صفحه 113 از 217 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    این استادهایی که میرن homepage متقاضی را نگاه می کنن بعدش جواب ایمیل نمیدن رو باید بیخیال شده دیگه، درسته؟
    منظورتون از Homepage چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    منظورتون از Homepage چیه؟
    من وقتی میخوام به استاتید ایمیل بزنم در انتهای ایمیل هم وب سایت خودم (که هم رزومه و چیزای دیگه داره) معرفی میکنم و هم CV خودم را attach میکنم. بهش میگم که با هر کدوم که راحتین میتونین رزومه من را ببینین. اکثرا استادها خب ترجیح میدن وب سایت را ببینن چون خیلی راحت تره. وب سایت هم آمار کسایی که وارد وب سایت شدن (تاریخ و نام دانشگاه) را نشون میده.
    حالا بعضی از استادها هستن که میرن وب سایت را میبینن ولی جواب نمیدن. میخواستم ببینم آیا دوباره بعد مدتی بهشون ایمیل بزنم یا نه؟
    مرسی

Junior Member

حساسیتی به خاطر این موضوع نداشته باشید اگر استاد علاقه مند به پذیرش شما باشد یا اگر Position خالی داشته باشد به شما اطلاع میده.
    ازطرفی فرمایش شما صحیح است که دسترسی به web page راحت تر است با این حال پیشنهاد می کنم رزومه تان را د رگوگل روزمه بذارید. اینطور که من اینجا می بینم چنین صفحاتی به مراتب شناخته شده تر برای افراد است و راحت تر وارد اونها میشن.

ApplyAbroad Veteran

من وقتی میخوام به استاتید ایمیل بزنم در انتهای ایمیل هم وب سایت خودم (که هم رزومه و چیزای دیگه داره) معرفی میکنم و هم CV خودم را attach میکنم. بهش میگم که با هر کدوم که راحتین میتونین رزومه من را ببینین. اکثرا استادها خب ترجیح میدن وب سایت را ببینن چون خیلی راحت تره. وب سایت هم آمار کسایی که وارد وب سایت شدن (تاریخ و نام دانشگاه) را نشون میده.
    حالا بعضی از استادها هستن که میرن وب سایت را میبینن ولی جواب نمیدن. میخواستم ببینم آیا دوباره بعد مدتی بهشون ایمیل بزنم یا نه؟
    مرسی
    با توجه به این توضیحاتی که دادید، بله باید بیخیال شید!

ولی توصیه من اینه که اگر به زمینه تحقیقاتی یک استاد واقعا علاقه دارید، ایمیل رو دوبار برای ایشون بفرستید (با ذکر این نکته که من این ایمیل رو برای شما فرستادم و جوابی دریافت نکردم، لطفا بخونید و بگذارید من نظرتون رو بدونم) به فاصله زمانی 4-5 روز تا یک هفته، اگر بازهم جوابی نگرفتید، کلا بیخیال شید.
    معمولا بعضی از استادها سیاستشون اینجوری است، میخوان ببینن آیا شما پیگیر هستی یا همینطور به صورت فله ای به اساتید دیگر ایمیل میزنید. استاد الان من دقیقا اینجوریه و من بار دوم ازش جواب گرفتم، بعدا که ان شاالله آمدید و باهاشون کار کردید بیشتر با روحیات اساتید آشنا میشید!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

مرسی
    اگه استاد ايميل شما رو ديده و جواب نداده شايد بشه گفت يك بار ديگه هم ايميل زدن بد نباشه اما اگه رزومه شما را ديده (حالا چه از طريق سايت شما يا رزومه اتچ شده شما) ديگه دورشو خط بكش. اين نظر منه
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

