صفحه 109 از 217 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط pjabbarzadeh نمایش پست ها
    دوستان من حدود 60-70 تا استاد را ایمیل زدم و فقط از چندتا استاد چینی جواب گرفتم. که دو تا آنها از دانشگاه هونگ کونگ بود که رنک 23 جهانی را دارد و دانشگاه خیلی معتبری است ولی بخاطر زبان نتوانستم اپلای کنم.

فکر کنم چینی ها بی ادعاتر و صداقت بهتری دارند.
    به نظر من باید شرایط اونجا رو هم در نظر بگیرید. چین فاندهای خوبی داره ( هم دولتی و هم دانشگاهی) ولی من وقتی می بینم تو کل دانشگاه حتی یک استادش هم خارج از چین درس نخونده کمی دلسرد میشم. می خوام بگم شاید دانشجوی بین المللی رو درک نکنه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadArchitect نمایش پست ها
    میشه یه نفر به من کمک کنه؟ من دیگه دارم خل میشم.تا حالا به کلی استاد تو آمریکا و کانادا و اروپا ایمیل زدم. به غیر از یه تعداد انگشت شمار که جواب منفی دادن ( پزیشن نداشتن) بقیه جواب سلام ما رو هم ندادن!!!! یعنی این قدر ما بدیم؟ چی کار کنم؟
    ایمیل دانشجو به استاد ( مخصوصاً استاد های معروف) مثل ایمیلهای روزانه از طرف گروه تبلیغاتی می مونه. اساتید وقت نمی کنند که اونا رو بخونند. پس باید ایمیلی باشه که به موضوع کار استاد نزدیک باشه و مشخصاً واسه اون استاد نوشته شده باشه. این کار خیلی وقت گیر هست ولی جواب میده سعی کنید چند تا ازمقالات استاد رو ملاک قرار داده و در مورد انها هم صحبت کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    خب من به هرکدومشون حداقل 3 بار ایمیل زده ام، یعنی به هرکدوم 100تا ایمیل بزنم تا شانسم بگیره؟ راستی سابجکت هم باید انگار طوری باشه که ترغیبش کنه بخونه، اما من سابجکت نمیدونم چی بنویسم که استادارو به جواب دادن بندازه!
    من به بیش از 200 استاد ایمیل زدم، از 70 تا از اونها جواب گرفتم ( مثبت یا منفی ). نکته مهم اینه که موضوع ایمیل کاملاً اختصاصی باشه. هر موقع من اینگونه ایمیل زدم، جواب گرفتم. خودتان را بگذارید جای استاد، برای مثال : برای یک دانشجوی مهندسی عمران رشته ژئوتکنیک که در جستجوی شغل هست کدام عنوان جذاب است؟
    1- فرصت شغلی مناسب برای فارغ التحصیلان عمران
    2- فرصت شغلی برای فارغ التحصیل رشته ژئوتکنیک در شهر تهران در شرکت ایکس ( فیلد کاری: پایدار سازی ترانشه ها )

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    به نظره من استادای دانشگاههای انگلیسی خیلی زود جواب میدن البته اهل فاند دادن نیستن بیشتر دنبال اذیت کردنن هی میگن ریسرچ پروپوزال بده اینکارو کن اونکارو کن در نهایتم ای بابا فاند میخاستی؟؟؟ما نداریم!
    استادای سوئدی بعضیهاشون خیلی خوب جواب میدن و حتی کمکتم میکنن!
    یه استاد آلمانی هم چند روز پیش بهم کریسمسو تبریک و گفت و یه پوستر فرستاد!!!!!!!!
    از همه بدتر استادای ایرانین که انگار از دماغ فیل افتادن!اه اه

متاسفانه اساتید ایرانی به هیچ وجه همکاری لازم را ندارند. واقعاً اگر ما هم روزی استاد دانشگاه شویم ، اینگونه خواهیم بود. فقط در یک حالت بعضی هاشون جواب میدن :

سلام
    من فلانی هستم از طرف دکتر فلانی ( استاد تز ) سئوالی داشتم.

خیلی مسخره است. از دو دانشگاه پذیرش گرفتم که هر دو استاد ایرانی دارند ولی هیچ کدوم حتی بعد از پذیرش هم جواب ندادند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط APPLYNA نمایش پست ها
    متاسفانه اساتید ایرانی به هیچ وجه همکاری لازم را ندارند. واقعاً اگر ما هم روزی استاد دانشگاه شویم ، اینگونه خواهیم بود. فقط در یک حالت بعضی هاشون جواب میدن :

سلام

خیلی مسخره است. از دو دانشگاه پذیرش گرفتم که هر دو استاد ایرانی دارند ولی هیچ کدوم حتی بعد از پذیرش هم جواب ندادند.
    nدوست من دارین از اینجا میرین چرا دنبال اینجایی ها میگردین اونور آب!!!؟؟
    قرمز باشین

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من دارین از اینجا میرین چرا دنبال اینجایی ها میگردین اونور آب!!!؟؟
    قرمز باشین

چه حرفیه آخه دوست من؟!!
    روی صحبتم با شما نیست ولی کاش وقتی انگشت اتهام رو به سمت بقیه نگه میداریم، توجه داشته باشیم که 3 تا از انگشت ها به سمت خودمون است!!
    تمامی اساتید ایرانی هم به این صورت نیستند، همونجور که شما وقتی به هر استاد غیرایرانی ایمیل میزنی هم، ممکنه جواب نده...از طرفی دیگه خیلی از اساتید ایرانی هستند که با روی خیلی خوش جواب ایمیل ها رو میدهند و گاهی دانشجوی ایرانی هم میگیرند...خلاصه نمیشه یک حکم کلی صادر کرد!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط APPLYNA نمایش پست ها

سلام

احتمالا شما دانشجوي شريف يا تهران نبودين. استاداي ايراني تافته ي جدا بافته اند عزيز. شما به دل نگير. به نظرم مصلحت اينه با خارجي ها كار كني كمي انسانيت هم كنارشون ياد بگيري. با ايراني ها به جايي نميرسي جز همين كه چند سال ديگه توام جواب نميدي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Guru

همکاری لازم منظور چیه؟ یعنی موظفند به متقاضی های ایرانی پذیرش بدهند؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    چه حرفیه آخه دوست من؟!!
    روی صحبتم با شما نیست ولی کاش وقتی انگشت اتهام رو به سمت بقیه نگه میداریم، توجه داشته باشیم که 3 تا از انگشت ها به سمت خودمون است!!
    تمامی اساتید ایرانی هم به این صورت نیستند، همونجور که شما وقتی به هر استاد غیرایرانی ایمیل میزنی هم، ممکنه جواب نده...از طرفی دیگه خیلی از اساتید ایرانی هستند که با روی خیلی خوش جواب ایمیل ها رو میدهند و گاهی دانشجوی ایرانی هم میگیرند...خلاصه نمیشه یک حکم کلی صادر کرد!
    دوست خوب من
    من چیزی جز واقعیت رو راجع به جهان سوم عرض نکردم
    قرمز باشین

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    احتمالا شما دانشجوي شريف يا تهران نبودين. استاداي ايراني تافته ي جدا بافته اند عزيز. شما به دل نگير. به نظرم مصلحت اينه با خارجي ها كار كني كمي انسانيت هم كنارشون ياد بگيري. با ايراني ها به جايي نميرسي جز همين كه چند سال ديگه توام جواب نميدي. شادزي
    دقیقا
    4 یا 6 یا 10سال با استادای اینور بودیم بذار یه کمم با اونوریا باشیم
    قرمز باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)