صفحه 137 از 217 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    اگه اینجوری باشه که خوبه. ولی پس چرا تو کانادا توصیه میکنن که حتما استاد مشخص شده باشه!
    واقعا منم نمیدونم چجوری دانشگاههام رو انتخاب کنم چون اصلا جواب نمیدن این اساتید! نمیدونم آمریکا هم بیشتر کمیته محوره یا نه؟؟
    بنظرتون اگه یه دانشگاه کمیته محور باشه اساسا ایمیل زدن به اساتید معنی داره؟؟؟ ولی کاش حداقل تشویق میکردن که ما بدونیم اصلا پوزیشن وجود داره یا نه!
    نمیشه نسخه کلی پیچید اما سر جمع کمیته تصمیم میگیره. اگر استادی کانادایی بگه من دوست دارم استاد شما باشم ظاهرا همه چی حله. اما کم پیش میاد این اتفاق. پوزیشن تو سایت ها مشخصه ولی برخی هم به روز نیست متاسفانه. به هر حال از هزینه ی اپلای کردن معمولا 60-70 درصدش سوخت الکی میشه. مثلا جایی که نباید اپلای می کنید یا جایی که اصلا پوزیشن نیست. یا مدارک دیر میرسه. یا توصیه ها ضعیفه و هزاران مورد دیگه. اما نباید نا امید شد.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان

استاد اگه جواب نده برا بار دوم میخوام میل بزنم چی بفرستم؟؟؟ بازه همون نامه و همون C.V . اگه جمله ای دارین خوب بنویسین ما هم استفاده کنیم.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

من بهشون ایمیل میدم جواب نمیدن، نمی دونم چیکار کنم. چند وقت بعد دوباره ایمیل بزنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsadra نمایش پست ها
    من بهشون ایمیل میدم جواب نمیدن، نمی دونم چیکار کنم. چند وقت بعد دوباره ایمیل بزنم.
    نکاتی که دوستان در مورد فرستادن ایمیلِ اول به یک استاد در این فروم گفتند خیلی مفیده (مثل این فایل). اگر ایمیل تون رو بر اساس این نکات تنظیم کردید و هنوز جواب نمی گیرید،
    شاید بد نباشه چند وقت بعد، مثلن 10 روز، همون ایمیل رو دوباره بفرسید و اول ش یکی دو جمله توضیح بدید و عذرخواهی کنید برای ارسال مجدد.

Junior Member

یکی خواهشاً راهنمایی کنه. یکی از استادا صبرمو به سر آورده. زمینه کاری و اینترست من با زمینه کاریش خیلی مشابه هست. ولی دو بار میل زدم جواب نداده.
    به نظر شما اگه میل برنم بگم که میخوام حتماً به صورت رسمی اپلای کنم و دوست دارم که تحت سوپروایزیشن شما کار کنم. وبگم که میخوام حتماً نظرشو بدونم در مورد من و اینکه آیا پوزیشن خالی دارره یا نه؟ چطوره؟؟
    فقز اولشو نمیدونم چی بگم؟ بگم که دوبار میل بهتون دادم و شما جواب ندایدن؟ اینو چه جوری بهش بگم؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    یکی خواهشاً راهنمایی کنه. یکی از استادا صبرمو به سر آورده. زمینه کاری و اینترست من با زمینه کاریش خیلی مشابه هست. ولی دو بار میل زدم جواب نداده.
    به نظر شما اگه میل برنم بگم که میخوام حتماً به صورت رسمی اپلای کنم و دوست دارم که تحت سوپروایزیشن شما کار کنم. وبگم که میخوام حتماً نظرشو بدونم در مورد من و اینکه آیا پوزیشن خالی دارره یا نه؟ چطوره؟؟
    مگر در ایمیل های قبلی همین چیزها را نگفتید؟
    اگر نخواد به شما جوابی بده راهی نیست. استاد که مجبور نیست به ایمیلهای همه اپلیکنتها جواب بده. نهایتا یکبار دیگر تماس بگیرید (تلفن یا ایمیل) و اگر جواب نداد برید سراغ یکی دیگر.

