صفحه 136 از 217 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی اساتید جواب ایمیل رو نمیدن، بر چه اساسی باید برای دانشگاهها اپلای کرد، ما که نمیدونیم اصلا تو اون سال اینها پوزیشن دارن یا نه (حداقل تو فیلدی که ما می خواهیم کار کنیم). این باعث میشه پولمون هدر میره.
    یک زمانی هست که استاد تشویق به اپلای میکنه (حتی اگر بصورت تمپلیت)، بنظرم این نشون میده که پوزیشن دارن و میگه اپلی کن.ولی وقتی اصلا جواب نمیدن باید چکار کرد؟ چشم بسته اپلای کنیم؟؟ هرچند تو نتایج میبینیم دوستانی بدون ارتباط با اساتید پذیرش گرفتند.
    در چنین مواردی، اگر هدف شما از ارسال ایمیل به استاد، تنها اطلاع پیدا کردن از وجود پوزیشن هست، و جویای ساپورت مالی استاد نیستید، میتونید از مسئولین دپارتمان هم کسب اطلاع کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

سلام من مدتی هست که در حال مکاتبه با استاد ها هستم . بین همه ی اونها دو تا استاد هستن که من خیلییی خیلییی به موضوعشون علاقه دارم زمینه کاریم و حتی درس های ارشد هم دقیقا مرتبط با رشته اونها به صورت اختیاری گرفتم داشنگاهشون خیلی برام خوبه چون دوست زیاد اونجا دارم ولی تا حالا دوبار برای هرکدوم ایمیل زدم و هییییییچ جوابی ندادن رزومم و ایمیلم خیلی بد نیستن چون از جاهای دیگه حواب هایی گرفتم ولی این دونفر حتی نه هم نمیگن .. دوباره ایمیل فرستادن مشکلی ایجاد میکنه ؟

ApplyAbroad Guardian

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afaq نمایش پست ها
    سلام من مدتی هست که در حال مکاتبه با استاد ها هستم . بین همه ی اونها دو تا استاد هستن که من خیلییی خیلییی به موضوعشون علاقه دارم زمینه کاریم و حتی درس های ارشد هم دقیقا مرتبط با رشته اونها به صورت اختیاری گرفتم داشنگاهشون خیلی برام خوبه چون دوست زیاد اونجا دارم ولی تا حالا دوبار برای هرکدوم ایمیل زدم و هییییییچ جوابی ندادن رزومم و ایمیلم خیلی بد نیستن چون از جاهای دیگه حواب هایی گرفتم ولی این دونفر حتی نه هم نمیگن .. دوباره ایمیل فرستادن مشکلی ایجاد میکنه ؟
    معمولا اگر استاد پوزیشن و فاند داشته باشه و از رزومه شما هم خوشش بیاد جواب میده. اگر هم مسافرت باشه یا خیلی مشغولیت داشته باشه و اولین ایمیل رو میس کنه با دومین ایمیل یادآوری میشه براش. معمولا اساتید حجم بسیار بالائی از ایمیل ها رو دریافت می کنن روزانه که گاهی حتی نگاه هم نمی کنن به رزومه ها (در این موارد احتمالا استاد دانشجو نیاز نداره) بنابراین ممکنه این استادها دانشجو نخوان...
    به موقعیت های دیگه تون فکر کنید و بهترین رو براش انتخاب کنبد و دنبال کارای ویزا باشید چون اون مرحله هم زمان بر هست. اگر باز هم می خواهید شانستون رو برای اون 2 تا استاد امتحان کنید بذارید کمی زمان بگذره و بعد ایمیل بزنید (امیدوارم این 2 استاد از یک دانشکده نبوده باشن و همزمان ایمیل نزده باشید!). ایمیل بعدی رو هم متنش رو عوض کنید و همون قبلی رو دوباره نفرستید (مثلا بگید به دلیل علاقه زیادی که به فیلد شما دارم علیرغم آفرهای دیگه ای که دارم میخوام با شما همکاری کنم و خواهش کنید پاسخ شما رو بدن که بتونید زودتر تصمیمتون رو بگیرید . اینا رو خیلی محترمانه بگید ) و باز منتظر بمونید. کار دیگه ای نمیشه کرد.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

