صفحه 115 از 217 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

بر اساس تجربه‌ی خودم هرچقدر که استاد رتبش بالاتر هست و ریسرچ فعال تاری داره شنس جواب دادنش بیشتره. دنبال استدایی بگردید که در حال حاضر فاند دارن و کلا برای تحقیقشون فاند زیاد میگیرن..کلا اگه استادی جواب نداد بد از ۲ هفته باز هم ایمیلتونو تکرار کنین. و دیگه اینکه تا به هر استادی که زمینهٔ کارش به شما می‌خوره ایمیل بزنین..و مهمتر این که نااا امید نشین

بچه ها خواستم در مورد تجربه خودم بگم. من با استفاده از همین سایت و نکته هایی که بچه ها گفته بودن ایمیل هایی که به استاد ها میزنم با عنوان
    intrested in RESHTE KHODAM under your supervision انتخاب کردم و خوشبختانه خیلی از استادها حالا هر جوابی که باشه به این ایمیل دادن. البته ممکنه بار اول جواب ندن. بعد 2-3 روز همون ایمیل رو دوباره براش فوروارد میکنم.
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asman نمایش پست ها
    این خیلی عادیه که یه استاد جواب نده، از بین 500 تا mail اگه 10 تا جواب نگرفتی تعجب کن. خیلی از اساتید هر ترم دانشجو نمی گیرن و به همین دلیل این جور mail ها رو به سادگی ignore می کنند.
    متوجه منظورتون نشدم. این تعداد جواب که خیلی خیلی خوش بینانه است و فک نکنم ممکن باشه!!!!!!!!!!!!!!

آقا این چه وضعشه . من تا حالا در حدود 70 تا ایمیل فرستادم فقط 5 نفر جواب دادن؟ چرا استادا اینقدر بی جوابن؟
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ***** نمایش پست ها
    آقا این چه وضعشه . من تا حالا در حدود 70 تا ایمیل فرستادم فقط 5 نفر جواب دادن؟ چرا استادا اینقدر بی جوابن؟
    صبور باشيد و ادامه بديد.اگر اين وضع ادامه داشت متنتون رو كاهش بديد و دقت كنيد داريد به كساني ايميل بزنيد كه حتما با شما در علاقمندي مشترك باشند. نه مثل برخي دوستان كه ليست فكالتي جلوشونه و از دم به همه ايميل ميزنند. معمولا استادها اصلا به اين ايميل ها حتي جواب سر بالا هم نميدن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    صبور باشيد و ادامه بديد.اگر اين وضع ادامه داشت متنتون رو كاهش بديد و دقت كنيد داريد به كساني ايميل بزنيد كه حتما با شما در علاقمندي مشترك باشند. نه مثل برخي دوستان كه ليست فكالتي جلوشونه و از دم به همه ايميل ميزنند. معمولا استادها اصلا به اين ايميل ها حتي جواب سر بالا هم نميدن. شادزي
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من 30 تا دانشگاه آمریکا رو سرچ کردم و اساتید کاملا مرتبط رو در آوردم و متن من ایمیل من اینه و جواب هایی که گرفتم رو هم میزارم. چون اساتید کاملا مرتبط رو انتخاب کرده و ایمیل میزنم انتظار داشتم که تعداد بیشتری جواب بدن. حول و حوش ساعت 7 شب تا 10 شب هم ایمیل هام رو میفرستم تا تو ردیف های بالا تو اینباکسشون باشه وقتی صبح ایمیل رو باز میکنن.

Subject: PhD Prospective Student, Interested in Robotic & Control Systems
    Body:

Dear Dr. Sinati

My name is **** and I am graduated from Amirkabir University of Technology in 2012. I have B.Sc in control engineering and M.Sc in Mechatronic. I explored your webpage and am interested in your area of expertise (Control Systems, Robotic). I have a strong theoretical, experimental and software background and have taught and instructed several courses and technical software in the field of electrical engineering in university, as lecturer, instructor or TA for undergraduate and graduate students with a self-funded robotic team for which I am the leader.
    I’ve done several projects regarding control and robotics and my paper/book publications are addressed in my CV. After one year of teaching and work experience, I am planning to apply for PhD programs at University of Ottawa. My research interests are Control Systems and Robotics. Please let me know if you would take new PhD students for fall 2014. Attached please find a copy of my CV or look at my homepage. I look forward to hearing from you.