مرسی
    راستي اگه زمينه كاري استاد خيلي با شما مَچ هس ميشه به دفترش زنگ زد و از طريق منشي پيام گذاشت
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    راستي اگه زمينه كاري استاد خيلي با شما مَچ هس ميشه به دفترش زنگ زد و از طريق منشي پيام گذاشت
    به نظرم زنگ زدن زیاد جالب نیست. بدتر اعصابشون به هم میریزه. چند وقت پیش به یکی ایمیل زدم که زمینه کاریم تقریبا یکی بود. بعدش با اعصبانیت جواب داده بود "این چه وضعیه . تو این 10 دقیقه که دارم ایمیل چک میکنم 12 تا ایمیل به این شکل دریافت کردم. تمام اطلاعات توی graduate admission هست دیگه ایمیل نزنین " تازه این استاد توی وب سایتشم چیزی ننوشته بود که ایمیل نزنین. فکر کنم شرایط خیلی سخت شده. دوستم میگفت وقتی پیش استادم بودم هر دقیقه یکی ایمیل واسش می اومد. به نظرم استادی اگه واقعا بخواد دانشجو بگیره حتما ایمیل ها را میخونه و اگه رزومه متقاضی خوب بشه جواب میده. اما اگه نخواد بگیره با 10 بار ایمیل زدن هم جواب نمیده. این تعداد کمی هم که جواب میدن و میگن که فاند نداریم تا دانشجو بگیریم به نظرم یا سرشون شلوغ نیست یا خیلی با معرفتن

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

Smile پاسخ : جواب ندادن استادها

با سلام خدمت دوستان گرامی
    میخواستم بدونم اگه استادی ایمیلی را جواب نداد دو روز بعد مجدد همان ایمیل قبلی را ارسال باید ارسال کرد یا ایمیلی تحت عنوان پیگیری درخواست به استاد ارسال کرد. لازم است در نامه پیگیری مجدد مدارک از جمله سی.وی اتچ بشه یا فقط جویا شدن کفایت است. بنظر شما دو روز انتظار کافیست یا بیشتر شود. و اینکه نهایت تا چند بار به استاد ایمیل زدن برای جواب گرفتن از استاد کافی و آکادمیک است.
    با سپاس از زحمات شما دوستان گرامی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    میخواستم بدونم اگه استادی ایمیلی را جواب نداد دو روز بعد مجدد همان ایمیل قبلی را ارسال باید ارسال کرد یا ایمیلی تحت عنوان پیگیری درخواست به استاد ارسال کرد. لازم است در نامه پیگیری مجدد مدارک از جمله سی.وی اتچ بشه یا فقط جویا شدن کفایت است. بنظر شما دو روز انتظار کافیست یا بیشتر شود. و اینکه نهایت تا چند بار به استاد ایمیل زدن برای جواب گرفتن از استاد کافی و آکادمیک است.
    تجربه من میگه استاد جواب بده میده نداد ولللللش
    ببینید خیلی خیلی زیاد استادا ایمیل میگیرن تو هر روز و این کار رو مشکل کرده براشون
    اگه واقعا احساس میکنید زمینه کاریتون با اون استاد یکیه نامه بدید
    من به نتیجه ای دارم میرسم ناامید کننده:
    درسته دوستان میگن ناامید نشید ولی نمیدونم چرا فک میکنم باید برم از نزدیک بعد پذیرش در استاد رو بزنم بگم supervisor من میشی یا نه؟
    بعد تمام کر و کاغذم رو بریزم تو میزش
    سربلند باشی
    ویرایش توسط torkanturk : July 9th, 2013 در ساعت 07:22 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    دو روز خیلی کمه. شما حداقل 10 روز صبر کنین اگه جواب نداد ایمیل دومی را که میزنین تکرار ایمیل قبلی نباشه. ایمیل قبلی را هم فوروارد کنین که CV ضمیمه شده و در ادامش یک متنی بنویسید واسه پیگیری. به نظرم اگه بیشتر از دوبار ایمیل زدن جواب نداد دیگه نزن تا چند ماه بعد. این بنده خدا ها شاید روزی 100 تا ایمیل دریافت میکن اگه واسه هر ایمیل هم 2 دقیقه وقت بذارن میشه نزدیک 3 ساعت. آخه کی اینکار را میکنه. بعضی از اساتید در سایتشون نوشتن که ایمیل نزنین و یا طبق الگوی خاص ایمیل بزنین. حتما به این هم توجه کنین چون اگه طبق الگوی تعیین شده واسشون نفرستید ممکنه واسه همیشه ایمیلتون اسپم بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)