صفحه 119 از 217 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط isaa نمایش پست ها
    مثلا یکی از ایمیل هام این بود :

hello

dr xx

im xx from xx university of ahvaz in iran with grade 15.62 of 20 in bachelor course.i read some of your activities and researchs and i found them very interesting.because im highly interested in computer architecture and im very good in computer architectur and i have experiences and well marks in this field and diffrent types of microprocessors.i think to research in this area we have to know how to use our brain to be creative and inventive and i can do it because i proved it in mathematical olympiad and my paper which is too creative.i want to know more about your research opportunities to work with you.

regardsisa moazen
    دوست عزیز من نمیخام نا امیدتون کنم. و نظر شخصی خودمو میگم.اون هم برای اینکه شانس جواب گرفتنتون زیاد بشه. اما من page استادا که میدیدم، در اصطلاح به این ایمیل ها میگن:
    This is an instant-delete email.

به نظرم میتونید گوگل کنید. نمیدونم آیا گذاشتن لینک external غیر تبلیغاتی که برای یه سایت خارجی هستش،اینجا مجاز هست یانه. اما این لینک هارو برای مثال ببینید:
    http://www.wikihow.com/Email-a-Professor
    http://theprofessorisin.com/2011/07/...-ph-d-advisor/

Junior Member

سلام دوستان، راستش من هم ميخوام براي fall 2014 اپلاي كنم، نمره تافل رو دارم اما gre رو آبان امتحان ميدم، ارشد مهندسي مواد هستم و مقاله هم 3 تا isi دارم، رزومم به صورت كلي بد نيست، اما راستش جديداً دارم يه مقدار نااميد ميشم چون واقعاً ار هر 10 20 تا ايميل يه جواب دريافت ميكنم و يكي دو تاهم كه گفتن اينجا پذيرش دست دانشكدست (امريكا)، ميخواستم بدونم ممكنه پذيرش با فاند هم حتي بدون تماس قبلي با اساتيد گرفت اصلا؟! به نظرتون تماس تلفني از ايميل بهتر نيست؟!
    اگه ممكنه يه مقدار من رو در اين زمينه راهنمايي بفرماييد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    ببینید شما وقتی research proposal داشته باشید، در روند جواب دادن استادا خیلی موثر میتونه باشه. یعنی استادا بیشتر(حدافل در مورد خودم،یعنی تجربه خودم)قبل از CV شما، research proposal شما رو میبینندو جواب های اینجوری میدن:
    Thank you for your interest. Your research proposal is in line with my interests. I would encourage you to apply for Ph.D. admission here
    و بعدش CV رو شما رو ممکنه ببینید و مثلا بگن که CV شما impressive هست و یا interesting هست.
    research proposal در حقیت ایده شما برای ادامه دادن PhD است. این ایده لزومی نداره که یه چیز خیلی خفن یا رویایی باشه! حتی همین کارایی که انجام شده و شما بگبن که فقط میخاین یه خورده develop اش کنید، واقعا تاثیر گذاره. به شرطی که research proposal شما واقعا مناسبا باشه و یه ربط منطقی با کارها و زمنینه های استاد داشته باشه. البته اینم بگم که همه استادا خودشون میگن که research proposal ای دریافت میکنند لزوما تز PhD شما نمیشه! اچون خیلی غیر معقولانه اس. اما نشون میده شما میتونید یک ایده generate کنید یا در ذهن دارین.
    جالبه اینم بگم که اگه حتی research proposal شما سنخیتی با استاد نداشته باشه، اما خوب نوشته شده باشه، ممکنه استاد جواب بده من همه رو خوندم، جالب بود. اما به کار من ربطی نداشت. اگه دوس داری، یک research proposal مرتبط با کار من بنویس و apply کن!( بازم تجربه خودم)
    یک research proposal عموما شامل بخش های زیر است:
    1.
    Background
    2.ایده اصلی
    3.Aims of the proposal
    4.Approaches
    5.Experiences and Strengths
    6.References
    حالا شما باید یه جوری بنویسید که اینا همش باهم بشه 2 الی 3 صفحه.
    سایت هم آخر ایمیل بنویسید. مثلا:
    you may find complete list of research and detailed CV at the below link:
    www.your_link.
    امیدوارم مفید بوده باشه.
    خیلی مفید بود،مرسی فقط میتونم از پروژه کارشناسیم استفاده کنم و بگم میخوام همونو develope کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farirah نمایش پست ها
    خیلی مفید بود،مرسی فقط میتونم از پروژه کارشناسیم استفاده کنم و بگم میخوام همونو develope کنم؟
    خواهش میکنم. آره حتما. اما چند تا نکته رو مد نظر داشته باشین، یعنی آینده نگری برای پیشگیری از اتفاقات ناخوشایند:
    1. اگه جزو موارد حساس هست که ممکنه برای ویزا مشکل ساز بشه، روش اصلا مانور ندید.
    2. شک نکنید که اگه استادی اکی بده ، بعدش تز یا پروژه نهایی کارشناسی شما رو میخاد
    3. مورد بالا میتونه به صورت مصاحبه تو اسکایپ هم مطرح بشه
    4. کارتون باید مرتبط با استاد باشه
    5. یه توصیه شخصیه. و این که کارای مشابهی که قبلا یا الان روش کار انجام شده رو حتما تو research proposal تون بنویسید و اصلا چیزی رو کپی نکنید و Research proposal تون چیزی باشه که واقعا خیلی دوسش دارین و بیشترین اطلاعاتو ازش دارید

Junior Member Breeze2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ,Biomedical Engineering,

