صفحه 113 از 185 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

اول استاد تو ایمیل منو تشویق به اپلای کرد.
    بعد گفتن رفتم تو short list و مصاحبم دعوتم کردن که استادم با دو نفر دیگه تو جلسه مصاحبم بودن.
    الان بیشتر از دو هفته است از زمانی که اعلام کردن جواب کلی رو ندادن بهم و 1July به استاد ایمیل زدم هنوز جواب نداده...
    این چه معنی ای میتونه داشته باشه؟؟
    پروژه آماده بود و میزان فاند و همه چیز مشخصه(شروع هم شده و کار من بخشی از اون پروژه بود که نوشته بودن آگوست یا بعد اون شروع میشه)

حالا به نظرت این تاخیر معنیِ خوبی داره یا بد؟ (تو مصاحبمم تو نفر از کسایی که دکترا همونجا خوندن و تو همون پروژه بودن حضور داشتن)
    ویرایش توسط sabzdarsabz : July 9th, 2014 در ساعت 07:23 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

استاد جواب داد بلاخره، نوشت ببخشید بابت تاخیر مسافرت بودم، فکر میکردم منابع انسانی خبر دادن. ازم تعریف کرد و نقاط قوتمو گفت، بعد گفت ولی بخاطر فلان موضوع موفق نشدی، کلیم آرزوهای خوب کرد برام....

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

سلام دوست عزیز
    ببین هر سال دانشگاه ها در 2 یا 3 ترم دانشجو میگیرند. برای هر مرتبه روزانه 50-100 ایمیل میرسه به دست استاد. خودت رو بگذار جای استاد. آیا میتونی در سال 3 فصل رو اختصاص بدی به ایمیل خوند؟ برخی از اساتید در آمریکا اصلا جوابی نمیدهند و شما باید اپلای کنید تازه بعدش ایمیلهای شما رو شاید پیدا کنند بخونند.
    اما به نظر من یک هفته بعد از ایمیل اولی ایمیل دوم رو بزن به استاد با عنوان پیگیری. بعد از چند بار اگه جواب نداد هیچ مشکلی نیست که به استاد بعدی توی دپارتمان ایمیل بزنی...
    شما تازه اول راهید اصلا نا امید نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط guilnaz-moshtaghi نمایش پست ها
    سلام به همگی...مدتیه به یکی از اساتید دانشگاه ubc میل زدم و متاسفانه هیچ جوابی نداده...یعنی نه رد کرده و نه قبول...به نظرتون در چنین شرایطی اولن معنی این عمل چیه؟ و ثانین آیا اشتباه اگه به یکی دیگه از اساتید اون دپارتمان میل بزنم و شانسم رو امتحان کنم؟
    اصولن چقدر طول میکشه که یه استاد به هر شکلی یه جواب به دانشجو بده؟
    ممنون می شم جواب بدین و من رو از این حالت برزخ در بیارین

Junior Member

اصولا استادا اگه بخوان جواب بدن نهایتا تو دو روز جواب میدن بهت بعدش میتونی به استادای دیگه همون دانشگاه ایمیل بزنی. فقط حواست باشه هیچوقت به دو نفر تو یه دانشگاه همزمان ایمیل نزن

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sina01369 نمایش پست ها
    اصولا استادا اگه بخوان جواب بدن نهایتا تو دو روز جواب میدن بهت بعدش میتونی به استادای دیگه همون دانشگاه ایمیل بزنی. فقط حواست باشه هیچوقت به دو نفر تو یه دانشگاه همزمان ایمیل نزن
    هیچ الگوی مشخصی برای زمان پاسخگویی استادها وجود نداره؛ مورد بوده که حتی بعد از یک ماه و بعد از برگشت از مسافرت، جواب داده شده.

