صفحه 11 از 217 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام

من یا بار دیگه بعد از مدت ها نامه خودم به اساتید رو میگذارم- امید است مفید باشه- خوب یا بد چیزیه که واسه من کار کرد-دسترسی نداشتم که یه سری اطلاعات رو پاک کنم چون pdf بود ولی اشکال نداره- اون شمارم هم هست و کمتر از یک ماه وقت دارید مزاحم تلفنیم بشید
    فقط اینجا رو بخونید بعد باز کنید:
    WARNING

Please change my own information to your own case; please dont copy paste as far as you could, rather gently and thoughtfully restate your conditions and academic history

ببینید من تو اون نامه از خودم تعریف کردم- شکار نشید یه وقت
    یه نفر بمن گفت پاراگراف آخر رو زیادی نوشتی-من نمیدونم اگه تو این نامه از خودم نمی گفتم کجا باید این کار رو میکردم-فکر نکنید استاد ها میگند بابا این چه از خود تعریف کنیه-یکی تو interview ها یکی هم تو این نامه ها- من در این محل و همه محله ها میگم باید از خودتون بگید ...........
    امید است بدرتون بخوره
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

با سلان خدمت استاد مهدی عزیز

میشه sunject ایمیلی که به استاد زدی هم بنویسی

در ضمن رزومه شما آنقدر قوی بوده که در نگاه اول استادو impressive کرده . میشه یه نمونه ایمیلی برای رزومه ای که کتاب منتشر نکرده مقاله هم نداره عضو هیت علمی دانشگاه هم نیست ولی کارهای تحقیقاتی زیاد داشته بنویسه که استادو impressive کنه. البته می دونم که بچه های دیگه قبلا نوشتن ولی می خواستم که شما هم بنویسی که انشا الله توی Georgia Tech هم کلاسی شویم ;D

علي و مهدي عزيز
    خيلي ممنون از داهنماييتون من تقريبا از رزومه خودم چيزي تو نامه ام نمي گفتم شايد ايراد كارم اين باشه....
    فقط چندتا سوال :
    حالا كه يه نامه نوشتم يه كم طولاني تر شده....به نظرتون 261 كلمه زياده؟
    يه سوال ديگه اينكه چيزايي كه ربطي به كار استاد هم نداره بگم؟مثلا بگم الماني پرفكت حاليمه و تو به سمينار رتبه اوردم؟
    منون بازم ازتون

رشته و دانشگاه

سلام دوستان

ببنیید من هروقت میام اینجا انتظار دارم ارسال هام پاک شده باشه- و وقتی نشده خیلی خوشحال میشم که وقتی که گذاشتم به فنا نرفته
    1- در مورد تعداد کلمات: اون نامه من رو دیدید؟ خب -با توجه به اینکه اگه من فیلد های مورد علاقم رو هم اضافه میکردم که دیدید نقطه چین هستش طول کل نامه بیشتر میشد- تجربه میگه دیگه طول نامه ازونی که من اون بالا نوشتم بیشتر نباشه وگرنه حوصله طرف سر میره- البته این رو بدونید-اونا کار خودشون رو بلدند و در نامه های طولانی دنبال چند تا جمله هستند و اگه اونها بود کار حله- یعنی سریع skim می کنند
    2-سوابق بی ارتباط با استاد: اره - بگو- چیزایی که نشون میده تو ability داری- اصلا نمره مثلا جی ار یی و تافل که بدرد استاد نمیخوره زیاد-اون میخواد ببینه مثلا چقدر شما ادم گیری هستید و توانمند نه اینکه حالا تویی که 580 رو رد بکنه و یه 597 بگیره- همون توانمندی در تحقیق و یا رتبه نشون دهنده چیزایی هست که استاد دنبالش میگرده- اونا میخواند پیگیر بودن شما رو بفهمند حتی اگه صلاح شد بنویسید که من در ورزش-کارهای هنری و ... مقام داشتم-
    3- سابجکت ایمیل من خیلی ساده و بیانگر همه چیز: PhD applicant
    تو این سابجکت همه چی نهفته هست- استاد میدونه کسی که این رو مینویسه خب طبعا به کارهای اون علاقه داشته- دنبال فاند هم هست- و ....
    دیدم برخی مینویسند مثلا phd applicant/student/...interested in your research
    من نمیدونم اگه Interested رو کسی ننویسه اون استاده نمیفهمه این رو؟؟؟؟ لابد اون متقاضی علاقمند به کارهای طرف نیست و الکی داره ایمیل میده
    البته اینها نظر منه- وهمه سابجکت ها تا حالا جواب داده- بگذریم -من اون موقع تو فرووم عضو نبودم و الانم که هستم اگه قرار باشه با توجه به اجتماع آراء یه سابجکت بگذارم بازم مینویسم phd applicant- شما یه اطلاعاتی بگید که تو این سابجکت نباشه
    4- رزومه من قوی نیست-الکی نوشتم استاد ها خوف کنند
    5- از یک سری چیزها مثل کتاب ها- و سابقه کاری اگه در توشتون نیست نگران نباشید-اینها چیزهای اضافه بر برنامه بوده و عموما همچین چیزایی رو اونا انتظار ندارند

