صفحه 215 از 217 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

دوستان عزیز، من ماه Oct پیش به استادی ایمیل زدم، بعد جواب زیر رو داد:
    Thank you for your interest and materials. I can see that you have a good background and I've pre-selected you to see your full application materials to be considered for the PhD.
    Can you please make your submission.
    For me to be able to find you easily, please include my name as faculty you’d like to work with in your application (statement and in the list of faculty).
    Please let me know once it's completed so I can look for your file. Feel free to let me know if you have any questions. I will reach out to you if I need anything else in the meantime.
    Thank you in advance for your interest.
    ماه Feb بهش ایمیل زدم که اپلیکشین ام کامل ه، بهم جواب داد که در حال Review هستند. الان برای Follow up بهش ایمیل می زنم جواب نمی ده، یعنی من رو نخواسته؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    Thank you for your interest and materials. I can see that you have a good background and I've pre-selected you to see your full application materials to be considered for the PhD.
    For me to be able to find you easily, please include my name as faculty you’d like to work with in your application (statement and in the list of faculty).
    Please let me know once it's completed so I can look for your file. Feel free to let me know if you have any questions. I will reach out to you if I need anything else in the meantime.
    ماه Feb بهش ایمیل زدم که اپلیکشین ام کامل ه، بهم جواب داد که در حال Review هستند. الان برای Follow up بهش ایمیل می زنم جواب نمی ده، یعنی من رو نخواسته؟ مرسی
    ممنون می شوم از نظر باارزش دوستان عزیز.

ممنون می شوم از نظر باارزش دوستان عزیز.
    سلام
    چن وقت از جواب ندادنش گذشته؟ معمولا اکه بعد 48 ساعت جواب نداد میشه دوباره ایمیل داد و بهونه آورد که مثلا مطمن نیستم ایمیل قبلی به شما رسیده باشه برا همین دوباره ایمیل میدم (احتمالش هم هس رفته باشه اسپم هر چند). تو ایمیل دوم به نظرم خودت رو کامل توضیح بده که کی هستی و چه زمانی بوده آخرین مکالمه و .. ئر در صورت امکان اگه اپدیتی داره بگه.

موفق باشی

سلام و آرزوی موفقیت.فک نکنم نیازی باشه. با توجه به پاسخشون مشخصه همه چیز رو سپردن به فرآیند انتخاب توسط ادمیشن دانشگاه، چیزی که تو اروپا معمولا اساتید نحوه پاسخاشون همین جوریه دلیلشم واضحه قدرت بیشتری ندارند.البته نمیدونم دانشگاه مقصد شما هم اروپاس یا نه ولی در کل فرآیندها معمولا اینجوریه و البته یکی دو ماه طول میکشه برای همین و برای اطمینان خاطر بنظرم جاهای دیگه هم اقدام کنید حتما

ممنونم از شما. من 48 ساعت پیش ایمیل ریماندر زدم. ترتبیب جواب ایمیل های استاد به بنده در عرض، 7،14،1 روز بوده است برای سه ایمیل.
    اخیرا از دو دانشگاه آمریکا با نظر و تشویق استاد اپلای کردم ولی دانشگاه بوستون رو ریجکت شدم. از استاد دانشگاه بوستون پرسیدم چرا، گفت اپلیکنت های بهتر از تو هم بودن:
    Thank you for reaching out and for your inquiry.
    Your application was not accepted due to the fact that PhD admissions are very competitive with 100+ applications for 8 offers with funding. Your folder was very good but several other application folders were appreciably stronger.
    I wish you the best in securing a position at a strong alternative program.

با استاد دانشگاه دیگر اولاش جواب می داد، ولی الان جواب دیگه نمی ده... تازه در دانشگاه کالیفرنیا استاد شده و در حال گرفتن دانشجو است.
    برای من دعا کنید کارم درست بشه. مرسی

سلام دوستان عزیز
    من ایمیل زدم به یه استاد و بعد 1 هفته بهش یاداوری زدم و دو روز بعد یاداوری جواب زیر رو داد:

Thank you for your interest and my apologies for the delay in response. I have read your email and the attached resume and am interested in your background. I am pleased to inform you that the department is considering offering you the graduate teaching assistantship (GTA), pending on funding availability.

