صفحه 110 از 217 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    همکاری لازم منظور چیه؟ یعنی موظفند به متقاضی های ایرانی پذیرش بدهند؟
    فكر ميكنم ايشون پذيرش دارن دنبال استاد ميگردن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

من دانشجوی ارشد هستم و با عنوان اینترنشیپ به جاهای مختلف ایمیل زدم تا چند ماه برم
    یکی از استاد ها جواب ایمیلم رو داد اینطوری:
    Dear Reihaneh,
    Thank you for your email displaying your interest in our group. For how long and when are you seeking internship? Will you be in Denmark throughout that period?
    Best Regards,
    Morten
    من هم به طور دقیق جوابشو دادم (چهارشنبه) ولی هنوز ( شنبه) جوابی نیومده و فردا هم که تعطیله. بنظرتون دیر نیست ؟
    میخوام بدونم چکار کنم ؟ دوباره ایمیل بزنم ؟ بنظرتون قضیه چجوریاست ؟

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان
    یه استاد آلمانی گفته بهت پوزیشن دکتری میدم با حقوق و آفیس و این حرفا. بعد گفت مدارکتو بفرست که با سیستم آلمان چک بشه که من هم فرستادم. بعد گفت اول باید یک introductory paper بنویسی از کارهای جدیدی که در این زمینه انجام شده که من هم بعد از یکی دو هفته نوشتم و فرستادم. ولی نزدیک یه هفته شده انگار نه انگار براش کار آماده کردم، جواب ایمیلمو نمیده.. میترسم به این دلیل باشه که Paper رو سطحی نوشتم. به نظر شما حداقل نمیتونه بگه من دیگه نمیخوامت؟ چه کاری از من بر میاد؟

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استاد آلمانی گفته بهت پوزیشن دکتری میدم با حقوق و آفیس و این حرفا. بعد گفت مدارکتو بفرست که با سیستم آلمان چک بشه که من هم فرستادم. بعد گفت اول باید یک introductory paper بنویسی از کارهای جدیدی که در این زمینه انجام شده که من هم بعد از یکی دو هفته نوشتم و فرستادم. ولی نزدیک یه هفته شده انگار نه انگار براش کار آماده کردم، جواب ایمیلمو نمیده.. میترسم به این دلیل باشه که Paper رو سطحی نوشتم. به نظر شما حداقل نمیتونه بگه من دیگه نمیخوامت؟ چه کاری از من بر میاد؟
    ماشالا اونقدر بچه های اینجا فعالن که خودم سوال میکنم و خودم جواب میدم
    بهشون ایمیل زدم و پرسیدم قدم بعدی چیه که دو دقیقه بعد جواب دادن که این هفته کارمو نگاه میکن و جوابمو میدن.
    simon جان شما اگه یه پاسخ بدون متن هم بذاری کلی لطف میکنی

Global Moderator

Simon آواتار ها

ماشالا اونقدر بچه های اینجا فعالن که خودم سوال میکنم و خودم جواب میدم
    بهشون ایمیل زدم و پرسیدم قدم بعدی چیه که دو دقیقه بعد جواب دادن که این هفته کارمو نگاه میکن و جوابمو میدن.
    simon جان شما اگه یه پاسخ بدون متن هم بذاری کلی لطف میکنی
    سجاد عزيز من هر رزو اين تاپيك رو سر ميزنم كمكي ازم بر بايد در خدمتم. وقيت سكوت ميكنم مي خوام كسي رو به راه يا فكر نادرست هدايت نكنم. مورد شما هم ميتونه هم مثبت باشه هم منفي. از آلماني ها ميشه اينجور انتظار داشت كه زورشون بياد يه جواب رد بدن. جنبه ي مثبشتم اينه طرف سرش شلوغه يا تو تعطيلاته و ... من نظرم اينه يك هفته ديگه طاقت بياري اگر خبري نشد تلفني تماس بگيري با منشيش و بزاري اون پيگير كارت باشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