YOURS

من هميشه مي نويسم interested in research field
    فقط باز يه سوالي نامه اي كه من نوشتم باز يه حالت تمپليت پيدا كرد ايرادي نداره كه همه نامه ها شبيه هم باشه؟
    مهدي جان ميشه لطفا بگي من وقتي به يكي ايميل زدم چه قدر بعدش اگه جواب ندد به يكي ديگه (تو همون دانشگاه) ايميل مي تونم بزنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    فقط باز يه سوالي نامه اي كه من نوشتم باز يه حالت تمپليت پيدا كرد ايرادي نداره كه همه نامه ها شبيه هم باشه؟
    مهدي جان ميشه لطفا بگي من وقتي به يكي ايميل زدم چه قدر بعدش اگه جواب ندد به يكي ديگه (تو همون دانشگاه) ايميل مي تونم بزنم؟
    I used to modify my emails by some words and sentences when a professor had a little divergence in research to my own. It is impolite we answer an email in two working days. however we cannot expect a busy professor to act like this; I considered their responses from a few minutes to 7 days; Though some used to happen beyond that interval, they were not the replies I was searching for meaning those emails mostly worked to ground my spirit

Senior Member

سلام
    یه نکته میگم شاید مفید باشه.
    استادا معمولا در چندین زمینه مختلف کار می کنن و شما به هر استاد به خاطر یکی
    از اون زمینه ها علاقمند هستید یا به همه استادا به خاطر یک موضوع مشخص. ممکنه موضوع علاقه شما برای یه استاد
    علاقه اول و در مورد یکی دیگه علاقه آخر باشه که راحت تو سایتشون پیدا میشه پس بهتره کلی یا جزئی
    در عنوان ایمیل یا متن اون به این قضیه دقیقا اشاره بشه. مثلا من به طور کلی به CAD علاقمند هستم ولی این زمینه شامل
    شبکه های عصبی و منطق فازی و الگوریتم ژنتیک و نگاشت فضایی و ... میشه
    اینا موضوعاتی هست که شدیدا اساتید مختلف توش کار می کنن. اگه قرار باشه واسه استادی که به نگاشت فضائی علاقمند هست
    ایمیل بزنم هم تو عنوان هم اصل نامه و هم حتی رزومه اونو هایلایت میکنم که تفاوتم با بقیه متقاضی ها ثابت بشه. این استادا
    روزی چندین ایمیل می گیرن پس باید سعی کنین تا جای ممکن خودتونو به موضوع کاری اون استاد نزدیک نشون بدین.

برای برقیا می گم عضو بودن در IEEE هم خیلی مهمه.

رشته و دانشگاه

Milad.r is completely right; and when I stated "modifying my Emails" in above , I meant exactly these changes and making some superiorities

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    کل چارچوب نامه ها یکی باشه ، موردی نداره! فقط باید با توجه به کارهای اون طرف علاقه های اون و علاقه های خودت (موارد مشترک) رو یه سری چیزها تأکید کنی
    که حالا مثلا به فلان کار خیلی علاقه داشته ای و داری و آدم موفقی بودی توش و تو رزومه ات هم بیشتر در این مورد میتونید بدونید!
    در کل نامه ها باید از حالت کلیشه ای و کسل کننده در بیاد! امری نباشه! به قول معروف دلبری کنه !!!

سلام
    بعد کلی انتظار امروز 2 تا جواب دادن که هردو هم فاند نداشتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من توی این نامه ام اینقدر از خودم تعریف کردم این دو تا هم گفتن که بکگراندت خوبه ولی ما پول نداریم!!!!!!!!!!!! این رو می گن آخر شانس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)