صفحه 125 از 217 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_1908 نمایش پست ها
    به نظر دومین ایمیلی که جواب گرفتین نسبتا خوب میاد نکات مثبت توش هست من نمیدونم رزومتون چطوره ولی به نظرم به رنکای بالای 50 یا حتی بالای 80 هم ایمیل بزنید اونا مطمئنا بهتر جواب میدن.
    سعی کنید متن ایمیلتون مختص اون استاد باشه یعنی صرفا با کپی پیست کردن اسم استاد تو متن نامه نباشه بلکه اشاره به مقالاتش، علاقه مندیاش و... هم بکنید تا طرف جذب بشه
    ممنون از توجهتون...حالا دیگه خیالم راحت شد که امکان ایمیل عالی هم وجود داره...آخه فکر میکردم کلا امریکا اینجوریه که استادا جواب خیلی ok نمیدن...ولی خب با این اوصاف فقط باید تلاش کرد و با دقت دانشگاه ها و البته اساتید رو انتخاب کرد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    ممنون از توجهتون...حالا دیگه خیالم راحت شد که امکان ایمیل عالی هم وجود داره...آخه فکر میکردم کلا امریکا اینجوریه که استادا جواب خیلی ok نمیدن...ولی خب با این اوصاف فقط باید تلاش کرد و با دقت دانشگاه ها و البته اساتید رو انتخاب کرد...
    ایشالا که موفق باشیدو هیچ وقتم ناامید نشید. منم اوایل زیادی ایده آل فکر میکردم رنکای زیر 30 و فقط هم به اساتید اون موضوع مورد علاقه خودم میل میزدم. ولی کمی توقع رو آوردم پایین و به رنکای 30 تا 70 هم میل زدم و جوابای خوبیم گرفتم ولی دیشب بهترین جوابمو از یه استاد رنک زیر 50 که اصن فکرشم نمیکردم جواب بده چون 2 بار ایمیل زدم جواب نداده بود گرفتم و امروز هم دانشجوی ایرانیش بهم میل زد که دکتر فلانی ایمیلتو بهم داده من قراره به زودی بیام ایران وضعیت تو رو بررسی کنم و به استاد گزارش بدم کی وقت داری یه ملاقاتی داشته باشیم

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

سلام
    کاربران عزیز
    پست های اخیر به دلیل نقض قوانین فروم (بی محتوی، عدم استفاده از پیام خصوصی و ....) حذف شدند.
    لطفاً یک بار دیگر
    مقررات فرومرا مطالعه فرمایید.
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member tannazsh آواتار ها

یک نکته مهم: متن ایمیلتون خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییلیییی بلنده. منم اولا همینطوری بودم. می نوشتم برا خودم و جوابیم اصولن نمی گرفتم. 5 خطش کنید ! بعدم سی وی رو اتچ کنین بقیش تو سی وی باشه. مطمئنم که این راه درستشه. با تشکر
    Life is too short not to be awesome

Junior Member

من به خیلیا ایمیل زدم حتی بعضی دانشگاههایی که خیلی خیلی ناشناخته اند ولی همه میگن فاند نداریم ... یعنی اوضاعشون اینقدر بد شده ... کسی میدونه دانشگاههای کانادا بعد از چه مدت جواب ایمیلها رو میدن؟ من شنیدم بعد از 2 ماه ... این درسته؟

Junior Member

یک سوال دارم ... اگه هیچ استادی جواب ایمیل رو نده اگه اون دانشگاه رو اپلای کنیم شانسی داریم؟ مثلا دانشگاه کارولینای شمالی

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط sudenega نمایش پست ها
    یک سوال دارم ... اگه هیچ استادی جواب ایمیل رو نده اگه اون دانشگاه رو اپلای کنیم شانسی داریم؟ مثلا دانشگاه کارولینای شمالی
    دوست خوب عموما شانس خیلی کمی برای گرفتن بورس و پذیرش وجود دارد من پیشنهاد می کنم با بخش پژوهش دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه و تقاضای راهنمایی کنید. ایمیلی شبیه زیر در این مورد کمک می کند:
    Dear .....,

I am writing to you with regards to my interest in From 5 to 7 Doctoral Student Positions / School of Business and Economics.

Would you kindly study my CV, and PR that I attached to this email and advise me about the following matters:

1- Availability of supervision for my proposed field of study before lodging a formal application.

2- Am I qualified for admission as well as position for PhD program?

Thank you very much for your help. I am looking forward to corresponding with you in the near future.

Best Regards,
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

من به خیلیا ایمیل زدم حتی بعضی دانشگاههایی که خیلی خیلی ناشناخته اند ولی همه میگن فاند نداریم ... یعنی اوضاعشون اینقدر بد شده ... کسی میدونه دانشگاههای کانادا بعد از چه مدت جواب ایمیلها رو میدن؟ من شنیدم بعد از 2 ماه ... این درسته؟
    دوست عزیز
    معمولاً پول دست قویترهاست؛ شما به دانشگاه ناشناخته ای-میل میزنی و انتظار داری جیبشون پر باشه؟! پروژه های نون و آب دار معمولاً دست استادهای نامدار هست که خب اکثرشون هم توی دانشگاه های ناشناخته حضور ندارند. ضمناً ممکنه فعلاً فاندی در کار نباشه ولی تا 6 ماه یا یک سال آینده بتونند پروپوزال بدند و پول بگیرند.

جواب ای میل بعد از دو ماه؟! نه اینطور نیست. اگر ای میلتون خونده بشه، قاعدتاً باید یک هفته یا ده روز بعدش جواب بدند. وگر نه احتمالش هست که ای میلتون زیر خروارها ای میلی که به استاد ارسال میشه، دفن شده باشه!

بعضی استادها اصلاً عادت به جواب ندارند؛ صبر میکنند لیست پذیرفته شده های دپارتمان در بیاد، بعدش با همون افراد سر و کلّه میزنند. بعضی ها هم عادت دارند دانشجوی مقطع قبل خودشونو بگیرند. موردی هم خودم دیدم که استاده توی پروفایلش گفته بود معمولاً دانشجویی رو میگیره که به توصیۀ همکار یا استادی که آشنا هست، سراغش رفته باشه. همۀ اینها به نوعی میتونه دلیل جواب ندادن باشه. ضمناً عدۀ زیادی از استادها هم فقط به کسانی جواب میدند که خوششون بیاد نه به همۀ ای میل ها.

برای امریکا معمولاً الزامی نیست که شما قبل از اپلای حتماً با استاد ارتباط داشته باشی. بعضی دانشگاه ها که کاملاً اموراتشون دست کمیتۀ خاصی هست که فقط استادهای عضو اون کمیته میتونند نقشی داشته باشند و لا غیر.

پس اگر به انتخابتون مطمئن هستید و مشکل دیگه ای نیست، امیدوار باشید و اپلای کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب عموما شانس خیلی کمی برای گرفتن بورس و پذیرش وجود دارد من پیشنهاد می کنم با بخش پژوهش دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه و تقاضای راهنمایی کنید. ایمیلی شبیه زیر در این مورد کمک می کند:,
    میشه بفرمایید این بخش پژوهش رو معمولا با چه عنوانی میشه توی وبسایت دانشگاه ها پیدا کرد؟
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Yes. There are professors don't reply to applicants email. They like to have all applicants in hand and then select the best ones
    Most of committee based universities and professors don't answer until you have applied
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)