سلام . من برای یک پوزیشنی که توی دانشگاه توئنتی هلند بود اپلای کردم. گفته بود تا اول سپتامبر مهلت ارسال مدارک هستش.
    الان هیچ خبری ازشون نیست .
    حتی ایمیلی که حاوی رزومم بود که نسبت به زمان اول اپلای تغییر کرده بود( پذیرفته شدن مقالاتم) رو می دونم باز نکردن ( افزرونه yesware)
    به امییلی هم که در مورد علاقه مند بودنم به این پوزیشن بود و اینکه که ارزیابی اپلیکیشن ها تموم می شه جواب داده نشده.
    به نظر شما چه کار کنم؟ چون موقعیتم واسه این پوزیشن خوب بوده و توی مدتی که با استاده آشنا شدم کمی از طریق لینکدین و ریسرچ گیت در ارتباط بودم، احساس علاقه مندی و بلاتکلیفی دارم.
    سوال دوم: من الان مدتی چون خیلی کم انگلیسی صحبت کردم . از مودش دور شدم .اگه تلفن بزنم و کمی تپق و من من تو حرفام باشه اثر بدی می زاره؟
    مرسی
    منتظر جواباتون هستم

Junior Member

سلام دوباره. این دوستان با تجربه من رو راهنمایی کنند ممنون میشوم. این اساتید کانادا چرا جواب نمی دهند؟
    1-الان زوده برای ارسال یا رزومه من مطلوب نیست؟ یا اینکه سیستم اونا اینطوریه؟
    2-به طور متوسط چند درصد ایمیل ها را جواب بگیریم خوبه؟
    ممنون

سلام من چون دارم برای فرصت مطالعاتی ایمیل می زنم، به تجربه ای رسیدم ولی نمی دونم درسته یا نه. استادهایی که تازگی به اون دانشگاه منتقل شده باشند بهتر جواب می دهند. احتمالا چون هنوز ظرفیتشون رو پر نکرده اند نه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Msearch نمایش پست ها
    سلام دوباره. این دوستان با تجربه من رو راهنمایی کنند ممنون میشوم. این اساتید کانادا چرا جواب نمی دهند؟
    1-الان زوده برای ارسال یا رزومه من مطلوب نیست؟ یا اینکه سیستم اونا اینطوریه؟
    2-به طور متوسط چند درصد ایمیل ها را جواب بگیریم خوبه؟
    ممنون
    سلام
    روی جواب اساتید کانادا زیاد حساب نکنید. اگر جواب بدن شانس بزرگی متوجه شما شده. کانادا انتخاب دانشجوش با کمیته است کم پیش میاد استادی بشخصه تصمیم بگیره. شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    سلام من چون دارم برای فرصت مطالعاتی ایمیل می زنم، به تجربه ای رسیدم ولی نمی دونم درسته یا نه. استادهایی که تازگی به اون دانشگاه منتقل شده باشند بهتر جواب می دهند. احتمالا چون هنوز ظرفیتشون رو پر نکرده اند نه؟
    سلام
    این تجربه شما ممکنه درست باشه ممکنه خیر. خود دانشگاه معمولا همیشه عده ایی متقاضی فاند داره که زودتر از شما که خارجید متوجه وضعیت این اساتید میشن. در کل دنبال استخراج الگو نباید و به تلاشتون ادامه بدید. وقتش که بشه پاسخ مناسب خواهید گرفت.
    شادزی

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky_boy نمایش پست ها
    سلام
    من دو ماه دیگه امتحان جی آر ایی دارم. می خواستم از دوستان بپرسم آیا ارزش داره که وقت بزارم برای ایمیل زدن به استادا؟ یا تمام تمرکزم روی امتحام بزارم و بدون ایمیل زدن به استادا برای دانشگاه های مورد نظرم اپلای کنم؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنین.
    اینکه ارزش داره یا نه به شما مرتبطه. گاهی 1000 ایمیل بی نتیجه است گاهی 10 ایمیل نتیجه مطلوب به دنبال داره. این دیگه باشماست چقدر بخواهید از سنگ های مفت و گنجشک های مفت حداکثر استفاده رو بکنید. ایمیل زدن واقعا پروسه فرسایشی است. ولی من توصیه میکنم
    اما نه به این قیمت که به موراد دیگه ی رزومه لطمه بزنید.
    شادزی

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    روی جواب اساتید کانادا زیاد حساب نکنید. اگر جواب بدن شانس بزرگی متوجه شما شده. کانادا انتخاب دانشجوش با کمیته است کم پیش میاد استادی بشخصه تصمیم بگیره. شادزی
    اگه اینجوری باشه که خوبه. ولی پس چرا تو کانادا توصیه میکنن که حتما استاد مشخص شده باشه!
    واقعا منم نمیدونم چجوری دانشگاههام رو انتخاب کنم چون اصلا جواب نمیدن این اساتید! نمیدونم آمریکا هم بیشتر کمیته محوره یا نه؟؟
    بنظرتون اگه یه دانشگاه کمیته محور باشه اساسا ایمیل زدن به اساتید معنی داره؟؟؟ ولی کاش حداقل تشویق میکردن که ما بدونیم اصلا پوزیشن وجود داره یا نه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)