صفحه 163 از 217 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh1998 نمایش پست ها
    سلام ببخشید میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
    من نتونستم پیدا کنم
    دوست عزیز،

میتونید توی این لینک پیداش کنید و روی گوگل کرومتون نصبش کنید. (با گوگل کروم لینک رو باز کنید و نصب کنید)
    جی میلتون رو هم با همون گوگل کروم (که به نظر من بهترین و بهترین بروزر دنیاست) چک کنید
    بعد وقتی ایمیل رو میفرستین و طرف اونو دریافت میکنه کنار ایمیلتون (توی همون جی میل) منظورمه یه تیک سبز میخوره و وقتی که بخونتش دو تا تیک سبز میخوره و به شما اطلاع داده میشه در چه تاریخ و چند بار ایمیبتون خونده شده
    فقط یه نکته ای: من نمیدونم که ایا به گیرنده هم اطلاع میده که ایمیل داره trace میشه یا نه!! ولی تا اونجایی که میدونم اطلاع نمیده و شما میتونید اولیشو با ایمیل زدن به دوستتون امتحان کنید

بازم بپرسید ممکنه دوستان روش های بهتری رو بلد باشن
    من چیزی رو که خودم بلد بودم گفتم فقط

موفق باشید

سلام. از دوستان کسی می تونه بنده را راهنمایی کنه. بنده به دنبال ایمیلی معتبر از قسمت فارغ التحصیلان و یا امور بین الملل دانشگاه اصفهان هستم. متاسفانه پیش هر کی رفتیم فقط به ما gmail و hotmail و yahoo دادن که همانطور که می دونین قابل قبول هیچ سازمان خارجی نیست. لطفا دانشجوهای محترمی که مدارکشون از طرف دانشگاههای خارجی تایید شدن به من بگن چه کردین ؟ والا دانشگاه آزاد هم اساتیدش ایمیل دانشگاهی دارن و هم اموربین الملل مشخصی داره. دانشگاه دولتی باید چیکار کرد؟

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas نمایش پست ها
    سلام. از دوستان کسی می تونه بنده را راهنمایی کنه. بنده به دنبال ایمیلی معتبر از قسمت فارغ التحصیلان و یا امور بین الملل دانشگاه اصفهان هستم. متاسفانه پیش هر کی رفتیم فقط به ما gmail و hotmail و yahoo دادن که همانطور که می دونین قابل قبول هیچ سازمان خارجی نیست. لطفا دانشجوهای محترمی که مدارکشون از طرف دانشگاههای خارجی تایید شدن به من بگن چه کردین ؟ والا دانشگاه آزاد هم اساتیدش ایمیل دانشگاهی دارن و هم اموربین الملل مشخصی داره. دانشگاه دولتی باید چیکار کرد؟
    دانشگاههای دولتی الان اکثرا ایمیل institutional دارن. واحد بین الملل چرا؟ از خود استاد بپرسید ایمیل رسمی داره یا نه. اگر نداره تنها راهش اینه که کاغذی و sealed شده بفرستید. البته قبلش با دانشگاه مقصد هماهنگ کنید که قبول کنن ازتون
    یا حق ...

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز،

میتونید توی این لینک پیداش کنید و روی گوگل کرومتون نصبش کنید. (با گوگل کروم لینک رو باز کنید و نصب کنید)
    جی میلتون رو هم با همون گوگل کروم (که به نظر من بهترین و بهترین بروزر دنیاست) چک کنید
    بعد وقتی ایمیل رو میفرستین و طرف اونو دریافت میکنه کنار ایمیلتون (توی همون جی میل) منظورمه یه تیک سبز میخوره و وقتی که بخونتش دو تا تیک سبز میخوره و به شما اطلاع داده میشه در چه تاریخ و چند بار ایمیبتون خونده شده
    فقط یه نکته ای: من نمیدونم که ایا به گیرنده هم اطلاع میده که ایمیل داره trace میشه یا نه!! ولی تا اونجایی که میدونم اطلاع نمیده و شما میتونید اولیشو با ایمیل زدن به دوستتون امتحان کنید

بازم بپرسید ممکنه دوستان روش های بهتری رو بلد باشن
    من چیزی رو که خودم بلد بودم گفتم فقط

