صفحه 1 از 185 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض جواب ندادن استادها

سلام به همگی...مدتیه به یکی از اساتید دانشگاه ubc میل زدم و متاسفانه هیچ جوابی نداده...یعنی نه رد کرده و نه قبول...به نظرتون در چنین شرایطی اولن معنی این عمل چیه؟ و ثانین آیا اشتباه اگه به یکی دیگه از اساتید اون دپارتمان میل بزنم و شانسم رو امتحان کنم؟
    اصولن چقدر طول میکشه که یه استاد به هر شکلی یه جواب به دانشجو بده؟
    ممنون می شم جواب بدین و من رو از این حالت برزخ در بیارین
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

این کاناداییا این طورین. بعد از 2 ماه و نیم یکیشون به من جواب داد بعد وسط mail بازی یه دفعه ای دوباره خاموش شد. کانادا سرده سرعت عکس العملشون پایینه . این که به یکی دیگه mail بزنی رو باید خودت تصمیم بگیری ولی من خودم mail می زنم اگه بهم جواب ندن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops نمایش پست ها
    این کاناداییا این طورین. بعد از 2 ماه و نیم یکیشون به من جواب داد بعد وسط mail بازی یه دفعه ای دوباره خاموش شد. کانادا سرده سرعت عکس العملشون پایینه . این که به یکی دیگه mail بزنی رو باید خودت تصمیم بگیری ولی من خودم mail می زنم اگه بهم جواب ندن.
    من كه سر از كار اين استاداي كانادايي دو نميارم. بعد از دو سه ماه به ايميل من جواب داد. من اصلا خودم هم يادم رفته بود كه بش ايميل زدم. اما در كل استادا امريكايي كمتر ادم رو سر كار ميذارن. اگه دانشجو نخوان سريع ميگن.

Junior Member

به نظر من بهتره به چند نفر ایمیل بزنی و بعد منتظر بمونی. من اگه جای شما بودم یکی یکی امتحان نمی کردم، يه ایمیل رو مثلا به 20 نفر میزدم و بعد منتظر می موندم ببینم چندتاشون و کدومشون جواب میده.

Senior Member

به نظر من ایمیل بزن و تا سه روز صبر کن، اگر جواب دادن که دادن، اگر نه یعنی دیگه جواب نمی دن، البته سه روز هم زیاد ضروری نیست، چون من از اونهایی که بعد از سه روز جواب نگرفتم، دیگه جواب نگرفتم، از اونهایی هم که جواب گرفتم (چه خوب، چه بد) شاید بعد از چند ساعت، ایمیل رو جواب دادن. یعنی شب بهشون میل می زدم (به خاطر اختلاف زمانی) و صبح که می رفتم چک می کردم، هر کی می خواست جواب بده، ج.واب داده بود. هر کی هم جواب نداده بود دیگه جواب نمی داد.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Senior Member

من يکي از استادا بعد از 10 روز بهم جواب داد. گفت توي اون مدت کامل رزوممو خونده بود، با يکي از دانشجوهاشم راجع به اون صحبت کرده بود ولي بعد گفت که کارش گرچه به موضوع مورد علاقه من شبيهه ولي تفاوتهاي اساسي هم داره و .... کاملا هم حرفش درست بود..

And some one replied to me after 2 month!!!
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط شروین نمایش پست ها
    And some one replied to me after 2 month!!!
    و یکی از استادها بعد از 1 سال و 3 ماه جواب ایمیل من رو داد! بیشوخی عرض میکنم.
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

آره استادها هم قماشهاي مختلفي دارند و هر كدوم يه مدل رفتار ميكنن...

فقط يه توصيه كوچولو ميكنم: خودتو بذار جاي استادي كه وسط يه عالم كار و زندگي، ايميلهاي زياد و كمابيش عين هم از دانشجوهاي سراسر دنيا دريافت ميكنه...همه ميگن من ال و بل هستم و دوست دارم با شما كار كنم ... كدومشون جلب توجه ميكرد و برات بيشتر جالب بود؟خودت به كدومش دوست داشتي جواب بدي و اول از همه ميخوندي؟ شايد يه كم تفاوت با روتينهاي ايميلها، يه عنوان جالب و متفاوت، يه كم ابتكار و خلاقيت و ايجاز بتونه ايميل شما رو متفاوت و نظر استاد رو بيشتر جلب كنه...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

این خیلی عادیه که یه استاد جواب نده، از بین 500 تا mail اگه 10 تا جواب نگرفتی تعجب کن. خیلی از اساتید هر ترم دانشجو نمی گیرن و به همین دلیل این جور mail ها رو به سادگی ignore می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)