بعدش من متن زیر رو تو جواب بهش دادم

Dear Prof. aaa,

Hope you are doing well and thank you so much for your kind reply.
    I would like to take this opportunity to appreciate you for considering me for the graduate assistantship. Since I am married, the assistantship will lighten my financial burden which allows me to completely focus on my studies and research.
    I want to apply to the university but I would like to have your kind suggestion prior to the application submission. I have checked the graduate website, and the deadline for spring admission is August 15, and for fall admission is March 15. Do I still have any chance to apply for the Spring 2022 semester or should I apply for the Fall 2022 semester?
    I also would like to start working on my SOP and definitely, your kind suggestions are welcome and I will implement them. Also, as I am super excited to start working with you, if you agree, it will be my pleasure to start collaborating with you on your ongoing projects remotely.

Please let me know if you need any further information.

Look forward to hearing from you soon.

دو دقیقه بعد جواب زیر رو بهم داد

Please consult with Ms. aaa bbb who is our department Graduate Staff Advisor on application submission. She is cc'ed in this email. I will get back with you on collaboration later.

بعد من ایمیل زدم به مسول ادمیژن و سوال زیر رو ‍رسیدم که یه ایمیل اتوماتیک اومد که تا 4 شنبه نیست تو دفتر.

According to the bellow email, I have contacted Prof. aaa and need some information about application submission and scholarship.
    I have checked the aaa graduate website, and the deadline for spring admission is August 15, and for fall admission is March 15. Do I still have any chance to apply for the Spring 2022 semester or should I apply for the Fall 2022 semester?
    Also, Just out of curiosity, since I am married I would like to know, does the offered scholarship covers my expenses?
    please let me know if anything helps me to speed up my admission process.

الان من دارم از استرس می میرم. رنک دانشگاه 70 مکانیکه امریکا هستش و من موندم الان چی شده. من قبول شدم؟ الان می گه مدارکتو بده دیگه تمومه؟ یا باید 3 ماه واستم تو ددلاین ا‍پلای کنم بعد جوابو می دن. استرررررررررس دارم.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

پیشرفت کار را تا اینجا تبریک میگویم. خیلی عالیست.

از متن استاد اینطور برمی اید که احتمال GTA خیلی بالاست. به نظرم در واقع استاد شخصا شما را خواسته اند و از دید من برای دانشگاهی خوش رنک فاند مساله خیلی جدی انهم در قبال کار نیست. بنابراین باید خوشبین بود.

در مورد صبر تا ۴ شنبه... دوست بسیار عزیز من فکر میکنم باید خودتان را برای خیلی از این ۴ شنبه ها آماده بفرمایید. در نهایت تاسف مسیر بچه های ایرانی پر پیچ و خم و پر دست انداز است خیلی باید گرده محکمی داشته باشد و صبور باشید و آماده خبرهای خوب و بد هر دو باشید. اصلا نمیخواهم ناامیدانه بنویسم ولی هنوز خیلی وقت نیست که بچه های ما را از فرودگاه شهر مقصد و فرودگاه بین راه و ...برگرداندند. یعنی بعد از پذیرش و فاند و ویزا و همه...

بنابراین خیلی صبور باشید و البته امیدوار و با پشتکار. همه کارها را صبورانه با دقت و تامل دنبال بفرمایید. استرس را کاملا کنار بگذارید چون با این مسیر طولانی که در پیش هست میتواند شما را مستهلک کند و از پا دربیاورد.

امید که خبرهای خوب به زودی بگیرید و با نشاط همه ما دوستان انجمن را هم خوشحال بفرمایید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    برای ریمایندر به استادی که جواب نداده - نمونه متن دارید تا من استفاده کنم.

باسپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    هنوز خیلی وقت نیست که بچه های ما را از فرودگاه شهر مقصد و فرودگاه بین راه و ...برگرداندند. یعنی بعد از پذیرش و فاند و ویزا و همه...
    پایدار باشید

سلام.وقت بخیر
    ببخشید ، چرا ؟
    یعنی چرا برگرداندند ؟؟ دلیل اش رو لطفا بگید تا ما هم به اگاهیش برسیم

Junior Member

دوستان آیا لازمه موقع ریمایندر زدن، ایمیل اولیه هم همراهش فوروارد بشه یا اینکه صرفا اشاره کنیم که فلان تاریخ ایمیل زدیم؟ چون ممکنه حوصله شو نداشته باشن ایمیل اولیه رو پیدا کنن!
    و اینکه چیزایی رو که attach کردیم مثل رزومه و ریزنمرات، دوباره با ریمایندر بفرستیم؟
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)