صفحه 13 از 217 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوستان لطفا" راهنمايي كنيد.
    من به يك استاد توي زمينه خودم يك ايميل دادم و سعي كردم تمام نكات رو رعايت كنم از جمله تاپيك مناسب و ... ولي الان 4 روز گذشته جواب نداده. به نظرتون دوباره همون ايميل رو بدم يا عوضش كنم مثلا" بگم من قبلا" هم ايميل دادم و ... نظرتون چيه؟ يا اصلا" بيخيال اين استاد بشم؟
    نوشتن یک نامه خوب دلیل بر وجود یک پاسخ از طرف استاد به اون نامه نیست
    شما تا اینجا فقط وظیفه خودت رو انجام دادی و اون قسمتی که مربوط به خودت میشه
    اونطرف هم باید شرایطی پیش بیاد تا این نامه جواب داده باشه
    شرایطی مانند وجود موقعیت برای استاد برای جذب دانشجو- التزام استاد به جواب دادن یک ایمیل حتی اگه پاسخش منفی باشه و ......
    با توجه به اینکه دیگه استاد از چند دقیقه و تا یک هفته بیشترین احتمال رو میره که جواب بده-هنوز خیلی هم دیر نشده

من از یک استاد بعد از نزدیک به سه ماه جواب گرفتم. از یک دیگه هم نزدیک به دو ماه منتظر بودم. ( البته در این انتظار جهت رفع بیکاری به اساتید دیگه هم ایمیل می زدم!) . یک بار هم پیش اومد که از یه استادی جواب نگرفتم که کمی تعجب کردم چون زمینه کاری من با اون خیلی منطبق بود و اصلا pioneer paper تز من از خودش بود. یه هفته بعد ایمیل زدم و اون این دفعه جواب داد و گفت You are more than welcome, It would be grat to see your application here!
    به نظر من باز هم ایمیل بزنید ولی با کمی فاصله. سعی هم کنید طوری ایمیل بزنید که حدودای هفت صبح به وقت خودشون ایمیلت رو دریافت کنند.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوستان لطفا" راهنمايي كنيد.
    من به يك استاد توي زمينه خودم يك ايميل دادم و سعي كردم تمام نكات رو رعايت كنم از جمله تاپيك مناسب و ... ولي الان 4 روز گذشته جواب نداده. به نظرتون دوباره همون ايميل رو بدم يا عوضش كنم مثلا" بگم من قبلا" هم ايميل دادم و ... نظرتون چيه؟ يا اصلا" بيخيال اين استاد بشم؟
    جواب ندادن ایمیل دلایل متعددی داره، هرچند بهتره چند روزی دیگه منتظر باشید و بعد اگه جوابی نگرفتید ، دوباره یه ایمیل بزنید با این مضمون که...
    من به دلیل این که علاقه بسیار زیادی به مباحث کاری شما (یعنی اون استاد) دارم و اونها رو خیلی نزدیک به Background خودم میدونم به خودم این
    اجازه رو میدم که برای بار دوم این ایمیل رو بزنم و در ادامه همون چیزهائی رو که در ایمیل قبلی گفتید بازگو کنید
    اگه باز هم اینبار جوابی نیامد دلایل زیادی می تونه داشته باشه:
    مثلاً
    1. استاد اصلا دانشجوی خارجی نمیگیره
    2. استاد تو اون زمینه شما دیگه کار نمیکنه
    3. استاد برای اون ترم مورد نظر دانشجو نمی خواد
    4. فاند موجود نیست
    5. استاد توی اون ترم رفته به Subbatical (یه نوع مرخصی برای استادها)
    6. رزومه برای استاد گیرا (Impressive) نبوده!
    7. و یا این که ایمیل شما Spam شده ...

