صفحه 117 از 217 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    محدوديت موجود نيست ولي به نظرت كسي كه تا 3 بار جواب نداده ممكنه اصرارت رو ببينه نظرش عوض شه؟ برخي اوقات بلاك ميشي و به عنوان اسپمر معرفي ميشي. ولي بازم تصميم نهايي با خودتونه.شادزي
    از این بابت میگم که ممکنه خیلی از استادا به هر دلیلی دفعه اول ایمیل رو نخونده باشن (مثلا چند روز باکسش رو چک نکرده باشه و بعد از چند روز با یک کامیون ایمیل روبرو میشه و بیخیال همشون بشه)
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    از این بابت میگم که ممکنه خیلی از استادا به هر دلیلی دفعه اول ایمیل رو نخونده باشن (مثلا چند روز باکسش رو چک نکرده باشه و بعد از چند روز با یک کامیون ایمیل روبرو میشه و بیخیال همشون بشه)

همه اشون اينطوري نيستند. برخي حتي از دانشجو ها كسي رو ميزارن كه رسيدگي كنه. ولي شما به هر حال به نظر من تا 3 تا رو عادي بدون. بعدش ديگه به مصر بودن خودت بستگي داره. يكي ميگفت از بس به استاده ايميل زدم نوشته بود من از رو رفتم و كنجكاو شدم با شما آشنا شم. اما دوست من به استادي زياد ايميل زدن در جواب يك خط اومد كه خواهشا ديگه هرگز به من ايميل نزنيد شما واقعا تو باكس من يك اسپمر هستيد. اونها هم اخلاقهاشون و برخوردهاشون متفاوته. بايد بهشون حق داد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان. من 2 سال هست از مهندسی پزشکی امیرکبیر فارغ التحصیل شدم معدلم هم 15.03 هست. ایمیلایی که تا الان زدم استادا یا جواب ندادن یا جوابشون امیدوارکننده نبوده، دیگه کم کم دارم نا امید میشم. میخواستم ببینم اگه همه استادای یه دانشگاه اصلا جواب ایمیلاتو ندن نباید واسه اون دانشگاه اپلای کنی چون قطعا ریجکتت میکنن یا اینکه نه حتی اگه از استادی جواب نگرفتیم بازم مدارکمونو به دانشگاه ارسال کنیم؟راستی مدرک تحصیلیم کارشناسی هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    همه اشون اينطوري نيستند. برخي حتي از دانشجو ها كسي رو ميزارن كه رسيدگي كنه. ولي شما به هر حال به نظر من تا 3 تا رو عادي بدون. بعدش ديگه به مصر بودن خودت بستگي داره. يكي ميگفت از بس به استاده ايميل زدم نوشته بود من از رو رفتم و كنجكاو شدم با شما آشنا شم. اما دوست من به استادي زياد ايميل زدن در جواب يك خط اومد كه خواهشا ديگه هرگز به من ايميل نزنيد شما واقعا تو باكس من يك اسپمر هستيد. اونها هم اخلاقهاشون و برخوردهاشون متفاوته. بايد بهشون حق داد.شادزي

سلام،وقتی واسه بار دوم به استاد ایمیل میزنیم زیر همون ایمیل قبلی دوباره بهش فروارد کنیم یا اینکه دوباره یه ایمیل جداگانه بفرستیم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farirah نمایش پست ها
    سلام،وقتی واسه بار دوم به استاد ایمیل میزنیم زیر همون ایمیل قبلی دوباره بهش فروارد کنیم یا اینکه دوباره یه ایمیل جداگانه بفرستیم؟

