صفحه 10 از 217 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

پس به اقاي كانتداون بگيد اگه مي خواد كار خير كنه يه كلاس بزاره واسه ما براي نوشتن ايميل
    شديدا نا اميدم

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط emjr09
    من هم دقیقا احساس شمارو دارم. نمیدونم چی کار کنم. به این ایمیلای دانشگاهی هم نمیشه اعتماد کرد. حداقل به مال دانشگاه ما. یکی رو میفرسته یکی رو نه. من با یاهو میل میزنم. البته دفعه اول با میل دانشگاه زدم که فقط یه دونه جواب گرفتم. یاهو یا جی میل خیلی مطمئن تره، حداقل مطمئنی که میلت رو میفرسته ولی در کل نمیدونم چطوری میشه فهمید میل رو اصلا باز کردن یا نه.
    اگر کسی راهی بلده بگه. دستتون درد نکنه.
    درسته که اونجوری مطمئنید که ایمیلتون میرسه ولی در کل ایمیل های به اساتید جنبه فرمال و رسمی دارند و باید از میلهای Official فرستاده بشند...
    درسته که اونجوری اطمینان داریم که شاید ایمیل دیگه Spam نشده ولی عدم رعایت اصول صحیح برقراری ارتباط آکادمیک باعث میشه اون ایمیل جدی گرفته نشه و بی جواب بمونه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    پس به اقاي كانتداون بگيد اگه مي خواد كار خير كنه يه كلاس بزاره واسه ما براي نوشتن ايميل
    شديدا نا اميدم
    Countdown به اندازه 1510 تا ارسال کار خیر کرده و همه ما قدردانش هستیم
    ناامید نباشید
    هر کمکی از دستمون بر بیاد در خدمتیم

Senior Member

سلام
    تجربه خودمو می گم شاید کمک کنه. Spam شدن ایمیل شما تا حد زیادی به عنوان
    ایمیل بستگی داره مثلا اسم خودتون یا مشابه اون رو اگه بنویسین اسپم می شه.
    من از 20 تا استاد تا حالا چندین جواب گرفتم و تو همه از عنوان Interested in doing research on استفاده کردم.
    نکته دوم اینکه بگردین استادی که دقیقا موضوع کارش به شما می خوره رو انتخاب کنین حالا یکی دو تا رنکینگ بالا پایین
    فرقی نمی کنه. من واسه استادی که بعدن بهم فاند داد ایمیل که زدم دقیقا 7 دقیقه بعد جواب
    گرفتم . البته استثنا بود ولی نشون می ده که هماهنگی موضوع تحقیق با استاد خیلی مهمه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

یه لیوان چایی بگذارید کنارتون و با خیال راحت کارتون رو ادامه بدید- اگه بدونید که شاید از 100 ایمیل تنها یکیش واسه همه ما اونی باشه که دنبالش هستیم اصلا ناامید نمیشید و صد و یکمی رو مثل همون اولی با اشتیاق و امیدواری ایمیل می کنید.

To ALI and dreamer

خجالتمون ندید-من کاری نکردم-فقط یه کاری کردم و اون اینکه از ali3726 خواستم و قول گرفتم که تشکر نیاز نیست اما همینکه تو هم ادامه بدی و به بچه های فرووم نکاتی رو یگی کافیه و تو کار خودت رو انجام دادی- انصافاً علی هم به قولش وفادار بود و من در تاپیک ها نگاه میکنم که چقدر با حوصله و به خوبی داره چیزایی که میدونه رو میگه- چیزی که خیلی ها بعد از حل شدن کارشون زیرش زدند و یادشون رفت چه اتفاقی افتاد

من هم فکر می کنم که ایمیلهام اسپم می شه
    من subject رو که انتخاب کردم مشابه سابجکتی که شما گفتین یعنیInterested in doing research on
    اساتیدی رو که انتخاب می کنم دقیقا سعی می کنم دقیقا مشابه زمینه کاری خودم باشن از طرفی من به یه استاد ایمیل زدم که در وب سایتش نوشته که دنبال دانشجو و موقعیت خالی هم داره ولی حتی اون هم جواب نداده
    CV نسبتا خوبی دارم معدلم بالای 18 و مقاله حدودا 6 تا دارم
    حالا بیابید مشکل من را!!!!!!!!!!!!!!!!1