به طور کلی، یک هفته صبر کردن برای دریافت جواب، بهتر و منطقی تر هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام دوستان
    وقتی اساتید جواب ایمیل رو نمیدن، بر چه اساسی باید برای دانشگاهها اپلای کرد، ما که نمیدونیم اصلا تو اون سال اینها پوزیشن دارن یا نه (حداقل تو فیلدی که ما می خواهیم کار کنیم). این باعث میشه پولمون هدر میره.
    یک زمانی هست که استاد تشویق به اپلای میکنه (حتی اگر بصورت تمپلیت)، بنظرم این نشون میده که پوزیشن دارن و میگه اپلی کن.ولی وقتی اصلا جواب نمیدن باید چکار کرد؟ چشم بسته اپلای کنیم؟؟ هرچند تو نتایج میبینیم دوستانی بدون ارتباط با اساتید پذیرش گرفتند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی اساتید جواب ایمیل رو نمیدن، بر چه اساسی باید برای دانشگاهها اپلای کرد، ما که نمیدونیم اصلا تو اون سال اینها پوزیشن دارن یا نه (حداقل تو فیلدی که ما می خواهیم کار کنیم). این باعث میشه پولمون هدر میره.
    یک زمانی هست که استاد تشویق به اپلای میکنه (حتی اگر بصورت تمپلیت)، بنظرم این نشون میده که پوزیشن دارن و میگه اپلی کن.ولی وقتی اصلا جواب نمیدن باید چکار کرد؟ چشم بسته اپلای کنیم؟؟ هرچند تو نتایج میبینیم دوستانی بدون ارتباط با اساتید پذیرش گرفتند.
    در چنین مواردی، اگر هدف شما از ارسال ایمیل به استاد، تنها اطلاع پیدا کردن از وجود پوزیشن هست، و جویای ساپورت مالی استاد نیستید، میتونید از مسئولین دپارتمان هم کسب اطلاع کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام . من برای یک پوزیشنی که توی دانشگاه توئنتی هلند بود اپلای کردم. گفته بود تا اول سپتامبر مهلت ارسال مدارک هستش.
    الان هیچ خبری ازشون نیست .
    حتی ایمیلی که حاوی رزومم بود که نسبت به زمان اول اپلای تغییر کرده بود( پذیرفته شدن مقالاتم) رو می دونم باز نکردن ( افزرونه yesware)
    به امییلی هم که در مورد علاقه مند بودنم به این پوزیشن بود و اینکه که ارزیابی اپلیکیشن ها تموم می شه جواب داده نشده.
    به نظر شما چه کار کنم؟ چون موقعیتم واسه این پوزیشن خوب بوده و توی مدتی که با استاده آشنا شدم کمی از طریق لینکدین و ریسرچ گیت در ارتباط بودم، احساس علاقه مندی و بلاتکلیفی دارم.
    سوال دوم: من الان مدتی چون خیلی کم انگلیسی صحبت کردم . از مودش دور شدم .اگه تلفن بزنم و کمی تپق و من من تو حرفام باشه اثر بدی می زاره؟
    مرسی
    منتظر جواباتون هستم

Junior Member

سلام دوباره. این دوستان با تجربه من رو راهنمایی کنند ممنون میشوم. این اساتید کانادا چرا جواب نمی دهند؟
    1-الان زوده برای ارسال یا رزومه من مطلوب نیست؟ یا اینکه سیستم اونا اینطوریه؟
    2-به طور متوسط چند درصد ایمیل ها را جواب بگیریم خوبه؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Msearch نمایش پست ها
    سلام دوباره. این دوستان با تجربه من رو راهنمایی کنند ممنون میشوم. این اساتید کانادا چرا جواب نمی دهند؟
    1-الان زوده برای ارسال یا رزومه من مطلوب نیست؟ یا اینکه سیستم اونا اینطوریه؟
    2-به طور متوسط چند درصد ایمیل ها را جواب بگیریم خوبه؟
    ممنون
    سلام
    روی جواب اساتید کانادا زیاد حساب نکنید. اگر جواب بدن شانس بزرگی متوجه شما شده. کانادا انتخاب دانشجوش با کمیته است کم پیش میاد استادی بشخصه تصمیم بگیره. شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)