صفحه 100 از 217 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط royalfalcon نمایش پست ها
    همین کار ها رو می کنین که استادا email رو جواب نمی دن.
    یک بار، نهایت دو بار email می زنن. آدم از کسی طلبکار هم باشه اینقدر email نمی زنه!
    دوست عزیز شما مگه علم غیب داری. هر کسی خودش میدونه، یکی با یکبار و یکی با صدبار نتیجه میگیره. شما اگر ایمیلت رو مجاب کننده بنویسی مطمئنا جواب میگیری حالا با هر چند بار که پشتکار داشته باشی.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط royalfalcon نمایش پست ها
    همین کار ها رو می کنین که استادا email رو جواب نمی دن.
    یک بار، نهایت دو بار email می زنن. آدم از کسی طلبکار هم باشه اینقدر email نمی زنه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    به نظر من این حرفی که میزنین درست نیست. خیلیا اتفاقا تو بار اول و دوم جواب نمیدن! من اکثرا جوابایی که گرفتم بعد بار سوم و چهارم بوده. چه ربطی داره که جواب ندن. میشه میلو باز نکرد کار سختی نیست و اگه استادی دانشجو نخواد میلو باز نمیکنه و پاک میکنه ولی گاهی بعد چند بار متوجه میل میشه یا نزدیک ددلاین میخواد دانشجو انتخاب میکنه.
    هر کسی اختیار خودش را دارد که چند بر ایمیل بزند ولی در این میان فاصله ایمیل ها باید درست و متن ایمیل باید بسیار مودبانه باشد. ضمنا چند نکته را در نظر گرفت صرف جواب دادن استاد مهم نیست بلکه چه جوابی میدهد هم مهم است ضمنا نباید این مورد را توصیه کرد که همه دانشجویان ایرانی به همه استاد ها 8-10 ایمیل بزنند و استادها هم این مورد تو ذهنشان بماند که این روش و کار متداول ایرانیهاست آنوقت جنبه خوبی نخواهد داشت زیرا ممکن است این چند تا ایمیل را برای چند نفر از اعضای یک گروه یا دانشکده ارسال کنید و بالاخره آنها بعضی مواقع در مورد این ایمیل ها باهم صحبت میکنند و ذهنیت منفی ایجاد خواهدکرد. بنظر من برای آن استادهای که واقعا برایمان مهم هستند آنهم از هر گروه یک نفر را این چنین انجام بدهید وگرنه تاثیر معکوس خواهد داشت بخصوص برای بقیه یا آیندگان.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    به نظر من این حرفی که میزنین درست نیست. خیلیا اتفاقا تو بار اول و دوم جواب نمیدن! من اکثرا جوابایی که گرفتم بعد بار سوم و چهارم بوده. چه ربطی داره که جواب ندن. میشه میلو باز نکرد کار سختی نیست و اگه استادی دانشجو نخواد میلو باز نمیکنه و پاک میکنه ولی گاهی بعد چند بار متوجه میل میشه یا نزدیک ددلاین میخواد دانشجو انتخاب میکنه.
    به نظر من بعد از سه بار ایمیل زدن اگر واقعا به اون استاد علاقه دارید و می‌خواهید هر طور شده مطمئن بشید که بالاخره استاد مورد نظر پوزیشن داره یا نه زنگ بزنید. البته کاملا موافقم که باید فاصله‌ای بین ایمیل‌ها و تلفن باشه و تغییراتی تو محتواشون داده بشه. در ضمن تا جایی که من دیدم 90 درصد استادها از پیگیر بودن و یا حتی گیر سه پیچ دادن (البته از نوع کاملا محترمانه و مودبانه) دانشجو استقبال می‌کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط younalta نمایش پست ها
    به نظر من بعد از سه بار ایمیل زدن اگر واقعا به اون استاد علاقه دارید و می‌خواهید هر طور شده مطمئن بشید که بالاخره استاد مورد نظر پوزیشن داره یا نه زنگ بزنید. البته کاملا موافقم که باید فاصله‌ای بین ایمیل‌ها و تلفن باشه و تغییراتی تو محتواشون داده بشه. در ضمن تا جایی که من دیدم 90 درصد استادها از پیگیر بودن و یا حتی گیر سه پیچ دادن (البته از نوع کاملا محترمانه و مودبانه) دانشجو استقبال می‌کنند.
    من هم موافقم و این پیشنهاد خوبی است که پس از ٢ -٣ ایمیل اگر واقعا ارتباط با آن استاد برایتان خیلی اهمیت دارد به ایشان تلفن بزنید. البته این کار را هم برای همه استادهایی که قرار است با آنها در تماس باشد تکرار نکنید . فقط برای کسانی که قبلا جواب خوبی گرفتید ولی الان دیگر جواب ایمیلتان را نمیدهد یا برای حفظ ارتباط با ایشان روش خوبی است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط Arnavaz4444 نمایش پست ها
    دوستان بالاخره میشه یه نفر خیلی واضع و سریع بگه که آیا:

جی میل داشته باشیم و با اون میل بزنیمیا یا همون یاهو بزینم . فرقی میکنه در جواب دادن استادها و ....؟

البته من خودم حس میکنم جی میل بهتره البته حسم میگه

سپاس..
    من با هر ٢ امتحان کردم. در اکثر مواقع فرقی نمیکند.

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

سلام
    من به یکی از استادای آمریکا که ایرانی هم بوده ایمیل زدم گفته رزومت خوبه اگه میشه مقاله هاتو برام بفرست. مقاله هام هم جاهای معتبری بودن
    من مقاله ها رو واسش فرستادم اما ازش خبری نشد که نشد. ایمیل هم زدم جوابی نداد
    من موندم اگه از روزمه منم خوشش اومد چرا حواب نمیده؟ اگه خوشش نیومد چرا گفته مقاله هام رو براش بفرستم؟ اگه مقاله های تو رزومه من رو میخواست که از تو اینترنت هم میتونست راحت بگیره
    حالا نمیدونم واسه اونجا اپلای کنم یا نه!!

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    سلام
    من به یکی از استادای آمریکا که ایرانی هم بوده ایمیل زدم گفته رزومت خوبه اگه میشه مقاله هاتو برام بفرست. مقاله هام هم جاهای معتبری بودن
    من موندم اگه از روزمه منم خوشش اومد چرا حواب نمیده؟ اگه خوشش نیومد چرا گفته مقاله هام رو براش بفرستم؟ اگه مقاله های تو رزومه من رو میخواست که از تو اینترنت هم میتونست راحت بگیره
    دوست من یه زنگ بزن دفترش ازش بپرس، بعضی از اساتید مقاله ها رو میگیرن میزان توی فولدر اون دانشجوهایی که مدنظرشون هستند وقتی اپلیکنتها رسید دستشون راحت تر باشن!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت از مکاتبه شما میگذره؟ الان چون انتهای ترم هست سر استادا شلوغه و ممکنه مسافرتی هم پیش بیاد براشون، که کلا برنامه هاشون رو بهم میریزه، بهتره کمی صبر کنید و دوباره جویای احوال بشید.

Junior Member

سلام
    من حدوادا یک ماه پیش به یکی از استادای ایرانی تو یکی از دانشگاه های کانادا میل زدم که خیلی استقبال کرد و گفت که قراره برای 1 کنفرانس چند وقته دیگه بیاد ایران و می تونیم با هم بیشتر صحبت کنیم.و لینک کنفرانسو فرستاد برام.ولی متاسفانه دو روز پیش بهش میل زدم که منتظرم و کی وقت خالی داره که جواب نداد.ازون جایی که دفعه های پیش کمتر از یک ساعت جواب میلمو می داد نمی دونم چیکار کنم.دوباره میل بزنم یا بیخیالش بشم!!!
    ویرایش توسط panizmsh : December 7th, 2012 در ساعت 11:38 PM

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط panizmsh نمایش پست ها
    سلام
    من حدوادا یک ماه پیش به یکی از استادای ایرانی تو یکی از دانشگاه های کانادا میل زدم که خیلی استقبال کرد و گفت که قراره برای 1 کنفرانس چند وقته دیگه بیاد ایران و می تونیم با هم بیشتر صحبت کنیم.و لینک کنفرانسو فرستاد برام.ولی متاسفانه دو روز پیش بهش میل زدم که منتظرم و کی وقت خالی داره که جواب نداد.ازون جایی که دفعه های پیش کمتر از یک ساعت جواب میلمو می داد نمی دونم چیکار کنم.دوباره میل بزنم یا بیخیالش بشم!!!
    حالا شاید بنده خدا رفته مرخصی، یا مریضه، یا مشکلی داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)