صفحه 114 از 217 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

واسه کانادا که وضعیت خیلی خرابه ! من از ایران هر چی ایمیل میزدم جواب نمیگرفتم ، الان هم اومدم کانادا باز جواب ایمیل نمیدن ، یه استاد هم دیدم گفتم چرا جواب ایمیل نمیدی ، سری جوری که بخواد بپیچونه گفت سرم شلوغه بزودی جواب میدم ، ولی انگار نه انگار

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    واسه کانادا که وضعیت خیلی خرابه ! من از ایران هر چی ایمیل میزدم جواب نمیگرفتم ، الان هم اومدم کانادا باز جواب ایمیل نمیدن ، یه استاد هم دیدم گفتم چرا جواب ایمیل نمیدی ، سری جوری که بخواد بپیچونه گفت سرم شلوغه بزودی جواب میدم ، ولی انگار نه انگار
    دقیقا باهاتون موافقم.من از 3 تا از استادای آمریکا جواب گرفتم ولی از کانادا حتی یک نفرم جواب نداد! از طرفیم یه جا تو همین فروم دیدم بچه ها میگن کانادا استادمحوره تا از یه استادی اوکی نگرفتید اپلای نکنید برای اون دانشگاه! نمی دونم تا چه حد درسته این حرف.کم کم دارم ناامید میشم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط Setayeshpour نمایش پست ها
    دقیقا باهاتون موافقم.من از 3 تا از استادای آمریکا جواب گرفتم ولی از کانادا حتی یک نفرم جواب نداد! از طرفیم یه جا تو همین فروم دیدم بچه ها میگن کانادا استادمحوره تا از یه استادی اوکی نگرفتید اپلای نکنید برای اون دانشگاه! نمی دونم تا چه حد درسته این حرف.کم کم دارم ناامید میشم
    احتمالا علت جواب دادن استادا تو امریکا دایره وسیع اکادمیکی این کشور هست منظور وسعت عمل و ازادی استادا
    در هر حال چرا ناامیدی؟
    بلاخره یه جایی یا استادی پیدا میکنی نگرا ننبشا
    هر چند من خودم یک استادی پیدا کردم ولی دیدم تا زمانی که مدارک کامل به دانشگگاه واسه بررسی کمیته نرسه اصلا نباید دل بست به استاد به خصوص امریکای عزیز
    سربلند باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. بله همونطور که خودتونم گفتید کانادا بسیار استاد محوره و نظر منم اینه که تا زمانی که از استاد جواب خوبی نگرفتید اپلای نکنید، هرچند استثنا هم وجود داره. با توجه به تعداد بسیار بیشتر دانشگاه های آمریکا احتمال بیشتری هم وجود داره جواب بگیرید. البته اینم بگم گاهی اگه بعد از اپلای کردن (فرستادن مدارک) با استاد تماس بگیرید بعضا استاد وضعیت و پرونده ی شما رو با جدیت بیشتری بررسی میکنه و احتمال خوبی وجود داره که جواب خوبی بگیرید.

در تایید استاد محور بودن کانادا اینو هم اشاره کنم که یکی از سوالات متداولی که سفارت کانادا در مرحله ی گرفتن ویزا میپرسه "اسم سوپروایزر" شما در کاناداست.

Quaecumque Vera

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

به هیچ وجه ناامید نباشید.
    پروسه تماس با استادا به اعتراف خیلیها مشکلترین بخش از هفت خان اپلای هست. تا میتونید تلاش کنید و امیدتون رو از دست ندید.
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    این استادهایی که میرن homepage متقاضی را نگاه می کنن بعدش جواب ایمیل نمیدن رو باید بیخیال شده دیگه، درسته؟
    بنظرم آره. معمولا بچه ها چند بار ايميل ميزنن چون برخي از اساتيد يا حجم ايميل هاي دريافتيشون زياده يا يهو مثلا ايميله متقاضي گم و گور ميشه يا ميره Spam
    اما ديگه استادي همه چي رو ديد و جواب نداد بايد بيخيال شد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام
    برای ایمیل دوم (در صورتی که اولی جواب نگرفته باشه)، همون ایمیل اول رو فوروارد کنیم و توش اضافه کنیم که این ایمیل رو قبلا فرستادم جواب ندادید؟
    اگه نه پس چی؟!
    اگه اره از تو سابجکت fwd رو پاک کنیم؟
    ممنون دوستان

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام
    برای ایمیل دوم (در صورتی که اولی جواب نگرفته باشه)، همون ایمیل اول رو فوروارد کنیم و توش اضافه کنیم که این ایمیل رو قبلا فرستادم جواب ندادید؟
    اگه نه پس چی؟!
    اگه اره از تو سابجکت fwd رو پاک کنیم؟
    ممنون دوستان
    پاك كنيد بهتره. همون رو ميتونيد فوروارد كنيد و نياز نيست عنوان كنيد. كوتاه باشه و مفيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member nano572 آواتار ها

من به هر استادی تو آمریکا ایمیل می زنم یا جواب نمی دن یا می گن اول شما اپلای کنید بعد از اینکه graduate office قبول کرد درباره پذیرش شما صحبت می کنیم، حالا من موندم چه کنم!؟ یعنی اینقدر ایمیل بزنم که یه استاد قبول کنه یا همون جوری از بین این دانشگاه ها واسه چندتاشون اپلای کنم!؟ اگه می شه راهنمایی کنید، مرسی

Member mehdi_mo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT-Structural Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط nano572 نمایش پست ها
    من به هر استادی تو آمریکا ایمیل می زنم یا جواب نمی دن یا می گن اول شما اپلای کنید بعد از اینکه graduate office قبول کرد درباره پذیرش شما صحبت می کنیم، حالا من موندم چه کنم!؟ یعنی اینقدر ایمیل بزنم که یه استاد قبول کنه یا همون جوری از بین این دانشگاه ها واسه چندتاشون اپلای کنم!؟ اگه می شه راهنمایی کنید، مرسی
    شما به تلاشت ادامه بده. متن ایمیل و سی ویت رو هم در صورت لزوم اصلاح کن.
    از بین ایمیل های دریافتی، اون هایی که به اپلی تشویق می کنند هم می تونن گزینه های خوبی واسه اپلی باشن، با وجود اینکه تضمینی وجود نداره.
    سعی کن از دانشجوهای اساتید مدنظرت هم اطلاعات بگیری.
    در کل گرفتن جواب مثبت واقعا نیاز به حوصله داره.
    موفق باشی.
    “Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving”
    Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)