صفحه 198 از 217 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوست عزیز

من اصلا فکر نمیکنم این نامه ضروزتا و قطعا به معنی عدم پذیرش باشد. برای اعلام نتیجه پذیرش یا آزمونها - چه مثبت چه منفی چه قبول چه رد - دانشگاهها رویه و مقررات دارند یعنی مشخص است چه کسی باید نتیجه را به چه نحوی به متقاضی اعلام کند. اساتید و پرسنل از این موضوع آگاه هستند و به آن ورود نمیکنند تا کارها برابر مقررات توسط واحد مسوول انجام شود.

پاسخ شما میتواند مثبت یا خدای ناکرده منفی باشد که باید منتظر بود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    خب این استاد عزیز امروز جواب منو دادند و گفتند به زودی از طرف دانشگاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد... خب بگو من شما رو نخواستم و ریجکت شدید.. چرا می پیچونند؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

خب این استاد عزیز امروز جواب منو دادند و گفتند به زودی از طرف دانشگاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد... خب بگو من شما رو نخواستم و ریجکت شدید.. چرا می پیچونند؟؟
    براتون آرزوی موفقیت می کنم اما همچنان درصدی برای مثبت بودن هم در نظر بگیرید

سلام دوستان. استادی که در یکی از دانشگاههای کانادا من باهاشون تماس داشتم و قویا منو تشویق به اپلای کرده بودن الان پاسخ ایمیل من رو نمیدن . با توجه به اینکه من اسم ایشون رو در SOP گذاشتم و اپلای کردم، الان میشه به اساتید دیگه ایمیل بزنم که اپلیکیشن منو ببینند یا اینکه منتظر پاسخ ایشون باشم؟ نمیخوام حالا که هزینه اپلای رو پرداخت کردم فرصت از دست بره.
    سلام دوستان. خواستم تجربه ام رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم. این استاد که من باهاشون در تماس بودم و مدتها جواب ایمیل منو نمیدادن درواقع بخاطر این بوده که فایل منو با یکی دیگه از اساتید که احساس میکردند کارشون بمن نزدیکتر هست به اشتراک گذاشته بودن. این استاد دوم چند رور پیش با من تماس گرفتند و بعد از اسکایپ دیشب نتیجه پذیرش من با سوپروایزری مشترک هر دو استاد اومد ( پذیرش با فاند کامل هست) خلاصه اینکه گاهی در جواب ندادن اساتید حکمتی هست که ما از اون بی اطلاعیم و باید صبر پیشه کرد و خوشبین باقی موند. البته مشخص نیست من این آفر رو برم یا نه ولی بهرحال امیدوارم برای همه بهترینها رقم بخوره. از دوستانی که به من راهنمایی کردند هم خیلی ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این خبر پذیرشها و فاندها که می اید واقعا مایه مسرت است. خیلی به شما تبریک میگویم و آرزوی موفقیت دارم

پایدار باشید

سلام دوستان. خواستم تجربه ام رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم. این استاد که من باهاشون در تماس بودم و مدتها جواب ایمیل منو نمیدادن درواقع بخاطر این بوده که فایل منو با یکی دیگه از اساتید که احساس میکردند کارشون بمن نزدیکتر هست به اشتراک گذاشته بودن. این استاد دوم چند رور پیش با من تماس گرفتند و بعد از اسکایپ دیشب نتیجه پذیرش من با سوپروایزری مشترک هر دو استاد اومد ( پذیرش با فاند کامل هست) خلاصه اینکه گاهی در جواب ندادن اساتید حکمتی هست که ما از اون بی اطلاعیم و باید صبر پیشه کرد و خوشبین باقی موند. البته مشخص نیست من این آفر رو برم یا نه ولی بهرحال امیدوارم برای همه بهترینها رقم بخوره. از دوستانی که به من راهنمایی کردند هم خیلی ممنونم
    سلام

