صفحه 20 از 217 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Netsearcher

سوما سعی کنین اواخر هفته(میلادی) میل نزنین، من این تجربه رو حتی در مورد شرکت هایی که باهاشون کار می کنیم و میل های ما براشون مهم هست رو دارم ... وقتی اواخر هفته میل می زنین، میل شما در انبوهی از میل های اسپم و ... گم می شه و حتی اگر دیده بشه شانس توجهی که باید بشه خیلی پایین هست ...

موفق باشین
    اواخر هفته منظورتانweekend?درسته توweekend نباید میل زد،اما آخر هفتهٔ کاری (مثل پنجشنبه و جمعه )اشکالی‌ نداره، بهترین موقع به نظر من ، سه شنبه تا صبح جمعه هستش

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام
    چند وقتیه که دارم ایمیل میفرستم برای استادا.من ایمیلهامو روزهایی غیر از آخر هفته میلادی فرستادم. حتی به این هم فکر کردم که ساعتی بفرستم که برای اونها روز باشه. فقط یه نفر جواب داده که فاند نداره. چرا (بقیه) در حقیقت به نسبت ایمیلهایی که فرستادم، هیچکی جواب نمیده. حتی برای بعضیهاشون دوبار فرستادم. یعنی اینقدر سرشون شلوغه؟ یا جواب ندادنشون معنی دیگه ای میده؟ :'(

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Strongly depends on your resume; Not all the time are professors a culprit, not all the time is there something wrong with resume

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    Strongly depends on your resume; Not all the time are professors a culprit, not all the time is there something wrong with resume
    یعنی از چه نظر ممکنه رزومه من مشکل داشته باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

یعنی از چه نظر ممکنه رزومه من مشکل داشته باشه؟
    تو همین فروم و منابع متعدد موجود در اینترنت می تونید شرایط نوشتن رزومه رو پیدا کنید. یه رزومه ممکنه از جهت حجم اطلاعات وارده ، نحوه درج مطالب، ساختار ویرایشی و نگارشی و ... مورد داشته باشه. شما ممکنه سوابق خوبی داشته باشید ولی به دلیل رعایت نکردن یه سری نکات، مخاطب رغبتی به خوندن اون نشون نده و یا اینکه حتی ضعف نگارش رزومه رو نشان دهنده ضعف نویسنده اون تلقی کنه. من خودم فک میکردم رزوممم خیلی خوبه ولی وقتی دادم به یه استادی که تو امریکا بوده واسم ویرایش کنه یه چیزایی گفت که اصلا فکرشو هم نکرده بودم. تو لینک زیر هم بچه ها یه سری از رزومه ها رو ویرایش کردن...
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...?topic=12785.0

در ضمن همونطور که Countdown گفته ممکنه اشکال از رزومتون نباشه و متن نامه ای که واسه استاد فرستادید مناسب نبوده و استاد اصلا سراغ رزومه نرفته باشه. امیدوارم هرچه زودتر مشکل رو پیدا کنید و جوابا سرازیر شه به سمتتون ;D

دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25
    سلام
    چند وقتیه که دارم ایمیل میفرستم برای استادا.من ایمیلهامو روزهایی غیر از آخر هفته میلادی فرستادم. حتی به این هم فکر کردم که ساعتی بفرستم که برای اونها روز باشه. فقط یه نفر جواب داده که فاند نداره. چرا (بقیه) در حقیقت به نسبت ایمیلهایی که فرستادم، هیچکی جواب نمیده. حتی برای بعضیهاشون دوبار فرستادم. یعنی اینقدر سرشون شلوغه؟ یا جواب ندادنشون معنی دیگه ای میده؟ :'(
    شایدم اصلا رزومهٔ شما آنچنان قوی نباشه، خودتونو بذارید جای استاد و ببینید به همچین دانشجوی فاند میدید؟
    اینم ممکنه یه دلیل باشه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Hi

What all people clued is completely correct; writing resumes is in its turn an ART; I remember how the same context and content someday for the same person got to be once very attractive and another time very usual is strength
    HOWEVER, as I told before, I believe, not always could following good resumes in development guarantee admissions; as dear mamal198 straight forward and downright said all in a simple word; but I dont dare to say to people hey your resume is weak; but we should ourselves compare ours with the others before being cracked down by admissions' office;';

Junior Member

تجربه شخصی من: برای خیلی از استادا ایمیل فرستادم اما کسی هیچ جوابی بهم نداد. بعدش شش هفت دانشگاه را انتخاب کردم وبه صورت رسمی اپلای کردم. از سه تا دانشگاه با فاند کامل TA بهم پذیرش دادند. این سه تا دانشگاه جزو اون دانشگاه هایی بودند که برای استاداشون ایمیل داده بودم و بهم هیچ جوابی نداده بودند. پس نا امید نشید. خیلی از دپارتمان ها در آمریکا سیاستشون این هست که باید به صورت رسمی براشون اپلای کرد. بعد از deadline اونها مدارک همه متقاضیان را بررسی می کنند و تعدادی از بهترین ها را با توجه به ظرفیت خودشون انتخاب می کنند. این به خصوص برای رشته هایی که دانشجو را در بدو ورود تا وقتی امتحان جامع بده، با TA ساپورت می کنند مثل رشته های مختلف science خیلی صادقه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25
    سلام

Dear friend

The FALL SEMESTER application process for the most of universities will be opened from September to December. I suggest you to apply in appropriate time and with suitable email and CV which defines you concisely and effectively.

GOOD LUCK

در مورد رزومه و موارد دیگری که دوستان گفتن همگی منطقی به نظر می یاد اما اصولا نباید هم زیاد انتظار پاسخ داشت چون خیلی ها همین کار شما رو انجام می دن به علاوه اگر استادی پاسخ داد و مشتاقانه هم پاسخ داد دلیل نمیشه که حتما شما پذیرش می گیرین چون بعضی دانشگاهها شرایط پذیرششون سخته و از زیر دست اون admission office رد شدن خودش داستان داره و از طرفی ممکن استادی که به شما جواب داده نتونه یا نخواد recommend کنه که به شما پذیرش بدن.در هر حال رزومه هر چی خلاصه تر اما وزین تر و قویتر باشه به نظرم تاثیرش بیشتر خواهد بود.
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)