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hessamoddin
    من از یک استاد بعد از نزدیک به سه ماه جواب گرفتم. از یک دیگه هم نزدیک به دو ماه منتظر بودم. ( البته در این انتظار جهت رفع بیکاری به اساتید دیگه هم ایمیل می زدم!) .
    Dear Congrats on your responses, but to shed light more on this issue, I would like to know if the professor replied you after your first Email after three months or you two have been in reciprocating contacts since three months a go
    Thank you

حسام اقا سلام
    اقا يه سوالي شما كه بعد 3 ماه از يكي جواب گرفتي مي شه بگي كه تو اين مدت به كس ديگه اي از همون دپارتمان هم ايميل زده بودي؟
    ممنون مي شم

Junior Member

آقا خداییش یکی بگه چطور میشه فهمید ایمیل spam شده یا نه؟
    اصلا همین جوری که ایمیل spam نمیشه. تا اونجایی که من میدونم ایمیلایی که مثلا به صورت فله ای تو قسمت CC یا BCC ادرس میزنی یه جورایی spam میشن. یا ایمیلایی که تبلیغاتین و از طرف شرکتا زده میشن.
    شانسکی نیست که همین جوری یه ایمیل بره تو spam و اون یکی نره.

ممنون میشیم اگر راهنمایی کنید.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط emjr09
    اصلا همین جوری که ایمیل spam نمیشه. تا اونجایی که من میدونم ایمیلایی که مثلا به صورت فله ای تو قسمت CC یا BCC ادرس میزنی یه جورایی spam میشن. یا ایمیلایی که تبلیغاتین و از طرف شرکتا زده میشن.

من تصورم بر اینه که Spam شدن ایمیل ها از قانون خاصی تبعیت نمی کنه! چون ایمیلهای زیادی هر روزه به استادها زده میشه ممکنه بعضی از ایمیل های
    دانشجو به استاد در دسته Junk Emails قرار بگیره ، طبیعیه اونا هم تنظیمات ایمیل خودشون رو به نحوی نتظیم می کنند که بعضاً ممکنه ایمیلهایی
    مثل ایمیل های دانشجو به استاد Spam بشه واسه همین تأکید خاص روی این مسئله هست که از ایمیلهای آکادمیک استفاده شود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emjr09
    ...

در تکمیل صحبتهای علی جان بگم که دانشگاهها سرورهای مختلفی واسه دریافت ایمیل دارن و نمیشه
    دقیقا گفت که کی ایمیل اسپم میشه کی نه.
    [size=10pt]و اما راه حل :[/size] به تجربیات دوستان واسه دانشگاههای مختلف نگاه کنید
    شایدم لازم باشه که یه تاپیک مخصوص واسش راه اندازی بشه که مثلا من به فلان دانشگاه در فلان جا با فلان
    عنوان و .... ایمیل زدم و جواب گرفتم پس اسپم نشده و دوستان با استفاده از اون database با خیال راحتتر به استادا
    ایمیل بزنن. موفق باشید

Junior Member

با نام خدا من استارت این دیتا بیس رو میزنم. (مدیران محترم به هر جا که خواستن انتقالش بدن)
    اونایی که من با یاهو زدم و جواب دادن:تاپیک دانشکده دانشگاه

1- u of virginia ، Materials Eng., Applicant Student for fall 2009
    2-Georgia Tech, Materials Eng., Applicant Student for fall 2009
    3-Penn State Uni., Materials Eng., Applicant Student for fall 2009
    4-Carnegi Mellon Uni., Materials Eng., Applicant Student for fall 2009

Senior Member

منم با تاپیکهای Interested in doing Research on X (البته با X متفاوت بر اساس علاقه اصلی استاد و البته خودم)
    و بعد اینکه یه چای خوردیم و پسرخاله شدیم با تاپیک My Name and Family Name : X
    برای دانشگاههای زیر در رشته Electrical Engineering-Electronics چندین بار با ایمیل دانشگاهی و یاهو ایمیل زدم و جواب گرفتم :

U of California Santa Cruz
    ُStanford
    UCLA
    McMaster
    Carleton University
    Simon Fraser University
    Concordia
    TEXAS A&M U
    U of Michigan
    The University of New South Wales, Sydney, Australia
    Dalhousie University

علاقه مندی ها (Bookmarks)