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

سلام و خسته نباشيد
    يه راهنماييم کنيد لطفا از دانشگاه James Cook در استراليا با يه استاد مکاتبه کردم. دفعه اول گفت زمينه کار من بينايي ماشين هست.من هم از کارهاي خودم در اين زمينه گقتم. دفعه بعد اين متن رو برام فرستادشThank you for your interest in applying for a PhD scholarship with JCU. However I receive many such enquirers and for me to commit my time to you I need to see you will be a good student. Please select any computer vision competition on kaggle.com and do fast.ai lessons. Then report your progress. که در مجموع يه تمرين دادش بهم که حل کنم. منم انجام دادم و براش فرستادم در نهايت اين ايميل رو برام زدش: Thank you for trying. Next time please send me link to your kaggle notebook.
    My kaggle id for sharing که يعني به اين ايميلم از اين به بعد تماس بگير و آخر ايميل هم نوشته بود مقاله هاي خودت در اين زمينه رو بفرست برامPlease remind me if you have research publications. Without publications you will not get the scholarship.منم ارسال کردم.
    الان سوالم اينجاست که ديگه اين استاده جواب نداده بهم! آيا بايد بهش دوباره ايميل بزنم و جويا جواب بشم يا نه بيخيال شده؟ لطفا بهم کمک کنيد ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mesdaghis نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد
    يه راهنماييم کنيد لطفا از دانشگاه James Cook در استراليا با يه استاد مکاتبه کردم. دفعه اول گفت زمينه کار من بينايي ماشين هست.من هم از کارهاي خودم در اين زمينه گقتم. دفعه بعد اين متن رو برام فرستادشThank you for your interest in applying for a PhD scholarship with JCU. However I receive many such enquirers and for me to commit my time to you I need to see you will be a good student. Please select any computer vision competition on kaggle.com and do fast.ai lessons. Then report your progress. که در مجموع يه تمرين دادش بهم که حل کنم. منم انجام دادم و براش فرستادم در نهايت اين ايميل رو برام زدش: Thank you for trying. Next time please send me link to your kaggle notebook.
    My kaggle id for sharing که يعني به اين ايميلم از اين به بعد تماس بگير و آخر ايميل هم نوشته بود مقاله هاي خودت در اين زمينه رو بفرست برامPlease remind me if you have research publications. Without publications you will not get the scholarship.منم ارسال کردم.
    الان سوالم اينجاست که ديگه اين استاده جواب نداده بهم! آيا بايد بهش دوباره ايميل بزنم و جويا جواب بشم يا نه بيخيال شده؟ لطفا بهم کمک کنيد ممنونم
    سلام دوست عزیز

اگر مدتی گذشته مناسب است که نامه بدهید و پیگیری کنید.

در مجموع البته استاد پر غمیشی به نظر می آیند و اینکه خواسته هایشان را یکبار منسجم نخواسته اند نشان از این دارد که یا سرشان خیلی شلوغ است یا منسجم فکر نمیکنند .

پیشنهاد میکنم علاوه بر اینکه از ایشان پیگیری میکنید در جستجوی اساتیددیگر هم باشید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یه سوال مهم

یک ماه پیش با یک استاد از دانشگاه شربروک مصاحبه اسکایپ داشتم و یک هفته بعد از مصاحبه ایمیل زد که من یه پروژه جدید دارم با فلان تاپیک، آیا خودتو میتونی تا پاییز یا زمستون برسونی اینجا؟ و اگه علاقه داری بگو تا با هم دوباره اسکایپ کنیم و درباره اش بیشتر حرف بزنیم.... از اون به بعد من 3تا ایمیل به فاصله 4 روز از هم در جوابش فرستادم که اره اکی هستم،علاقه دارم و هر وقت میگی اسکایپ کنیم.. ولی هییییییییچ جوابی ازش نگرفتم.. به نظرتون چرا؟ چیکار کنم؟ تلفن استاده رو پیدا کنم زنگ بزنم؟یا زیاد پیگیری کنم خوب نیست... مرسییی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azh815 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوال مهم

یک ماه پیش با یک استاد از دانشگاه شربروک مصاحبه اسکایپ داشتم و یک هفته بعد از مصاحبه ایمیل زد که من یه پروژه جدید دارم با فلان تاپیک، آیا خودتو میتونی تا پاییز یا زمستون برسونی اینجا؟ و اگه علاقه داری بگو تا با هم دوباره اسکایپ کنیم و درباره اش بیشتر حرف بزنیم.... از اون به بعد من 3تا ایمیل به فاصله 4 روز از هم در جوابش فرستادم که اره اکی هستم،علاقه دارم و هر وقت میگی اسکایپ کنیم.. ولی هییییییییچ جوابی ازش نگرفتم.. به نظرتون چرا؟ چیکار کنم؟ تلفن استاده رو پیدا کنم زنگ بزنم؟یا زیاد پیگیری کنم خوب نیست... مرسییی
    سلام دوست عزیز

الان تابستان است و اکثرا برای تعطیلات تا حدود ۱ ماه دیگر نیستند.
    با شرایطی که می فرمائید ولی تلفن کردن و پیگیری به نظرم بدون ایراد باشد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط azh815 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوال مهم

نه تماس نگیرین، دیگه 3 تا ایمیل دادین
    اگه استاد تعطیلات باشه بعدش برمیگرده بتون
    اگرم منصرف شده باشه به هر دلیلی تلفن شما کمکی نمی کنه

ولی در صورت مورد دوم باکی نداره بتون اعلام کنه از طریق ایمیل
    بنابراین صبر کنید...

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)