موفق باشید
    سلام
    روی ایمیل یاهو هم جواب میده؟
    یا حق ...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان؛
    بنده برای فرصت مطالعاتی برای یکی از دانشگاه های اروپایی اقدام کردم و استاد جواب داد که بیا و یه پروژه هم علاوه بر تز دکتری خودت اینجا انجام بده.
    به عبارتی اون پروژه پیشنهادی مربوط به تیم خودشون بود.
    البته مفصل جواب می داد. حتی راجع به اون موضوع هم تا حدودی توضیح داد.
    بهش جواب دادم که ایرادی نداره موضوع تزم همین چیزی باشه که شما پیشنهاد دادی؟
    دیگه جواب نداد.
    چندین بار هم ایمیل زدم که نکنه پیامم دستش نرسیده باشه. ولی باز هم جواب نداد. اتفاقا زمان ارسال ایمیل هام تو بازه پذیرش اون دانشگاه هم بود.
    به آفیسر دانشکده تماس گرفتم گفت که ایشون ایمیل های شما رو دریافت کرده و در اولین فرصت جواب می دهد.
    ولی هنوز بعد از دو هفته خبری نشده.
    می خواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم که ممکنه کلا استاده بیخیال من شده و نمی خواد جواب بده؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط RahimR نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان؛
    بنده برای فرصت مطالعاتی برای یکی از دانشگاه های اروپایی اقدام کردم و استاد جواب داد که بیا و یه پروژه هم علاوه بر تز دکتری خودت اینجا انجام بده.
    به عبارتی اون پروژه پیشنهادی مربوط به تیم خودشون بود.
    البته مفصل جواب می داد. حتی راجع به اون موضوع هم تا حدودی توضیح داد.
    بهش جواب دادم که ایرادی نداره موضوع تزم همین چیزی باشه که شما پیشنهاد دادی؟
    دیگه جواب نداد.
    چندین بار هم ایمیل زدم که نکنه پیامم دستش نرسیده باشه. ولی باز هم جواب نداد. اتفاقا زمان ارسال ایمیل هام تو بازه پذیرش اون دانشگاه هم بود.
    به آفیسر دانشکده تماس گرفتم گفت که ایشون ایمیل های شما رو دریافت کرده و در اولین فرصت جواب می دهد.
    ولی هنوز بعد از دو هفته خبری نشده.
    می خواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم که ممکنه کلا استاده بیخیال من شده و نمی خواد جواب بده؟
    با تشکر
    ممکنه کنفرانس رفته باشه که نتونسته جواب بده، به نظر من یکی دو هفته بعد دوباره بهش ایمیل بزن یادآوری کن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    روی ایمیل یاهو هم جواب میده؟
    نه داداشم
    تا اونجایی که میدونم مربوط به بروزر گوگل کروم و خود جی میله

موفق باشی

Junior Member

دوستان اینا چشونه آخه نباید یکیشون یه جوابی بده!!
    بنظر شما این رزومه من در حد رنک 500 به بالای کانادا هم نیست؟لیسانس بوعلی همدان معدل 16.7 و فوق دانشگاه تهران 16.87 هردو تا تو مهندسی برق با دو تا کنفرانس داخل.
    من که همه گزینه های مرتبط تمام شد که 40-50 تا هم بیشتر نبودن. وقتی اینایی که زمینه مشترک باهاشون دارم جواب ندادن، منطقی هست که از اساتیدی که زمینه مشرک ندارن انتظار جواب داشته‌باشم؟ فقط در اینصورته که میشه 500 تا میل زد

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    بنظر شما این رزومه من در حد رنک 500 به بالای کانادا هم نیست؟لیسانس بوعلی همدان معدل 16.7 و فوق دانشگاه تهران 16.87 هردو تا تو مهندسی برق با دو تا کنفرانس داخل.
    من که همه گزینه های مرتبط تمام شد که 40-50 تا هم بیشتر نبودن. وقتی اینایی که زمینه مشترک باهاشون دارم جواب ندادن، منطقی هست که از اساتیدی که زمینه مشرک ندارن انتظار جواب داشته‌باشم؟ فقط در اینصورته که میشه 500 تا میل زد
    سلام
    شاید ساعت ایمیل زدن و یا محتوای ایمیل مناسب نیست. یه چک بفرمایید ولی ناامید نشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    چندان مقایسه تعداد پاسخ دریافتی با رزومه به عنوان یک یا تنها فاکتور مورد نظر منطقی نیست. کلا زمان مکاتبه و شرایط آن و نیز نوع انطباق شما با نیاز ترم یا ترمهای بعدی استاد تعیین کننده است. اگر استادی دانشجو نخواهد یا شما دارای شرایط اولیه مورد نظر ایشان نباشید چندان تعداد مکاتبه یا شرایط زمانی آن هم تعیین کننده نخواهد بود. بهتر است متن نامه ها و زمان ارسال و نوع نفرات را بررسی کنید و در صورت انطباق آنها با شاخصها اینکه پاسه مناسبی دریافت ننموده اید را به عنوان پایین بودن رزومه خود تلقی نکنید. بسیاری افراد با فاکتور غیر از صرفا مقایسه رزومه موفق به کسب موقعیت میشوند و این ناشی از اقدام در زمان مناسب و شخص مناسب است که به زبان ساده آنرا ترکیبی از موقعیت شناسی و شانس می نامند که متاسفانه روش کاربردی برای آن متصور نیست.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)