صفحه 18 از 217 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط oftomate
    سلام
    من به استاد هایی ایمیل میزنم ولی اصلا جواب نمیدن
    نا امید شده م که شاید رزومه م خیلی ضعیفه :'(
    به نظرتون چه کار کنم؟
    به بعضی هاشون 4-5 بارایمیل زدم
    جواب ندادنشون یعنی اینکه منو نمیخوان؟
    ببینید اصلا بطور کلی این حرفه ای نیست که به استادی یک ایمیل چندین بار بفرستید ممکنه که اون استاد یا فاند نداشته یا جای خالی نداشته یا وقت نداشته یا اصلا اهل پاسخگویی نبوده وشایدم از رزومه یا حتی متن ایمیل شما خوشش نیومده. اگه براتون امکان داره متن ایمیل خودتون را در محل مناسب بزارید تا اگه بتونم کمکتون کنم. در کل اگه کسی بخواهد. جواب شما را می ده حتی من مواردی بر خورد کردم که مثلا بعلت اینکه آفر بهتری داشتم ارتباط با استادی را قطع کردم و چند وقت بعد خود استاد ایمیل زده که چی کار می خواهی بکنی پس این مسئله قدری هم به شرایط دیگه بستگی داره.
    موفق باشید.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    ببینید اصلا بطور کلی این حرفه ای نیست که به استادی یک ایمیل چندین بار بفرستید ممکنه که اون استاد یا فاند نداشته یا جای خالی نداشته یا وقت نداشته یا اصلا اهل پاسخگویی نبوده وشایدم از رزومه یا حتی متن ایمیل شما خوشش نیومده. اگه براتون امکان داره متن ایمیل خودتون را در محل مناسب بزارید تا اگه بتونم کمکتون کنم. در کل اگه کسی بخواهد. جواب شما را می ده حتی من مواردی بر خورد کردم که مثلا بعلت اینکه آفر بهتری داشتم ارتباط با استادی را قطع کردم و چند وقت بعد خود استاد ایمیل زده که چی کار می خواهی بکنی پس این مسئله قدری هم به شرایط دیگه بستگی داره.
    موفق باشید.
    متن ایمیل:
    I am currently a master's student in the ...group at ... University.
    However, I am intensely interested in you area of research and I pursue a related Ph.D degree in a world class university like University of ... . Furthermore, I am keenly aware of your high scientific position and I found some relevant papers among the list of your publications. Accordingly, I am immensely interested in joining your research team as a Ph.D. student. I note that I have presented a seminar at ... about "...", and therefore I think I am familiar with such subjects.

For more information, please refer to my CV, which is attached to this
    email. Please don not hesitate to contact me if you need any other
    information. I am eagerly looking forward to hearing from you.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

متن شما ایراد خیلی داره من تصحیح کردم و از طریق پیام خصوصی براتون فرستادم.در ضمن سئوالتون را باید جای دیگه می پرسیدید.
    What Goes Around...Comes Around

من 2 تا استاد بهم ایمیل زدن که فعلا فاند ندارن و من می حوام باهاش کار کنم.؟. من هم گفتم که می شه ازطریق شرکت یا خود دانشگاه کمک هزینه بگیرم؟ اخه نمیتونم هزینمو پرداخت کنم.. :-[
    ولی جوابی نداد.. :'(یعنی جی باید می نوشتم؟

Senior Member maryamf آواتار ها

Try to find other professors. They didn't reply you because they can't offer you fund anyway; there is a chance that they find a way to fund your education in future, but do not wait for them to reply and search among other groups and universities.
    good luck

Junior Member

سلام،
    من از قبل با یه استاد در کانادا حرف زده بودم وبهم گفته بود که apply کنم،منم 2 ماه پیش همه ی file ها رو فرستادم..
    دیروز به office اوجا email زدم، اونها گفتن که هنوز کسی از استادا از resume شما خوشش نیومده ، منم به اون استاد email زدم که بپرسم تصمیمش چیه ولی جوابمو نی ده...به نظرتون معنیش اینه که دیگه نمی خواد ، یا اینکه هنوز تصمیم نگرفته!؟ ???
    شنیده بودم که استادا رک جواب می دن اگر کسیو نخوان! :-\
    فراموش کن چیزیو که نمی تونی بدست بیاری،و سعی کن بدست بیاری چیزیو که نمی تونی فراموش کنی...

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Hope u r not at this case, but sometimes they push off without any report;

I had also a couple of examples as for myself in my application plate!!!!!!!!

استادا به اکثر کسانی که ایمیل میزنن میگن مدارک رو بفرست. در مورد شما دو مساله وجود داره: 1- استاده یکی دیگه رو پیدا کرده که بیشتر ازش خوشش اومده (البته از نظر رزومه نه مسایل دیگه ;D)
    2- هنوز اون استاد جوابش رو به دپارتمان اعلام نکرده. پس فقط به خدا امید داشته باشید و منتظر بمونید. خدا بزرگترین یاور انسان هستش.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

من از قبل با یه استاد در کانادا حرف زده بودم وبهم گفته بود که apply کنم،منم 2 ماه پیش همه ی file ها رو فرستادم..
    شما خوب توضيح ندادي: آيا يک جواب تمپليت داده بود (مثلا صرفا گفته باشه I encourage you to apply) ؟ يا اينکه واقعا يک جواب درست و حسابي داده باشه؟

بهرحال بايد صبر کنيد. توکلتان به خدا باشه.

Junior Member

ممنون از جوابهاتون...
    نه،راستش کاملا Resume منو خونده بود و سوال هم ازم کرد و حدود 11 email هم رد و بدل شد ...
    فراموش کن چیزیو که نمی تونی بدست بیاری،و سعی کن بدست بیاری چیزیو که نمی تونی فراموش کنی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)