صفحه 106 از 217 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بعضی از استادا هستن که تو صفحه خودشون مینویسن که پروژه و فاند دارن و کسانی که علاقمند هستن اپلای کنن. من هم به بعضی هاشون که ایمیل زدم در رابطه با پذیرش ولی جوابی اصلا ندادن
    من تصمیم گرفتم که اپلای کنم اما به نظر شما بعد از اپلای چه ایمیلی باید به استاد بزنم که مثلا بگم اپلای کردم. اون هم یه جوابی چیزی بگه ما رو امیدوار کنه
    یعنی چطور به استاد بفهمونم که هرچند جواب ندادی اما من واقعا به زمینه کاری شما علاقمند بودم و اپلای کردم؟!!
    دوست من، وقتی به ایمیل جواب نمیدن، تنها راه حا باقی مونده تماس تلفنی هست. البته تو این وقت از سال ممکنه هنوز از تعطیلات سال نو برنگشته باشن. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    دوستان یکی کمک کنه! دو سه ماهه به استادای دانشگاههایی که اپلای کردم مرتب ایمیل میزنم اما فقط یکی دونفر جواب دادن که اونم منفی بوده و گفتن ما قبلا نفراتمونو گرفتیم! و بقیه جواب ندادن. موندم شماها چیکار میکنین که جواب مثبت میگیرین، اصلا مثبتو بیخیال، چطور اصلا استادا بتون جواب میدن؟ ددلاینا یا تموم شده یا در شرف اتمامه و من هنوز استادی پیدا نکردم ساپورتم کنه!!!! ( من برای مستر اپلای کردم و حتما فاند میخوام)
    دوست من، واسه جواب گرفتن باید ایمیل به خیلی ها بزنی. در ضمن، فاند واسه دوره مستر به سختی میدن و رزومه قوی نیاز داره. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست من، واسه جواب گرفتن باید ایمیل به خیلی ها بزنی. در ضمن، فاند واسه دوره مستر به سختی میدن و رزومه قوی نیاز داره. موفق باشی
    خب من خیلی خیلی ایمیل دادم ( به هر استادی حداقل 3 بار!) اما نه خوب نه بد، جوابی ندادن!

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

خب من خیلی خیلی ایمیل دادم ( به هر استادی حداقل 3 بار!) اما نه خوب نه بد، جوابی ندادن!
    منظورم این بود که باید به استاد های زیادی ایمیل بزنی، نه اینکه به یه استاد چند بار ایمیل بزنی. بهر حال، بهتره متن ایمیل و رزومه رو یه مقدار ویرایش کنی. موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست من، وقتی به ایمیل جواب نمیدن، تنها راه حا باقی مونده تماس تلفنی هست. البته تو این وقت از سال ممکنه هنوز از تعطیلات سال نو برنگشته باشن. موفق باشی
    تو تماس تلفنی چی باید گفت؟ یه وقت ممکنه اثر معکوس داشته باشه! طرف شاکی بشه!!

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    تو تماس تلفنی چی باید گفت؟ یه وقت ممکنه اثر معکوس داشته باشه! طرف شاکی بشه!!
    قبل ازتماس خوب فکر کن که چطور باید علاقه مندی خودت رو توضیح بدی(به انگلیسی) و خودت رو بذار جای استاد و ببین ممکنه چه سوالاتی ازت بکنه. موفق باشی

ApplyAbroad Guru

لابد رزومه تون به اندازه کافی قوی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لابد رزومه تون به اندازه کافی قوی نیست.
    نه اینجوریام نیست. من لیسانس دارم و درحد یه لیسانس خوبم هست. حالا فرضا زیادم شارپ نباشه بالاخره باید یه جوابی بدن حالا ولو منفی!

ApplyAbroad Guru

نه اینجوریام نیست. من لیسانس دارم و درحد یه لیسانس خوبم هست. حالا فرضا زیادم شارپ نباشه بالاخره باید یه جوابی بدن حالا ولو منفی!
    استاد که وقت نداره به هر ایمیلی که درخواست پذیرش میکنه جواب بده. رشته تون چیه و رزومه تون دقیقا چطوریه؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

خیلی از استادها در فصل پذیرش ممکن است دهه ایمیل از دانشجویان دریافت کنند، همین برادران چینی و هندی خودمان میدانید چننفر اقدام میکنند، . حال این استاد بخواهد بهمه جواب دهد وقت گیر است تازه اگر وجدانی کار کند و رزومه همه را هم بخواهد بخند ببینید چه زمانی خواهد برد، لذا لزومی به جواب دادن به همه نمیبینند. در ضمن شخصیت و منش استدها هم با یکدیگرفرق میکند . ممکن است شما ممکن است از هر ١٠٠ ایمیل ١ یا ٢ تا جواب بگیرید و ضمنا بستگی به تحت تاثیر قرار گرفتن استادها از متن ایمیل و رزومه شما هم دارد.
    ویرایش توسط nima56 : January 10th, 2013 در ساعت 03:16 AM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)