مثل يك ايميل جديد باشه محترمانه تر به نظر ميرسه. من توصيه ام يك ايميل جديده.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان. من 2 سال هست از مهندسی پزشکی امیرکبیر فارغ التحصیل شدم معدلم هم 15.03 هست. ایمیلایی که تا الان زدم استادا یا جواب ندادن یا جوابشون امیدوارکننده نبوده، دیگه کم کم دارم نا امید میشم. میخواستم ببینم اگه همه استادای یه دانشگاه اصلا جواب ایمیلاتو ندن نباید واسه اون دانشگاه اپلای کنی چون قطعا ریجکتت میکنن یا اینکه نه حتی اگه از استادی جواب نگرفتیم بازم مدارکمونو به دانشگاه ارسال کنیم؟راستی مدرک تحصیلیم کارشناسی هست
    سلام. به هیچ عنوان نا امید نشید. چون استاد ها اکثرا سرشون شلوغه از دانشجوهای خودشون گرفته تا پروژه های که خودشون دارن و حتی زندگی روزمره خودشون! برای همین اکثرا استادها جواب نمیدن چون شاید در روز 10 تا ایمیل بگیرن واسه مقطع های مختلف بگیرن حتی به دانشجوهایی که دنبال دکتری هستند هم زیاد جواب نمیدن. برای همین اصلا نا امید نشین و اگر استادی خوشتون اومده که زمینه کاریش به شما نزدیکه و حتی ایمیل جواب نداده بازم شانس دارید. امیدتون رو هیچ وقت از دست ندید.
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

Junior Member

به نظرم متن ایمیلتون رو بذارید اینجا و موارد مورد علاقتون رو. شاید ایمیلتون خیلی دلچسب اساتید نیست. در ضمن رزومتون رو اتچ میکنید؟ آیا research proposal نوشتید؟ آیا حجم رزومه شما از 120-130 KB بیشتر هست؟

Junior Member

من نمیخام با دوستمون کاربر simon مخالفت کنم.
    من فقط تجربه خودمو میگم، اگه رو همون که فرستادید، ایمیل بزنید و بگید که بسیار ممنون میشم که feedback شما رو داشته باشم، بیشتر جواب میدن. یعنی فوروارد نکنید. چون شاید اینجوری فکر کنند که ازین ایمیل هایی هست که برای همه فرستاده میشه ( هرچند درست فکر میکنند ) اما اگه سابجت ایمیل RE: داشته باشه، به نطرم منطقی میاد که نشون بده من قبلا فقط برای شما این ایمیل رو فرستادم!
    راستش این حرکت یه خورده شیطنت هم داره توش! چون استادا فک میکنند که قبلا ایمیل شمارو جواب دادن که سابجکتش RE: داره و ایمیل شما رو میخونند.
    برای من موارد متعددی پیش اومده( بیشتر از 15-20 تا) که حتی معذرت خواهی هم کردن که جواب ندادن! سا تاشون هم به مصاحبه انجامید !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    به نظرم متن ایمیلتون رو بذارید اینجا و موارد مورد علاقتون رو. شاید ایمیلتون خیلی دلچسب اساتید نیست. در ضمن رزومتون رو اتچ میکنید؟ آیا research proposal نوشتید؟ آیا حجم رزومه شما از 120-130 KB بیشتر هست؟
    حجم رزومم که 400 کیلو بایته! متن ایمیلم هم اینه:
    Dear Professor zz,
    My name is xx. I am graduated from Tehran Polytechnic (Amirkabir University of Technology), best Biomedical Engineering department in Iran, in biomedical engineering (Biomechanic) in Bachelor of Science. My final undergraduate project was about design and manufacturing of a Bio Micro Electro Mechanical System (BIOMEMS) with Application in Disease Diagnosis. Hence I attached my abstract resume in PDF with this e-mail. I explored your webpage and found your research area so close to my interests in the field of Biomechanics. Therefore, it's my honor to be as one of your MSC students and pursue my studies under your supervision. Certainly, if you accept me, I will begin applying at the yy University. Eventually, I appreciate your time and looking forward to hearing back from you as soon as possible. Best regards, xx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal1361 نمایش پست ها
    سلام. به هیچ عنوان نا امید نشید. چون استاد ها اکثرا سرشون شلوغه از دانشجوهای خودشون گرفته تا پروژه های که خودشون دارن و حتی زندگی روزمره خودشون! برای همین اکثرا استادها جواب نمیدن چون شاید در روز 10 تا ایمیل بگیرن واسه مقطع های مختلف بگیرن حتی به دانشجوهایی که دنبال دکتری هستند هم زیاد جواب نمیدن. برای همین اصلا نا امید نشین و اگر استادی خوشتون اومده که زمینه کاریش به شما نزدیکه و حتی ایمیل جواب نداده بازم شانس دارید. امیدتون رو هیچ وقت از دست ندید.
    ممنون از راهنماییتون،پس حتی اگه جواب ندادن بازم واسه اون یونی شانس اکسپت شدن دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)