صفحه 104 از 217 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    اصلاح میکنم :

دانشجوی چینی : خنگ ! زبون نفهم ! کند در حدِ حلزون ! 2 کلمه انگلیسی به زور حرف بزن ! سطح هوشِ عمومی در حدِ بوقلمون ! متقلب ( نه به اندازه ی هندیا ) ! من که پرکاری خاصی ندیدم نسبت به خودم !

کم توقع و حرف گوش کن رو ولی قبول دارم ! البته اگه بفهمن که چی داری بهشون میگی ...

بنده که یک روز به آخر عمرم مونده باشه با استاد چینی کار نخواهم کرد. میرم با یکی که حداقل بفهمم چی داره میگه !

TRUE STORY !

پی نوشت : اسامی چینگ فنگ فونگ هونگ و ... اینا که همه چینی نیستن ! کره ای ها که کلا TOP 10 رو قبضه کردن و زرنگن. ژاپنی ها هم خیلی خوبن . هم تیمی من اهلِ هنگ کنگه اونم بدک نیست. یه همتیمی چینی هم داشتم الان رفته Intel اون ولی تعطبلات سالِ نو بود بنده خدا کلا نسبت به ماها !
    فقط یه نکته رو اضافه کنم که اسامی ژاپنی با اسامی کره ای و چینی فرق میکنه و قابل تشخیص هستش. مثل بقیه مردم جهان اسم و فامیل قابل تشخیص دارن

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    آقا بخدا دیدم که دارم میگم. من تو 2 تا درس با 2 3 تا چینی هم گروه بودم ! کلِ Interaction ای که من با اینها داشتم در این زمینه بود که بهشون حالی کنم این نظریه ای که بافیدین مهمله ! در آخرم همه ی کارارو خودم انجام میدادن !

یه سفره ای پهن میشد و اینها هم از نمره مستفیذ (!) میشدن !

خالی کردم قربان
    ‌يعني الان كل اين حرفا كه زدي يعني اميدواريه مطلق. از بس كه ما رو از خرخونيه چينيها ترسوندن شده يك نگراني بزرگ .مرسي راديان جان. اميد كه هميشه جلوتر از ملل ديگه بتازي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    موافقم استادها خیلی سرشان شلوغ است و وقت کمی برای پاسخ به ایمیلها دارند تا آنجا که من شنیده یا دیده ام بعضی استاد ها ترجیح میدهند که دانشجوی که میشناسند یا دوستان آنها یا شاگرد دانشجویان سابق خودشان را بگیرند. و در خواندن ایمیلها هم فقط ایمیلهای که میشناسند را باز میکنند و گاهی هم یک نگاه گذرا به سایر ایمیلها می اندازند و باید آن ایمیل برایشان خیلی جذاب باشد که فایلهای ضمیمه ان را هم متطالعه کنند.
    استادهای جوان و استادیار خیلی اشتیاق به گرفتن دانشجو دارند و وقت بیشتری میگذراند و احتمال جواب دادنشان بیشتر است.
    به نظره من استادای دانشگاههای انگلیسی خیلی زود جواب میدن البته اهل فاند دادن نیستن بیشتر دنبال اذیت کردنن هی میگن ریسرچ پروپوزال بده اینکارو کن اونکارو کن در نهایتم ای بابا فاند میخاستی؟؟؟ما نداریم!
    استادای سوئدی بعضیهاشون خیلی خوب جواب میدن و حتی کمکتم میکنن!
    یه استاد آلمانی هم چند روز پیش بهم کریسمسو تبریک و گفت و یه پوستر فرستاد!!!!!!!!
    از همه بدتر استادای ایرانین که انگار از دماغ فیل افتادن!اه اه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

سلام
    من رشته ام مکانیک ماشینهای کشاورزی هستش در مقطع لیسانس
    امسال درسم تموم میشه معدلم بالای 18 هستش
    شاگر اول کلاسم
    چندتا مقاله و طراحی وسایل جدید هم دارم
    پارسال تابستون به یکی از استادای آمرکیایی میل زدم جوابمو داد حدودا 2 ماه با هم در ارتباط بودیم
    از من CV خواست و کلی چیز دیگه منم دادم بعدش گفت درخواست دانشگاه رو هم باید پر کنی ولی من چون درسم تموم نشده بود پر نکردم
    و زبانم مدرکش هنوز حاضر نشده
    الان که بهش میل میزنم بهم جواب نمیده یعنی بیخیالم شده؟
    لطفا کمکم کنید دارم از استرس میمیرم

