صفحه 12 از 217 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    بعد کلی انتظار امروز 2 تا جواب دادن که هردو هم فاند نداشتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من توی این نامه ام اینقدر از خودم تعریف کردم این دو تا هم گفتن که بکگراندت خوبه ولی ما پول نداریم!!!!!!!!!!!! این رو می گن آخر شانس
    تا حدودی هم به دلیل وضعیت اقتصادی هست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

سلام
    بعد کلی انتظار امروز 2 تا جواب دادن که هردو هم فاند نداشتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من توی این نامه ام اینقدر از خودم تعریف کردم این دو تا هم گفتن که بکگراندت خوبه ولی ما پول نداریم!!!!!!!!!!!! این رو می گن آخر شانس
    شما سعی کن اساتیدی رو پیدا کنی که از رو وبسایتشون مشخص باشه طرف
    قدرت گرفتم پروژه از صنعت یا حمایت مالی از دانشجو رو داره که این قضیه
    یا به صورت اعلام open position در سایت آزمایشگاه استاد یا قدرت آزمایشگاه
    از نظر تعداد مقاله یا پروژه هایی که قبلا انجام دادن قابل حصوله. موفق باشی.

Junior Member

سلام همه راست میگند من هم به نوبه خودم از Ali3726, Countdown, Vahid 1982, aseman کلی تشکر و قدر دانی میکنم . خدایی نمیدونید این فروم چقدر کمک من یکی کرد.

حال سوال: من به چند تا استاد امریکایی ایمیل زدم. تعدادشون زیاد نیست شاید 10 تا . چند تا اصلا جواب ندادند.
    با فرض اینکه من CV خوبی دارم :

1- دوتاشون گفتند ما fall بازنشست میشیم .
    2- یکی شون گفتند CV خوندند و موضوع من مورد علاقشونه و این موضوع را به ادمیشن آفیس اطلاع داده.

3- 3 تا شون هم ایمیل منا بدون جواب به خودم، به ادمیشن آفیس فرستادند و اونا ایمیل زدند که فلان پروفسور ایمیل شما را برا ما فرستاده حالا اگر اپلای میخواهید بکنید چنین کنید و چنان. (نمیدونم چون رنکشون بالاست اینجوریند)

4- یکی شون هم به من مستقیم جواب داد که CV را خونده و ایمیلم را برا ادمیشن افیس میفرسته که فرداش ادمیشن آفیس برام ایمیل زد البته لحن استاده خیلی اینجا جذاب نبود.

من برای یکی از دانشگاهها که استاده مورد دوم بود اپلای کردم اما به نظر شما برای دانشگاههایی که استاداش جزء دسته سومند هم اپلای کنم؟

Senior Member

سلام
    احتمالا دانشگاههای دسته سوم اونایی هست که استادش حق
    مکاتبه یا قول دادن به دانشجو رو نداره و اول باید از سد ادره پذیرش بگذری
    که معمولا باید حتما مینیمم نمرات رو تو قسمتای مختلف داشته
    باشی. اگر و تنها اگر اینطوره اپلای کن. موفق باشی.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط linsey
    سلام همه راست میگند من هم به نوبه خودم از Ali3726, Countdown, Vahid 1982, aseman کلی تشکر و قدر دانی میکنم . خدایی نمیدونید این فروم چقدر کمک من یکی کرد.

حال سوال: من به چند تا استاد امریکایی ایمیل زدم. تعدادشون زیاد نیست شاید 10 تا . چند تا اصلا جواب ندادند.

2- یکی شون گفتند CV خوندند و موضوع من مورد علاقشونه و این موضوع را به ادمیشن آفیس اطلاع داده.

3- 3 تا شون هم ایمیل منا بدون جواب به خودم، به ادمیشن آفیس فرستادند و اونا ایمیل زدند که فلان پروفسور ایمیل شما را برا ما فرستاده حالا اگر اپلای میخواهید بکنید چنین کنید و چنان. (نمیدونم چون رنکشون بالاست اینجوریند)

4- یکی شون هم به من مستقیم جواب داد که CV را خونده و ایمیلم را برا ادمیشن افیس میفرسته که فرداش ادمیشن آفیس برام ایمیل زد البته لحن استاده خیلی اینجا جذاب نبود.

من برای یکی از دانشگاهها که استاده مورد دوم بود اپلای کردم اما به نظر شما برای دانشگاههایی که استاداش جزء دسته سومند هم اپلای کنم؟

دانشگاههایی که رنک بالایی دارند خیلی اصولی و بر اساس قوانین می خواهند عمل کنند و برای همین تأکید دارند که روال پذیرش دانشجو روند روتین خودش رو طی کنه که همون در واقع پذیرش از ناحیه Admission Commitee هستش ...
    خیلی خوب بود اگر می تونستید مطمئن باشید از این که فلان استاد این دانشگاه واقعاً دانشجو می خواهد یا نه! هرچند این کار اونا این معنی رو میده که بالآخره یه Graduate Program دارند ولی من فکر می کنم بد نباشه یه ایمیل دیگه بهشون بزنید و با لحنی متفاوت از ایمیلهای قبلی ازشون سؤال کنید که آیا واقعاً دانشجو می گیرند یا نه و اگه میخواند ، فاند هم بله یا خیر... این جور مواقع خیلی عذر میخوام باید سریش شد به استاد تا یه جوابی بالآخره بده و از بلاتکلیفی و روزه شک دار گرفتن خلاص بشیم

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام
    How many mails have you sent? Never stop, send more mails?? In some fields professors do not have that much effect or even fund that engineering fields have..

Do not get frustrated..

Yes, we can

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط linsey

شما از جوابهای دسته سوم هیچی نمیتونی متوجه بشی. چه بسا اصلا ایمیلت رو نخونده باشن. یا به قول بچه ها قدرت انتخاب دانشجو نداشته باشن. در حقیقت از این استادها جوابی نگرفتی. البته این به این معنی نیست که نتونی از این دانشگاه ها فاند بگیری خیلی ها بودن که جواب نداشتن ولی فاند گرفتن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

to linsey;

Among the univs I applied to were some the professors of which did never reply my Emails, but I received admissions and support either partial or full such as Oklahoma State Univ and Texas A&M

دوستان لطفا" راهنمايي كنيد.
    من به يك استاد توي زمينه خودم يك ايميل دادم و سعي كردم تمام نكات رو رعايت كنم از جمله تاپيك مناسب و ... ولي الان 4 روز گذشته جواب نداده. به نظرتون دوباره همون ايميل رو بدم يا عوضش كنم مثلا" بگم من قبلا" هم ايميل دادم و ... نظرتون چيه؟ يا اصلا" بيخيال اين استاد بشم؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوستان لطفا" راهنمايي كنيد.
    من به يك استاد توي زمينه خودم يك ايميل دادم و سعي كردم تمام نكات رو رعايت كنم از جمله تاپيك مناسب و ... ولي الان 4 روز گذشته جواب نداده. به نظرتون دوباره همون ايميل رو بدم يا عوضش كنم مثلا" بگم من قبلا" هم ايميل دادم و ... نظرتون چيه؟ يا اصلا" بيخيال اين استاد بشم؟
    به نظر من چند روز دیگه هم منتظر بمونید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)