علي جان مرسي از دلداريت! مي شه لطفا يه نمونه از ميلهاي خودتو اينجا بذاري تا ازش ياد بگيريم؟
    اقاي ميلاد دستتون درد نكنه...من هم از يه نفر جواب گرفتم اونم خيلي سريع اما بقيه اصلا جواب نميدن
    مساله من اينه كه زمينه كاري اونارو فقط دوست دارم و اينجا اصلا نمي شه رو اين چيزا كار كرد اينو تو همون ايميل اول مي گم كه تجربه ام كمه در اين زمينه ها....شايد نبايد بگم؟؟؟؟؟

كانتداون جان خدا حفظت كنه .....فقط همونو دارم كه بگم !
    كلا اين فروم خيلي دلگرميه واسه من چون من هيچ اطلاعي از كانادا ندارم....
    (همين جا قسم مي خورم وقتي رفتم اين فرومو فراموش نكنم)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    علي جان مرسي از دلداريت! مي شه لطفا يه نمونه از ميلهاي خودتو اينجا بذاري تا ازش ياد بگيريم؟
    اقاي ميلاد دستتون درد نكنه...من هم از يه نفر جواب گرفتم اونم خيلي سريع اما بقيه اصلا جواب نميدن
    مساله من اينه كه زمينه كاري اونارو فقط دوست دارم و اينجا اصلا نمي شه رو اين چيزا كار كرد اينو تو همون ايميل اول مي گم كه تجربه ام كمه در اين زمينه ها....شايد نبايد بگم؟؟؟؟؟

كانتداون جان خدا حفظت كنه .....فقط همونو دارم كه بگم !
    كلا اين فروم خيلي دلگرميه واسه من چون من هيچ اطلاعي از كانادا ندارم....
    (همين جا قسم مي خورم وقتي رفتم اين فرومو فراموش نكنم)
    Dreamer عزیز

این هم یه نمونه ایمیل

Dear Professor xxxx

I am very pleased to say that I have visited .... University website and I had become
    profoundly interested to the areas of your research background.

I studied your research fields and I think that my background which mostly deals with
    ... and ....
    .... well matches with your research interests particularly in the
    area of .... since I have shown
    a strong experience related to these areas besides I have published lots of papers in this regard recently.

Therefore, due to these similar research areas I am strtongly encouraged to apply for ... university
    MS/PhD graduate program, and I would be most pleased to know if you could assess my CV and tell me whether
    I have the eligibility to receive any sort of support as TA or RA assistantship.
    It will be indeed my honor to become associated with your educational-investigative group for upcoming fall.
    Attached you can find my CV which further demonstrates my qualifications.

Should you need anymore information, I would be so much delighted to provide that in detail.

Appereciations to your kind reply.

Best of Luck.

رشته و دانشگاه

البته مهدی عزیز

در صورتی که ویرایشی برای تیپ ایمیل بالا لازم می دونی بگو
    ممنون

دوستان
    بسته به اینکه حالا کاری کردند که می تونه ایمیل رو Impressive تر بکنه ، می تونند قسمتهایی رو اضافه یا حذف کنند
    مثلا اگه نمره تافل و یا جی آر ای بالایی دارین حتما متذکر بشید چون تأثیر زیادی داره ...
    مثلا اگه میخواهین روی Research ها بیشتر مانور بدین می تونید بگید

As I have basic backgrounds in areas of X and Y , besides I am very interested to topics related to A and B which correspondingly deals with my background as well

Senior Member

to : Rabin

شما احتمالا مشکلت تو Cover Letter هست. این نامه مثه یه پیام بازرگانی میمونه
    باید تا اونجا که می تونی بزکش کنی تا طرف جلب بشه. واضحه که غلط املایی و گرامری
    هم نباید داشته باشه بهتره به یه نفر دیگه هم نشونش بدی.
    یه پیشنهاد هم دارم : اگه حالو حوصله داری ایمیل دانشجوهای استاده تو آزمایشگاهشو
    پیدا کن ( اگه تو سایتش نبود تو گوگل سرچ کن تو facebook بالاخره پیدا میشه) ببین اصلا
    استاده دانشجو می گیره یا فاند میده یا نه.

to : dreamer

شما با تبر داری ریشه خودتو می زنی ! تو کاور لتر فقط از خودت تعریف کن. مختصر و مفید
    معمولا بعدا اگه استاده خوشش بیاد میگه Research Proposal بفرستی. اگه تو اون موضوع تجربه ای نداری
    حتما publication های استاده رو دانلود کن بخون تا موضوع دستت بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)