صفحه 101 از 217 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    چند وقت از مکاتبه شما میگذره؟ الان چون انتهای ترم هست سر استادا شلوغه و ممکنه مسافرتی هم پیش بیاد براشون، که کلا برنامه هاشون رو بهم میریزه، بهتره کمی صبر کنید و دوباره جویای احوال بشید.
    دوماه پیش بود اولین بار ایمیل زدم گفت مقاله هاتو بفرست. بعدش درگیر امتحان زبان شدم ولش کردم. اشتباه کردم. الان دیگه جواب نمیده. میگم شاید یکی دیگه رو انتخاب کرده

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    دوماه پیش بود اولین بار ایمیل زدم گفت مقاله هاتو بفرست. بعدش درگیر امتحان زبان شدم ولش کردم. اشتباه کردم. الان دیگه جواب نمیده. میگم شاید یکی دیگه رو انتخاب کرده
    شما همیشه باید خودتون رو پیگیر و علاقه‌مند نشون بدید. ولی الان ناامید نشید. چند روز بعد دوباره ایمیل بزنید و توضیح بدید که داشتید برای امتحان زبان می‌خوندید. اگر بعد از چند روز باز هم جواب نگرفتید، تلفن بزنید.
    تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست؛ رهرو گر صد هنر دارد، توکل بایدش.

Junior Member Amir_Hamidi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Railway Engineering

به کدوم دانشگاه ایمیل زدی؟
    چی گفتی بهش که مصر شد تا مقاله تو بخونه؟
    جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه اش خراب می شود، و هرکس که بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد!
    (دکتر محمود حسابی)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط panizmsh نمایش پست ها
    سلام
    من حدوادا یک ماه پیش به یکی از استادای ایرانی تو یکی از دانشگاه های کانادا میل زدم که خیلی استقبال کرد و گفت که قراره برای 1 کنفرانس چند وقته دیگه بیاد ایران و می تونیم با هم بیشتر صحبت کنیم.و لینک کنفرانسو فرستاد برام.ولی متاسفانه دو روز پیش بهش میل زدم که منتظرم و کی وقت خالی داره که جواب نداد.ازون جایی که دفعه های پیش کمتر از یک ساعت جواب میلمو می داد نمی دونم چیکار کنم.دوباره میل بزنم یا بیخیالش بشم!!!

دوست عزیز دو روز که چیزی نیست.من یه استادی بهم گفته میخوامت، بیشتر از ده تا ایمیل هم رد و بدل کردیم.گاهی یک ساعته جواب میده و گاهی ده روزه.آخه این که نشد نتیجه گیری.صبور باش و پیگیر.....
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_Hamidi نمایش پست ها
    به کدوم دانشگاه ایمیل زدی؟
    چی گفتی بهش که مصر شد تا مقاله تو بخونه؟
    هیچی فقط گفتم تو این زمینه ها مقاله دارم و لیست مقاله هام هم تو CV بود. البته مقاله هام معتبر بود.
    به هرحال فعلا که خبری نسیت

Junior Member Amir_Hamidi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Railway Engineering

هیچی فقط گفتم تو این زمینه ها مقاله دارم و لیست مقاله هام هم تو CV بود. البته مقاله هام معتبر بود.
    به هرحال فعلا که خبری نسیت

خب موضوع مقاله هات مربوط به فیلد کاری اون میشد و رفتی نگاه کردی که interest هاش چیاست، یا همینطوری ایمیل دادی؟
    جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه اش خراب می شود، و هرکس که بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد!
    (دکتر محمود حسابی)

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

سلام به همه
    راستش من به چند تا از اساتید دانشگاهای امریکا ایمیل زدم، همش بمن میگن ما به صورت مستقیم دانشجو نمیگیریم، باید از طریق دانشگاه اپلای کنی. یکی میگفت این یعنی ریجکت، یه ادم دیگه میگفت تو اپلای کن، به طرفم ایمیل بزن که اپلای کردم.
    حالا نظرتون راجع به این طور جواب دادن اساتید چیه؟ یعنی دیگه بیخیال اپلای از اون دانشگاه و استاد شم؟

یه سوال دیگه، اگر بدون ارتباط با استاد خاصی از دانشگاههای امریکا، اپلای کنم احتمال فاند گرفتن خیلی پایینه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_arasteh نمایش پست ها
    سلام به همه
    راستش من به چند تا از اساتید دانشگاهای امریکا ایمیل زدم، همش بمن میگن ما به صورت مستقیم دانشجو نمیگیریم، باید از طریق دانشگاه اپلای کنی. یکی میگفت این یعنی ریجکت، یه ادم دیگه میگفت تو اپلای کن، به طرفم ایمیل بزن که اپلای کردم.
    حالا نظرتون راجع به این طور جواب دادن اساتید چیه؟ یعنی دیگه بیخیال اپلای از اون دانشگاه و استاد شم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shima_arasteh نمایش پست ها
    یه سوال دیگه، اگر بدون ارتباط با استاد خاصی از دانشگاههای امریکا، اپلای کنم احتمال فاند گرفتن خیلی پایینه؟
    خب مطمئنا اگه با استاد ارتباط داشته باشید شانس شما خیلی بیشتره

اگر استادی به شما حتی جواب تمپلیت هم داده یعنی اینکه احتمالا به ایمیل و رزومه شما یه نگاهی انداخته.
    بعضی ها هم بدون اینکه رزومه رو بخونند واسه اینکه از دست دانشجو راحت بشن و دانشجو دیگه ایمیل نزنه این جواب تمپلیت رو میدن. اگر هم دانشجو نخوان که غالبا سریع میگن که دانشجو نمیخوان یا تو سایتشون مینویسن. اما باید دفت کنید چون بعضی استادا جواب تمپلیت شون جوری هست که نشون میده دانشجو میخوان. اگر با توجه به رزومه دانشجوهای دیگه همون استاد رزومه و شانس خودتون رو خوب میبینید سعی کنید به ایمیل استاد جواب بدید تشکر کنید و بگید که اپلای میکنید
    موقع اپلای کردن هم اسم همون استاد رو توی SOP بیارید. وقتی که اپلای کردید همون ایمیل استاد که به شما گفت اپلای کنید رو مجدد پاسخ بدید و بگید با توجه به این ایمیل شما من اپلای کردم و اسم شما رو هم رو SOP آوردم

Member

شانس منه که اکثر اساتید فیلد من (بیشتر از 50 درصدشون), چینی هستن....
    دیگه مطمئن شدم هندی و چینیا 100 درصد هموطنای خودشونو میگیرن...
    کسی تا حالا از چینی جماعت جوابی گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)