Junior Member

هدفم بود که ایندفعه میل رو یکم با لهن اگه میخوای به من بگو نمیخوای هم نه در واقع بیان کنم.
    چرا اتفاقاً همین چیزها رو گفتم. ولی اولش همونطور که گفتم ، میخوام بگه چرا میلمو جواب نمیدی، میخوام مطئن بشم منو نمیخواد. شاید برای هیچکدوم از اپلیکنت ها جواب نمیده!!، دانشجوی ایرانی داره، به نظر شما آیا به اون دانشجو میل بدم و بپرسم چرا جواب نمیده میتونه کاری کنه؟، یا اینکه یکی از آشنایان من اونجا است. بفرستم پیشش میتونه مفید باشه یا نه؟؟

Junior Member

سلام به همه یک استادی که میخواست دانشجوی دکتری بگیره در جواب اپلای من سوال کرد که چند سال داری و از سال ۲۰۰۸ که فارغ التحصیل شدی تا الان چکار
    میکردی منم گفتم ۳۱ سال دارم در دانشگاه تدریس کردم در کارخانه مسئول فنی بودم بعدش پسرم به دنیا اومد و وقت خالی نداشتم بعدش در دانشگاه تهران دانشجوی دکتری شدم
    قرار بود با استادی در همین زمینه کار کنم ولی استاد بعد از اینکه درسهای تئوری من تموم شد و وقت پایاننامه شد گفت که زمینه کاریشو عوض کرده منم چون اون
    زمینه رو دوست نداشتم دارم از دانشگاه انصراف میدم
    یک سری مدارک هم فرستادم
    ولی از استاده 10- 12 روزه خبری نیست
    چکار کنم؟

Member mojtaba_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    سلام دوستان

استاد اگه جواب نده برا بار دوم میخوام میل بزنم چی بفرستم؟؟؟ بازه همون نامه و همون C.V . اگه جمله ای دارین خوب بنویسین ما هم استفاده کنیم.
    دوست عزیز زنگ بزن هیچ اشکالی نداره هم مطمئن میشی که دانشجو میخواد یا نه و اینکه اگه بخواد همونجا یه مصاحبه تلفنی باهات کرده اساتید امریکایی هم معمولا خیلی خوش اخلاق هستن. من خودم پارسال خیلیا جواب ایمیلمو میدادن میگفتن اپلای کن ولی دقیقا همونا یا ریجکتم کردن یا فاندش جور نشد منظورم اینه که با ایمیل چیز زیادی مشخص نمیشه چون روزی حداقل 50 تا 200 تا ایمیل بدستشون میرسه. این تجربه شخصی من هست بهرحال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان. من خیلی به همفکریتون نیازمندم. من برای اینترنشیپ یک ساله برای یه استادی تو یه گروه خیلی معروف ایمیل زدم. استاد با فاصله ی نیم ساعت از ایمیل من این طور جواب داد:

من احتمالا برات پوزیشن داشته باشم. می شه لطفا نمره های آندرگردت رو هم برام بفرستی؟ می دونی که این فیلد خیلی سریع داره پیش می ره و ما با یه لایبری خاص کار می کنیم( اسم لایبری رو گفت). علاقه مندی که این لایبری رو یاد بگیری؟ به فاند هم نیاز داری تو این مدت؟ راجع به سوابق برنامه نویسیت می شه صحبت کنی؟

بعد من هم جواب دادم و مدارک مورد نظر رو واسش فرستادم و جواب سوالاش رو دادم. تا الان که شش روز گذشته هیچ جوابی نگرفتم ازش. سه روز بعد از ایمیل اخرم بهش یه ایمیل دیگه زدم و خواستم که اپدیتم کنه راجع به نظر نهایی. ولی بازم جوابی نگرفتم.
    به یکی از پست داک هاش که ایرانیه و جزو بهترین های اون گروهه ایمیل زدم و ازش پرسیدم که قضیه چیه. بهم گفت اتفاقا به من رزومه و ریزنمرات شما رو نشون داد و ازم نظر پرسید و من بهش گفتم ما به شما تو گروهمون نیاز داریم و خوبه که شما بیاین تو گروهمون. خودشم به نظر مثبت میومد.

ولی هنوزم که هنوز من هیچ جوابی نگرفتم بعد ۶ روز.
    تو این گروه ۴ تا استاد رو این قضیه کار می کنن و همشون هم با هم همکاری دارند به نظرتون به بقیه گروه ایمیل بزنم و اپلای کنم یا نه همچنان منتظر بمونم؟ تا چند روز منتظر موندن اکیه؟
    تو یه دانشگاه دیگه ی اون شهر هم یه گروه نسبتا خوب هست که اون ها هم با این گروه یه همکاری کوچیکی دارند به خاطر همین احتمالش زیاده که راجع به اپلای من از اون ها هم نظر بخواد چون ادم حسابی های اون یکی گروهم توشون ایرانی هست. به خاطر همین واقعا نمی دونم چی کار کنم. همین طور صبر کنم یا زنگ بزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)