صفحه 112 از 217 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام من چند ماه پیش واسه یه استاد کانادایی ایمیل زدم اصلا جواب نمیده هر دوفته این ایمیلو تکرار میکنم به نظرتون چقد این کارو ادامه بدم و ایا اگه هی ایمیلمو دوباره بفرستم اعصابشو خرد نمیکنم و یه چیز دیکه اینکه ایا متن میلمو تو هر بار تغییر بدم یا نه فقط فوروارد کنم کافیه؟ ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_hash نمایش پست ها
    سلام من چند ماه پیش واسه یه استاد کانادایی ایمیل زدم اصلا جواب نمیده هر دوفته این ایمیلو تکرار میکنم به نظرتون چقد این کارو ادامه بدم و ایا اگه هی ایمیلمو دوباره بفرستم اعصابشو خرد نمیکنم و یه چیز دیکه اینکه ایا متن میلمو تو هر بار تغییر بدم یا نه فقط فوروارد کنم کافیه؟ ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
    ببین وقتی جواب نمیده چند تا حالت داره. یا از کارت خوشش نمیاد که خب ده بار دیگه هم بدی فرق نمیکنه حتی اگه ایمیلت رو هم تغییر بدی. در حالت دوم ممکنه اصلا ایمیلش رو چک نکنه که خیلی از استادا مخصوصا فول ها چک نمیکنن. که تجربه ی من که جوابم داده اینه که بهش میل بده یه ساعت بعد زنگ بزن و اگه برداشت که حله اگرم رفت رو ماشین که خب بگو من قلی قلی زاده هستم برات ایمیل دادم چک کن لطفا. در جالت سوم داره چک میکنه و باید صبر کنی یکی دو هفته تا تصمیم بگیره. در حالت جهارم که احتمالش کمه اصلا ایمیلت نمیرسه یا میره تو اسپمش که دیگه شانسته و کاری نمیشه کرد در حالت پنجم اصلا دانشگاهش استاد محور نیست و اون یارو هم دیگه حال نداره بهت انی رو بگه... و حالت های دیگه . در نهایت برای همش توصیه ای که من کردم رو انجام بدی جواب میده. من معمولا میل میدادم اگه بعد از یک هفته جواب نمیداد دوباره ساعت ۴ ۵ میل میدادم و ۷ ۸ شب زنگ میزدم....

ApplyAbroad Guru

بیشتر از دو سه بار ایمیل نزنید. اگر جواب نمیده یعنی نمیخواد و ادامه دادنش فقط وقت شما و استاد رو تلف میکنه. ایشون احتمالا از همین الان ایمیل شما رو توی اسپم گذاشته.

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز من تجربه خودم را می گویم من هر وقت به استاد تمام ها ایمیل می زنم یا جواب نمی دهند یا بعد چند ماه جواب می دهند بنظر من به استاد یار ها ایمیل بزنی بهتره خصوصا تازه کارها چون دنبال کارهای تحقیقاتی بیشتر هستند تا بتونن ارتقا بگیرند!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    من یک نکته رو نتونستم بفهمم. غالبا گفته شده که قبل از اپلای برای کانادا و آمریکا، با استادها مکاتبه کنید. حتی توی سایت بعضی از دانشگاه های کانادا خودش این رو نوشته. از طرفی ایمیل که میزنم، بیشتر وقت ها استادا جواب نمیدن. اونهایی هم که جواب میدن میگن شما اول اپلای کن اگر کمیته پذیرش قبولت کرد، اونوقت درخواستت به من میرسه و بررسی می کنم. به همین دلیل فکر کردم شاید اونهایی هم که جواب نمیدن، به همین خاطر که باید اول کیته پذیرش قبول کنه، جوابی نمیدن.
    میشه راهنمایی کنید که چکار باید کرد؟ به نظر شما برای دانشگاهی که هیچ استادی به آدم جواب نداده، اپلای کنم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    چندتا نكته فقط:
    اساتيد دانشگاه هاي بزرگ عموما وقتي صرف گزينش دانشجو به شخصه نميكنن. كميته اي هست كه ابتدا ي سري اصول را چك ميكنن و اصطلاحا ادميشن ميدن، بعدنوبته استاد ميشه كه بياد افراد را با زمينه كاريشون و اينكه كي به كار تحقيقاتيش نزديكه انتخاب كنه.دانشگاههايي كه زياد مشتري ندارن، استادي كه فاند داره به ايميلها جواب ميده، اگه هم جواب نميده احتمال بسيار زياد فاند نداره
    بنابراين دانشگاهي خوب هست، اگه استادي به ايميلت جواب نميده دليل نميشه كه شما ريجكت ميشين! اصلا اينطور نيست. خيلي از بچه ها هستن كه از دانشگاهي كه اصلا ايميلي نزدن پذيرش گرفتن
    شاد باشي و توكلت به خدا باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashokri نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من یک نکته رو نتونستم بفهمم. غالبا گفته شده که قبل از اپلای برای کانادا و آمریکا، با استادها مکاتبه کنید. حتی توی سایت بعضی از دانشگاه های کانادا خودش این رو نوشته. از طرفی ایمیل که میزنم، بیشتر وقت ها استادا جواب نمیدن. اونهایی هم که جواب میدن میگن شما اول اپلای کن اگر کمیته پذیرش قبولت کرد، اونوقت درخواستت به من میرسه و بررسی می کنم. به همین دلیل فکر کردم شاید اونهایی هم که جواب نمیدن، به همین خاطر که باید اول کیته پذیرش قبول کنه، جوابی نمیدن.
    میشه راهنمایی کنید که چکار باید کرد؟ به نظر شما برای دانشگاهی که هیچ استادی به آدم جواب نداده، اپلای کنم یا نه؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

و یه سوال دیگه
    به اساتیدی که میل زده میشه و جواب نمیدن میشه دوباره میل زد؟
    گه آره چیز خاصی باید گفت؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    و یه سوال دیگه
    به اساتیدی که میل زده میشه و جواب نمیدن میشه دوباره میل زد؟
    گه آره چیز خاصی باید گفت؟
    این سوال یه جوری به این تاپیک هم مربوط میشه
    یعنی زمان فرستادن هم مهمه که باید 6 ماه و نهایت 4 ماه قبل ددلاین باشه
    هر چند خود دانشگاهها میگن یک ماه قبل ددلاین پول استادا مشخص میشه (منظور بودجه)
    صبر کنید و اگه جواب ندادن بفرستید ولی خوب دیگه نهایت دوبار...
    اگه استادی استاد باشه یا میگه متاسفم شما با من نمیخوری یا لااقل میگه همه چیت عالیه اپلای کن! و یا میگه قربونت پسر پاشو بیا...
    سربلند باشی

Banned

این استادهایی که میرن homepage متقاضی را نگاه می کنن بعدش جواب ایمیل نمیدن رو باید بیخیال شده دیگه، درسته؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

دوستان محترم خواهش دارم قوانین رو رعایت کنید!
    پستهای اخیر به دلیل عدم ارتباط با موضوع تاپیک حذف شدند!

مدیریت تالار
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)