ممنون

من توی یکی دوهفته اخیر به چند استاد ایمیل زدم که فقط دوتاشون جواب دادن (البته جواب منفی!) با توجه به تعطیلات این چند روزه، خوبه که دوباره همون ایمیل رو براشون فروارد کنم؟ چطور بهشون یادآوری کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    من توی یکی دوهفته اخیر به چند استاد ایمیل زدم که فقط دوتاشون جواب دادن (البته جواب منفی!) با توجه به تعطیلات این چند روزه، خوبه که دوباره همون ایمیل رو براشون فروارد کنم؟ چطور بهشون یادآوری کنم؟
    تا 2 ژانويه صبر كنيد و بعد به اونها كه جواب ندادن با فاصله ي 8 رزو ارسال كنيد. توجه كنيد برخي تا آخر ژانويه تعطيلاتشون رو ادامه ميدن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

دوستان بنظرتون من که برای مستر میخوام پذیرش با فاند بگیرم در صورتیکه نتونم استادی پیدا کنم که سوپروایزرم بشه آیا شانسی برای گرفتن فاند خواهم داشت؟ من برای چند دانشگاه اپلایمو کامل کردم اما 3 ماهه به استادای این چند دانشگاه ایمیل میزنم اما دریغ از یه جواب! حالا باید برای گرفتن فاند چیکار کنم؟
    ************************************************** ******************************
    کسی نظری نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون من که برای مستر میخوام پذیرش با فاند بگیرم در صورتیکه نتونم استادی پیدا کنم که سوپروایزرم بشه آیا شانسی برای گرفتن فاند خواهم داشت؟ من برای چند دانشگاه اپلایمو کامل کردم اما 3 ماهه به استادای این چند دانشگاه ایمیل میزنم اما دریغ از یه جواب! حالا باید برای گرفتن فاند چیکار کنم؟
    ************************************************** ******************************
    کسی نظری نداره؟
    متاسفانه شانس فاند واسه مستر خیلی کمه
    من جای شما باشم واسه دکتری مستقیم اپلای می کنم. البته سایتشون رو خوب بگردید ممکنه واسه مستر هم فاند داشته باشند
    ویرایش توسط sahand_a : January 7th, 2013 در ساعت 03:05 AM دلیل: جایگزینی پست اولیه به جای تاکید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    متاسفانه شانس فاند واسه مستر خیلی کمه
    من جای شما باشم واسه دکتری مستقیم اپلای می کنم. البته سایتشون رو خوب بگردید ممکنه واسه مستر هم فاند داشته باشند
    اینطور نیست که شما میگی اتفاقا من خیلیارو دیدم برای مستر فاند گرفتن، اما نمیدونم چیکار کردن، چطور ایمیل زدن، کی زدن که استاد تونستن پیدا کنن. من خیلی سعی کردم اما استادا نه خوب نه بد جوابمو نمیدن! مستقیم دکتری هم دوست ندارم چون اصلا علاقه ای به دکتری خوندن ندارم.

اینم اضافه کنم که همه دانشگاههایی که من اپلای کردم برای مستر در رشته خودم فاند دارن!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    اینطور نیست که شما میگی اتفاقا من خیلیارو دیدم برای مستر فاند گرفتن، اما نمیدونم چیکار کردن، چطور ایمیل زدن، کی زدن که استاد تونستن پیدا کنن. من خیلی سعی کردم اما استادا نه خوب نه بد جوابمو نمیدن! مستقیم دکتری هم دوست ندارم چون اصلا علاقه ای به دکتری خوندن ندارم.

اینم اضافه کنم که همه دانشگاههایی که من اپلای کردم برای مستر در رشته خودم فاند دارن!
    آخه مشکل اینه که یک پروژه که بتونه شمارو ساپورت بکنه برای مستر خیلی استثنایی هست که پیش بیاد. برای فاند بیشتر روی دکتری تمرکز کن. بعد تغییر بده به مستر.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)