سلام دوستان
    ببین استادهای اونجا واقها آدم های با شعور، فهمیده و مسئولی هستن. بنابراین مطمئن باش که یکدفعه مکاتبه با کسی رو که بهش گفتن مدارکت رو بفرست قطع نمی کنن. ممکنه سرش الان به دلیل کارهایی مثل امتحان یا ... شلوغ باشن. می تونی یه ایمیلی خیلی محترمانه دیگه بهش بزنی و یادآوری کنی.
    ویرایش توسط ariaie : April 26th, 2013 در ساعت 10:46 AM دلیل: حذف بخش نامناسب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadArchitect نمایش پست ها
    میشه یه نفر به من کمک کنه؟ من دیگه دارم خل میشم.تا حالا به کلی استاد تو آمریکا و کانادا و اروپا ایمیل زدم. به غیر از یه تعداد انگشت شمار که جواب منفی دادن ( پزیشن نداشتن) بقیه جواب سلام ما رو هم ندادن!!!! یعنی این قدر ما بدیم؟ چی کار کنم؟
    دوست عزیز، مهم ترین مسئله در پروسه اپلای نا امید نشدن و خسته نشدن هست. یه استاد دانشگاه آمریکایی یا کانادایی در بازه اپلای کردن ممکنه روزی واسش بیشتر از 100 تا ایمیل بیاد که واقعاً خیلی سخته برای یک استاد با مشغله کاری زیاد، بتونه به این ایمیل ها جواب بده. ایمیل خوب زدن، با Subject خوب، با محتوای خوب، بدون مطالب اضافه واقعا مهمه. خیلی روی ایمیل زدن هات حساس باش. باید تو ایمیلت نشون بدی که به درد کار استاد می خوری. واسه یه پذیرش و فاند خوب باید کم کم 200، 300 تا ایمیل زده باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_engineer نمایش پست ها
    من دانشجوی ارشد هستم و با عنوان اینترنشیپ به جاهای مختلف ایمیل زدم تا چند ماه برم
    یکی از استاد ها جواب ایمیلم رو داد اینطوری:
    Dear Reihaneh,
    Thank you for your email displaying your interest in our group. For how long and when are you seeking internship? Will you be in Denmark throughout that period?
    Best Regards,
    Morten
    من هم به طور دقیق جوابشو دادم (چهارشنبه) ولی هنوز ( شنبه) جوابی نیومده و فردا هم که تعطیله. بنظرتون دیر نیست ؟
    میخوام بدونم چکار کنم ؟ دوباره ایمیل بزنم ؟ بنظرتون قضیه چجوریاست ؟
    سلام

یک ایمیل مجدد بزنید و ضمن ارسال متن ایمیل قبلی مودبانه بگین یک ایمیل قبلا زدین و آیا ایشان آنرا دیده یا خیر.

با سلام

دوستان من حدود 8 ماه پیش به یک استاد ایمیل زدم که بسیار استقبال کرد و حتی چند نمونه از مقاله هاش رو برام فرستاد که با زمینه کاری گروهش آشنا شم. از اون وقت به بعد حدود 10 تا ایمیل بهشون زدم و ایشون هم با محبت و استقبال تمام جواب دادن و هر بار هم تاکید داشتن که اگه کاری از دستم بر میاد بگو انجام میدم. در آخرین ایمیل هم ایشون گفتن که در spring من برای چند نفر دارم grant مینویسم که تو هم یکیشون هستی. چند وقت پیش، وقتی همه مدارکم رو فرستادم از طرف graduate school یه ایمیل برام اومد که باید bank statement و affidavit of support رو بفرستی تا application تون بررسی شه. و من هم برای اینکه زیاد دیر نشه، حدود 2 هفته پیش به این استاد ایمیلی زدم مبنی بر اینکه آیا میشه ایشون affidavit of support رو پر کنن ولی تا یه هفته هیچ جوابی دریافت نکردم و بعد از یه هفته دوباره ایمیل زدم و بهشون گفتم جوابشون برام مهمه و اگه میشه جواب بدن ولی باز هم جواب ندادن. حالا به نظرتون این چه معنی ای میده؟ آیا بهتر نیست به جای انتظار به یه استاد دیگه ایمیل بزنم؟

پیشاپیش از راهنماییتتون ممنون
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من حدود 8 ماه پیش به یک استاد ایمیل زدم که بسیار استقبال کرد و حتی چند نمونه از مقاله هاش رو برام فرستاد که با زمینه کاری گروهش آشنا شم. از اون وقت به بعد حدود 10 تا ایمیل بهشون زدم و ایشون هم با محبت و استقبال تمام جواب دادن و هر بار هم تاکید داشتن که اگه کاری از دستم بر میاد بگو انجام میدم. در آخرین ایمیل هم ایشون گفتن که در spring من برای چند نفر دارم grant مینویسم که تو هم یکیشون هستی. چند وقت پیش، وقتی همه مدارکم رو فرستادم از طرف graduate school یه ایمیل برام اومد که باید bank statement و affidavit of support رو بفرستی تا application تون بررسی شه. و من هم برای اینکه زیاد دیر نشه، حدود 2 هفته پیش به این استاد ایمیلی زدم مبنی بر اینکه آیا میشه ایشون affidavit of support رو پر کنن ولی تا یه هفته هیچ جوابی دریافت نکردم و بعد از یه هفته دوباره ایمیل زدم و بهشون گفتم جوابشون برام مهمه و اگه میشه جواب بدن ولی باز هم جواب ندادن. حالا به نظرتون این چه معنی ای میده؟ آیا بهتر نیست به جای انتظار به یه استاد دیگه ایمیل بزنم؟

پیشاپیش از راهنماییتتون ممنون
    الان اواخر ترمه و سر اساتید خیلی شلوغه، کمی صبر کنید و دوباره ایمیل بزنید و بخواهید که حتما جواب بدند و شما رو در جریان بگذارند. ضمن اینکه شما پذیرش گرفتید الان؟ معمولا بعد از پذیرش برای صدور برگه مهاجرت از شما BS میخوان، شاید اروپا فرق میکنه من نمیدونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)