل اگر اسم و فاميل باشه اسپم ميشه نه اگر آدرس ايميل اسم و فاميلت باشه
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)