صفحه 121 از 217 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    به نظر میاد که مشکل حادّی که اکثر بچه های از این دست دارند، اینه که یک تمپلیت توی اینترنت پیدا می کنند و دقیقاً منطبق بر همون، ای میل میزنند.
    در حالی که متن و نگارش و ساختار ای میل ما به استاد هم به نوعی محصول خلاقیت و تفکر ماست؛ بهترنی کار اینه که تنها از تمپلیت ها الگوی ذهنی بگیریم و کلیت کار دستمون بیاد و اصل کار با استفاده از ذهن خودمون به نگارش در بیاد.
    نهایت امر بهتره از یک فرد حرفه ای بخوایم که متن مارو ویرایش نهایی کنه.

من خودم همینکارو کردم؛ تعداد زیادی تمپلیت و نمونۀ حرفه ای توی اینترنت خوندم؛ بعدش متن خودمو نوشتم؛ بعدش دادم استادی که داره منو توصیه میکنه، ویرایش حرفه ای کرد. چون این استاد توی مقطع ارشد و دکتراش استرالیا بوده، به نظر من ویرایش خوبی انجام داد.

من تصور میکنم که استادای بیرون ایرانی که در این روزها تعداد ای میل های دریافیشون خیلی زیاده، با دیدن ای میل تمپلیت، شاید جذب متن نوشته شده نشند و خیلی سریع عبور کنند.

نظر شما در مورد ذهنیت من چی هست؟
    بله درسته
    اساتيد ايميل هاي تمپليت را ميشناسن.
    من استاد ايراني در آمريكا ديدم كه صراحتا در سايتش خطاب به بچه هاي ايراني گفته بود كه: به من ايميل هاي آماده كه تابلوئه به همه ميفرستين نفرستين. ممكنه اين ايميلهاتون اشكال گرامي و زباني نداشته باشه، اما من ايميلي كه شخص خودش حتي با چند تا غلط نوشته را بيشتر ميپسندم، بنابراين ميگفت كه كلي نگيد و بجاش با كلام خودتون در مورد كارهاتون توضيح بديد.
    بنظر منم بهترين تمپليت متن درست شده خود شخصه. تقليد هميشه چيز خوبي نيست
    از يك نظر هم اگه نگاه كنيد ميبينيد كه اساسا در ايميل طرف چيز خاصي نياز نيست كه بگه كه حالا بخاد بره سراغ تمپليت.فقط ميخواي بگي من فلان دانشگاه بودم،زمينم مرتبط با شماست و اگه دانشجو ميگيري به رزومه من ي نگاه بنداز! همين! اين ديگه كپي كردن و اينترنت گشتن نداره كه

در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام بچه ها
    من به چند تا استاد تو آمریکا ایمیل زدم ولی هیچکدوم جواب نمیدن متن ایمیلمو چندین بار چک کردم، با زبون خودم نوشتم، خلاصه نوشتم،... ولی نمیدونم چرا حتی یه نه هم نمیگن این یعنی طبیعیه؟ مشکل از کجاس؟ به نظرتون ایمیلا رو resent کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsuli نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من به چند تا استاد تو آمریکا ایمیل زدم ولی هیچکدوم جواب نمیدن متن ایمیلمو چندین بار چک کردم، با زبون خودم نوشتم، خلاصه نوشتم،... ولی نمیدونم چرا حتی یه نه هم نمیگن این یعنی طبیعیه؟ مشکل از کجاس؟ به نظرتون ایمیلا رو resent کنم؟
    مگه چند تا زدید؟ معمولا به 10 درصدشون جواب میدن
    منم دوشنبه تا چهارشنبه 25 تا میل میزدم 8 تا ایمیلو باز کردن 4 نفرشون جواب دادن ولی پنج شنبه و جمعه 15 تا ایمیل زدم فقط 2 نفر باز کردن فکر کنم ایمیلا رو دوشنبه تا چهارشنبه بفرستی شانس باز شدن بیشتره

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_1908 نمایش پست ها
    منم دوشنبه تا چهارشنبه 25 تا میل میزدم 8 تا ایمیلو باز کردن 4 نفرشون جواب دادن ولی پنج شنبه و جمعه 15 تا ایمیل زدم فقط 2 نفر باز کردن فکر کنم ایمیلا رو دوشنبه تا چهارشنبه بفرستی شانس باز شدن بیشتره
    دوست عزیز شما از کجا فهمیدید که ایمیل رو باز کردن یا نه؟ yahoo و gmail چنین سرویسی دارن؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما از کجا فهمیدید که ایمیل رو باز کردن یا نه؟ yahoo و gmail چنین سرویسی دارن؟
    با سپاس
    یه افزونه هست تو جیمیل به اسم yesware که ایمیلا رو رهگیری میکنه

فقط به سه نفر ایمیل زدم خیالم راحت شد فکر کردم یه مشکلی تو متن ایمیلم هست حالا به نظرتون به استادای دیگه تو همون دانشکاه ایمیل بزنم یا دوشنبه دوباره واسه همون استادا ایمیلو resend کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsuli نمایش پست ها
    فقط به سه نفر ایمیل زدم خیالم راحت شد فکر کردم یه مشکلی تو متن ایمیلم هست حالا به نظرتون به استادای دیگه تو همون دانشکاه ایمیل بزنم یا دوشنبه دوباره واسه همون استادا ایمیلو resend کنم؟
    اگه موضوعتون به اون استادی که ایمیل زدید نزدیکتره دوباره به همون استاد بزنید اگه بازم جواب نداد برید سراغ استادای دیگه همون دانشکده. اگه 20 تا ایمیل به 20 تا استاد مختلف زدید و اونوقت کسی جواب نداد احتمالا مشکلی تو متن ایمیل هست با سه تا ایمیل نمیشه قضاوت کرد.
    در ضمن فراموش نکنید که مکاتبه با 30-40 تا استاد هم کافی نیست. پس زیاد در ایمیل دادن به اساتید وسواس به خرج ندید که حتما موضوعش باید خیلی نزدیک باشه تا بهش ایمیل بدم اگه کمی هم نزدیک بود بفرستید
    کنتور که نداره ))

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

بچه ها من یه سوال دارم به استاد ایرانی ایمیل زدم 4 بار ایمیلمو باز کرد بعد از چند روز دوباره یه ایمیل فرستادم که بهم فیدبک بده دوباره 3 بار اون ایمیلو باز کرد ولی بازم جواب نداد این تفسیرش چیه ؟

ApplyAbroad Guru

بچه ها من یه سوال دارم به استاد ایرانی ایمیل زدم 4 بار ایمیلمو باز کرد بعد از چند روز دوباره یه ایمیل فرستادم که بهم فیدبک بده دوباره 3 بار اون ایمیلو باز کرد ولی بازم جواب نداد این تفسیرش چیه ؟
    تفسیر لازم نداره. یا رزومه تون رو نپسندیده یا علاقمند نیست فعلا به شما جواب بده یا اینکه کلا اینجوری دانشجو نمیگیره. برید سراغ یک استاد دیگر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

اگه علاقه نداشت پس چرا چند بار باز کرد ؟ معمولا یه بار باز می کنن دیگه بیکار نیست طرف 7 بار ایمیلو باز کنه =))) شایدم شک داره اخه به استادم گفته فلان دانشجوت به من ایمیل داده =))))

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)