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    متن رزومه تون رو که دوستان درست کردن. اما راستش رو بخاهید و به نظر من، متنتون ساختار نداره. یعنی حالت پیچ در میچ داره و همه چی باهم قاطی شده. به 4 بخش تقسیم کنیدش.
    1.معرفی
    2. ابراز علاقه
    3. علایق خودتون
    4. درخواست برای اینکه ببینید میشه دانشجوی استاد بشید؟
    به این نکته هم دقت کنید که آوردن بدیهیات لزومی نداره و تاثیر منفی هم داره. مثلا آوردن اسمتون اول ایمیل! چه فرقی برای اون داره؟ درعوضش آخرش جزو signature ایمیلتون باشه خیلی بهتره
    یا مثلا گفتن اینکه که تحقیقات شما، به زمینه های کاری من نزدیکه! اگه نزدیک نبود که ایمیل نمیزدید!
    حجم رزومتون خیلی بالاس و نزدیک نیم مگا بایته که فکر میکنم با وورد آفیس نوشتید. با Latex بنویسید! و حجمش نهایت باید 120 کیلو بایت باشه!
    و در آخر اینکه داشتن یک سایت شخصی و ریسرج پروپوزال به شدت توصیه میشه. مخصوصا research proposal
    سلام دوستان، در مورد کم کردن حجم PFD می تونید از این سایت استفاده کنید. فایل pdf رو آپلود کنید(Drpo pdf here)، صبر کنید آپلود کامل شه، بعد pdf با حجم خیلی کم رو دانلود کنید. به همین راحتی.
    راستی الزامی نیست تو LaTex برای کم شدن حجم بنویسید، چون من خودم با این که تو LaTex نوشته بودم، حجم pdf ام شده بود حدود 250 kB! ولی با استفاده از این سایت شد 50 kB.
    دوستان همه موفق باشیم.
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی.

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که از دانشگاههای کانادا رشته برق جواب امیدوار کننده گرفته باشه؟ معمولا چقدر طول میکشه ج بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط isaa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من به خیلی از استادایی که توی دانشگاه هایی بودن که بچه های هم سطح من تونسته بودن فاند بگیرن میل زدم.اما یا جواب نمیدن یا میگن فاند ندارم یا میگن از دانشگاه اقدام کن...چیکار کنم؟؟؟بی خیال شم؟؟آخه بچه هایی با شرایط من فاند گرفتن..حیفه..واقعا نا امید دارم می شم..توروخدا اگه می تونید یه راهی یه کمکی بهم برسونید..مرسی.
    دوست عزیز شما در سخت ترین بخش فرآیند اپلای قرار دارید. نا امید نشید. به ایمیل زدن ادامه بدید. دنبال استادایی بگردید که به موضوع کاری شما نزدیک هستند. توی پست های قبلی من راهنمایی کردم که چطور ایمیل بزنید و چی کار کنید.
    برای اینکه خیالتون راحت بشه باید بگم که مثلا یکی از دوستان من که رزومه بسیار خوبی هم داشت می گفت که 350 تا ایمیل زده بوده و از اونا فقط 5 تا استاد بهش OK داده بودند که در نهایت فقط 2 تاشون به مرحله پذیرش رسید.
    پس با قدرت و انگیزه ادامه بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط vhn65 نمایش پست ها
    سلام دوستان، راستش من هم ميخوام براي fall 2014 اپلاي كنم، نمره تافل رو دارم اما gre رو آبان امتحان ميدم، ارشد مهندسي مواد هستم و مقاله هم 3 تا isi دارم، رزومم به صورت كلي بد نيست، اما راستش جديداً دارم يه مقدار نااميد ميشم چون واقعاً ار هر 10 20 تا ايميل يه جواب دريافت ميكنم و يكي دو تاهم كه گفتن اينجا پذيرش دست دانشكدست (امريكا)، ميخواستم بدونم ممكنه پذيرش با فاند هم حتي بدون تماس قبلي با اساتيد گرفت اصلا؟! به نظرتون تماس تلفني از ايميل بهتر نيست؟!
    اگه ممكنه يه مقدار من رو در اين زمينه راهنمايي بفرماييد
    دوست عزیز مهم ترین چیز این هست که به استاد نشون بدید که شما اون دانشی رو دارید که استاد داره راجع بهش تحقیق می کنه و جای خالی داره. به نظرم ایمیل کفایت می کنه اما باید در اون به روشنی از علایق استاد صحبت کنید. توصیه نمی کنم که بدون اینکه از استاد اوکی گرفته باشید از طریق دانشگاه اپلای کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_ees نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که از دانشگاههای کانادا رشته برق جواب امیدوار کننده گرفته باشه؟ معمولا چقدر طول میکشه ج بدن؟
    دوست عزیز اینکه چقدر طول می کشه کاملا به شلوغ بودن سر استاد بستگی داره.
    توصیه می کنم که روزهای شنبه و یک شنبه ایمیل نزنید چون تعطیل هست و ایمیل شما میره زیر یک عالمه ایمیل دیگه.

Member shahla_em آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

متن ایمیلی که من استفاده می کنم برای مکاتبه بده که هیچکس جواب نمیده؟؟

Dear Prof.....
    I am ........, senior student of Chemical Engineering at........ I want to apply for chemical engineering in your university for next available semester. I am interested in your research areas (Activated Carbon) and I want to be your assistant. Would you please let me know if I can be admitted in your department with assistantship (RA or TA)?
    Your quick response to my e-mail will be highly appreciated.
    Kind Regards

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)