Regards,

جواب اول:
    Dear ***.Thank you for your email. If you would like to apply for our PhD program in EE:Systems at the University of Michigan, please consult with the department website to find about the application procedure. When we have all the applications in, the admissions committee evaluates each application and forward the relevant ones to the groups that they see fit. You can mention your interest in working with me in your application. Yes, I am looking for excellent PhD students for fall 2014 but I will not make any decisions until I see the applicant pool.

Best,

جواب دوم :
    Hi ****,

Thanks for the email! I do know if I will be hiring any more Ph.D.
    students this coming year. The way that we do things in mechanical
    engineering at Northwestern is that students apply and come as a group
    and then get matched with their advisor in their first year through a
    matching process that is organized at the departmental level. I
    strongly encourage you to apply to the department!

Best,

جواب سوم:
    Hello ****,

Thanks for your interest in my research. Here is my website which will be moved from MIT to Penn State very soon.

My research papers can be found on the website. Recently, I started to working on several new projects on the smart grid.

A couple of Ph.D. positions in my research group are available immediately. Please find the attached announcement which will be posted on my website soon.

Regards,

جواب چهارم:
    Sorry, I am full on graduate students, and am unable to take new ones.

جواب پنجم:
    Dear applicant:

Thank you for your message expressing interest in joining my research group
    at Boston University in the Division of Systems Engineering.

Based on your message, it appears that your research interests match
    some of my own activities. If you are not already familiar with my ongoing
    research projects at the Control Of Discrete Event Systems
    Laboratory I am directing, please refer to my web page www.aaa.com or the web site of our Center for Information and Systems Engineering www.bbb.com or the Division of Systems Engineering
    www.ccc.com
    For a more detailed flavor of research areas in the aaa Lab, you can also access animated presentations of recent plenary talks I have given at various conferences at www.ddd.com

As you no doubt know, admission to the PhD program is highly competitive. I
    am interested in graduate students with solid analytical skills and a
    commitment to PhD-level research. Based on the information you have
    provided, I would encourage you to submit an application to the Division of Systems Engineering. Feel free to mention my name in your application, which will ensure that it reaches me promptly so that I may personally review it.

Regarding financial support, the College of Engineering at Boston University
    offers, on a competitive basis, a number of very lucrative Fellowships. I
    should also point out that, as a general rule, anyone admitted to my
    research group receives some form of financial support. All my past PhD
    students have been supported throughout their work with me and I take great
    pride in making sure that they all pursue successful professional careers
    in academia or industry. To increase your chance of receiving financial
    support from the CODES Lab you should apply to the Systems Engineering PhD program.

Sincerely,

از بین این همه ایمیل به اساتید مرتبط فقط اینها جوابیدند.
    بقیه هم ظاهرا علاقه ای به جواب ندارند یا از پروفایل من خوششون نیومده.
    البته من زیاد بر جواب اساتید تکیه نمیکنم بلکه فقط واسه این ایمیل میزنم تا ببینم که اصلا دانشجوی جدید میخاد بگیره یا کمپلت دانشجو نمیخاد واسه 2014 و دیگر اینکه ببینم که اگه جواب خاصی بدن بهتره و در واقع لیست نهایی دانشگاه هام رو narrow تر کنم. و به دانشگاه های نهایی که اپلای خواهم کرد نزدیک تر بشم.
    ویرایش توسط Matinking : August 24th, 2015 در ساعت 08:40 PM دلیل: درخواست کاربر
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jacob2014 نمایش پست ها
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    .

من كمي كاهشش دادم.

Dear Dr. Sinati

I have B.Sc in control engineering and M.Sc in Mechatronic from Amirkabir University of Technology. I explored your webpage and found that your research interests as it is so close to my interests in the field of Control Systems, Robotic. I have taught and instructed several courses and technical software in the field of electrical engineering in the university, as lecturer, instructor or TA for undergraduate and graduate students with a self-funded robotic team for which I am the leader.I'll appreciate if you let me know about your plan to select a PhD student and financially support her in the next year. Attached please find a copy of my CV or look at my homepage. I look forward to hearing from you.

