صفحه 133 از 217 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط monarosa نمایش پست ها
    سلام
    یه استادی به من اوکی داد و گفت اپلای اولیه کن. بعدش مدارکم رو فرستادم دانشگاه تا اگه اوکی بود اپلای رسمی کنم (هزینه اپلیکشن رو بدم). اونام اوکی دادن و اپلای کردم. قبل اینکه اپلای رسمی کنم دو بار تو اسکایپ با استاد صحبت کردم و با ایمیل در ارتباط بودم. حالا به محضی که اپلای رسمی کردم دو بار ایمیل دادم جواب نداده! تو اسکایپ پیام گذاشتم جواب نداده!
    یعنی نمی خواد دیگه؟
    یکی دیگه بهتر از من پیدا کرده؟
    به نظرتون احتمالا چه اتفاقی داره می افته؟
    خیلی دپرسم...
    این اتفاق برای منم افتاده. شما به نتیجه ای رسیدی؟ حتی پروژه مدنظرشو توضیح داد کامل و به منشی دپارتمان گفته بود سوالای فلانی رو جواب بده و اینا.

Senior Member

سلام‌٬‌ طبق تجربه خودم و دوستانم به نظر من به جواب های استادها (امریکا) حتی اگر director باشه دل خوش نکنید٬ اپلیکیشن شما شامل رزومه٬ نمرات GRE ٬ IELTS یا تافل٬ SOP ٬ توصیه نامه ها و سابقه تحقیقات و مقالات هست و کل این را نگاه میکنن و تصمیم میگیرن.حالا البته ممکن هست که سفر باشند که جواب نمیدن ولی شما فقط روی این تمرکز نکنید و به بقیه اپلیکیشن ها فکر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    این اتفاق برای منم افتاده. شما به نتیجه ای رسیدی؟ حتی پروژه مدنظرشو توضیح داد کامل و به منشی دپارتمان گفته بود سوالای فلانی رو جواب بده و اینا.
    هیچ مشکلی نیست. تا 7-10 روز جواب ندادن طبیعیه. یکم صبور باشید

بر اساس تجربه خودم ...اگه از استادها جوابی نگرفتید اصلا نا امید نشید ...چون بیشتر استادا اصلا ایمیل ها رو نمی خونن ....اگه شرایط پذیرش رو دارید و استادی هم هست که در زمینه شما کار می کنه حتما اپلای کنید ...

Junior Member

مشکلی که من دارم برام یکم عجیبه!
    من برای PhD اروپای غربی، استرالیا و کانادا اپلای کردم و با استادای زیادی مکاتبه کردم. اما چیزیکه برام عجیبه اینه که اساساً درصد خیلی کمی از استادای کانادایی از دانشگاهای متوسط و متوسط به بالا (نه تاپ) بهم جواب دادن! حداقل بگن نمی خوایم!! حتی با وجود 2 بار ایمیل زدن! من رزومم رو هم گذاشتم که اگر مشکلی هست بهم یاداوزی کنید. شاید راهش فرق داره!!! و نظرتون رو در مورد اینکه برای فاند مناسب شانس دارم یا نه هم بگین بی زحمت!
    "البته" من تو ایمیل هام به نمره لیسانس اشاره نمی کنم! (با این امید که به خاطر معدل ارشد بیخیاش بشن!)

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_r نمایش پست ها

مشکلی که من دارم برام یکم عجیبه!
    من برای PhD اروپای غربی، استرالیا و کانادا اپلای کردم و با استادای زیادی مکاتبه کردم. اما چیزیکه برام عجیبه اینه که اساساً درصد خیلی کمی از استادای کانادایی از دانشگاهای متوسط و متوسط به بالا (نه تاپ) بهم جواب دادن! حداقل بگن نمی خوایم!! حتی با وجود 2 بار ایمیل زدن! من رزومم رو هم گذاشتم که اگر مشکلی هست بهم یاداوزی کنید. شاید راهش فرق داره!!! و نظرتون رو در مورد اینکه برای فاند مناسب شانس دارم یا نه هم بگین بی زحمت!
    "البته" من تو ایمیل هام به نمره لیسانس اشاره نمی کنم! (با این امید که به خاطر معدل ارشد بیخیاش بشن!)
    سلام
    كانادا خيلي دانشگاه محور هست و اساتيد به ندرت پاسخ ايميل رو ميدن. اگر بتوندي پاسخي بگيريد و قبول كنند سوپروايزر شما بشن عملا ميشه گفت شانس بالايي اورديد. اما اين شيوه در امريكا كمي متفاوت تر هست اگرچه مشاهده ميشه اساتيد امريكايي هم به سمت كميته محور شدن ميرن و به تنهايي در مورد دانشجويي تصميم نمي گيرند.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    كانادا خيلي دانشگاه محور هست و اساتيد به ندرت پاسخ ايميل رو ميدن. اگر بتوندي پاسخي بگيريد و قبول كنند سوپروايزر شما بشن عملا ميشه گفت شانس بالايي اورديد. اما اين شيوه در امريكا كمي متفاوت تر هست اگرچه مشاهده ميشه اساتيد امريكايي هم به سمت كميته محور شدن ميرن و به تنهايي در مورد دانشجويي تصميم نمي گيرند.
    شادزي
    خیلی ممنونم از پاسختون
    پس در این صورت باید مثل استرالیا با دانشگاه ارتباط بگیرم یا انقدر به اساتید ایمیل بزنم که یکی جواب بده؟!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_r نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون
    پس در این صورت باید مثل استرالیا با دانشگاه ارتباط بگیرم یا انقدر به اساتید ایمیل بزنم که یکی جواب بده؟!!!
    سلام
    توصیه میکنم ادامه بدید اما شرایط رزومه اتون رو هم در نظر بگیرید. گاهی دوستان بدون توجه به رزومه خیلی ایده آل گرا میشن. کانادا معدل محور هست و میانگین تافل بالا اگر اینها رو دارید شانس بالاتری خواهدی داشت.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان. من تعدادی دانشگاه واسه بورس به صورت رسمی اپلای کردم. بعضیها اصلا هنوز جواب ندادن و بعضی هم منو به مصاحبه دعوت کردن که جواب مصاحبه هنوز نیومده. با توجه به اینکه از آخرین مصاحبه هام به ترتیب 3 هفته و 1 ماه می گذره به نظر شما چیکار کنم؟ یعنی اینقدر طول می کشه تا جواب بدن؟ به نظرتون بهشون ای میل بزنم؟

Junior Member

من نمیدونم چی بگم خیلی ناامید شدم، این اساتید امریکایی کلا جواب نمیدن وقتی هم میدن یا میگن فاند نداریم یا میگن حالا شما اپلای کن!! من 1 سال دیگه ایلتس ام اکسپایر میشه!! (

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)