Regards,
    Jacob
    قسمتي كه قرمز كردم خيلي كليه. شما بايد وب سايتشون رو بخوني و آخرين پروژه هاشون رو ببيني و ازش انتخاب كني نه اينكه سنگي در تاريكي بزني. اينا كه شما گفتي مشخص نميكنه شما به چي واقعا علاقه داره. كنترل پر از موضوعات مختلفه كدوم بخشش براي شما جذابه.اميدوارم جوابهاي بهتري بگيري. اگر رزومه و CV هم مثل متن نامه Verbose‌سعي كن كاهشش بدي ضمنا غلطهاي واضح گرامري رو با يك استادي چيزي چك كن. چندتاش كه خيلي كوچيك اما مهم بود من تصحيح كردم.

شادزي
    ویرایش توسط Matinking : August 24th, 2015 در ساعت 08:41 PM دلیل: درخواست کاربر

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    وقتی به استاد ایمیل می زنیم حدوداً اگر قصد جواب داشته باشند در چه مدت زمانی باید انتظار جواب داشته باشیم؟ چند ساعت-روز...؟ از چه مدتی به بعد باید مطمئن بشیم که دیگه جواب نمیدن؟
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    من كمي كاهشش دادم.

Dear Dr. Sinati

I have B.Sc in control engineering and M.Sc in Mechatronic from Amirkabir University of Technology. I explored your webpage and found that your research interests as it is so close to my interests in the field of Control Systems, Robotic. I have taught and instructed several courses and technical software in the field of electrical engineering in the university, as lecturer, instructor or TA for undergraduate and graduate students with a self-funded robotic team for which I am the leader.I'll appreciate if you let me know about your plan to select a PhD student and financially support her in the next year. Attached please find a copy of my CV or look at my homepage. I look forward to hearing from you.

Regards,
    Jacob
    قسمتي كه قرمز كردم خيلي كليه. شما بايد وب سايتشون رو بخوني و آخرين پروژه هاشون رو ببيني و ازش انتخاب كني نه اينكه سنگي در تاريكي بزني. اينا كه شما گفتي مشخص نميكنه شما به چي واقعا علاقه داره. كنترل پر از موضوعات مختلفه كدوم بخشش براي شما جذابه.اميدوارم جوابهاي بهتري بگيري. اگر رزومه و CV هم مثل متن نامه Verbose‌سعي كن كاهشش بدي ضمنا غلطهاي واضح گرامري رو با يك استادي چيزي چك كن. چندتاش كه خيلي كوچيك اما مهم بود من تصحيح كردم.

شادزي
    ---------
    با تشکر . حق با شماست. متنی که شما خلاصه کردید بهتره.
    با اینکه گفتید دقیقا زمینه کاری استاد رو ذکر کنم موافقم و به این فکر نکرده بودم. البته زمینه تخصصی هر استاد رو دقیقا در آوردم فقط در این ایمیل نگنجوندمش. ولی به نظرتون بهتر نیست اون قسمت "and financially support" رو حذف کنم؟
    ممنون.
    ویرایش توسط Matinking : August 24th, 2015 در ساعت 08:41 PM دلیل: درخواست کاربر

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jacob2014 نمایش پست ها
    ---------
    با تشکر . حق با شماست. متنی که شما خلاصه کردید بهتره.
    با اینکه گفتید دقیقا زمینه کاری استاد رو ذکر کنم موافقم و به این فکر نکرده بودم. البته زمینه تخصصی هر استاد رو دقیقا در آوردم فقط در این ایمیل نگنجوندمش. ولی به نظرتون بهتر نیست اون قسمت "and financially support" رو حذف کنم؟
    ممنون.
    اگر نگرانيد بهش بر بخوره حذف كنيد ايميل زدن سليقه اييه چون يك كار رسمي نيست. من بودم همون اول حرفمو ميزدم. بازم خود دانيد. شادزي
    ویرایش توسط Matinking : August 24th, 2015 در ساعت 08:42 PM دلیل: درخواست کاربر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)