صفحه 140 از 217 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    آیا این رویکرد که هفته ای یکبار به استادی که جواب نمیده ایمیل بزنیم واقعا روش درستیه؟
    من این کارو کردم و بعضا تعدادی از استادا جواب های خیلی بدی دادن و علنا گفتن دیگه ایمیل نده یا اینکه گفتن این کارت اصلا درست نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگر دوبار ایمیل دادید و جواب نداد دیگر ول کنید. کار شما مثل مزاحمت تلفنی میمونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام. هفته ای یکبار؟! و اون وقت تا چند هفته قراره این روند ادامه داشته باشه؟! بله خب حق دارن ناراحت بشن. شما خودتون رو بزارید جای یک استاد(با اون همه مشغله و ایمیل های فراوان ) که یه نفر مدام یک ایمیل رو براش resend میکنه، چه حالی بهتون دست میده؟ شما اگر ایمیل اول رو به استاد فرستادید و جواب نگرفتید می تونید ایمیل رو بعد از یک هفته تجدید کنید. ولی اگر بازهم جواب نگرفتید دیگه تکرار این روند تقریبا بیفایده ست و بعضا ممکنه استاد شما رو بلاک کنه و یا حتی از همین دست جواب ها به شما بدن. اگر خیلی مصر بودید می تونید مثلا 6 7 هفته بعد دوباره به استاد ایمیل بزنید و جویا بشید.جواب ندادن یعنی: یا از رزومه شما خوشش نیومده، یا توی زمینه که شما می خوایید کار کنید ریسرچ نمیکنه، یا اینکه دانشجو بر نمیداره. در تمام این حالت 100 تا ایمیل هم به استاد بزنید هیچ اثری نداره.اگر هم دیدید که اصلا ایمیل رو بعد دوبار نخونده می تونید تقریبا مطمئن باشید که احتمالا نمی خواد دانشجو بگیره، چون استادی که دنبال گرفتن دانشجو باشه حداقل ایمیل ها رو می خونه. پس این روند هفته ای یک ایمیل به استاد رو کنار بزارید که اصلا صحیح نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر دوبار ایمیل دادید و جواب نداد دیگر ول کنید. کار شما مثل مزاحمت تلفنی میمونه.
    ممنون. از راهنماییتون. البته تعدادی هم بودند که واقعا جواب خوب دادند و به نظرم حکم کلی نمیشه داد ولی به نظر به حرف شما دوستان عمل کنم بهتره.

Junior Member

دوستان عزیز: من به استادی میل زدم و ازم چند تا سوال پرسید و سه تا از مقالاتم رو خواست. و من بهش توضیح دادم و الان 2 روزه بهم جواب نداده. چه کار کنم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    دوستان عزیز: من به استادی میل زدم و ازم چند تا سوال پرسید و سه تا از مقالاتم رو خواست. و من بهش توضیح دادم و الان 2 روزه بهم جواب نداده. چه کار کنم؟؟
    نگران نباشید جواب میده. حداقل فکر میکنم یک هفته تا 10 روز صبر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

سلام بچه ها کسی میتونه منو راهنمایی کنه.حدود یکی دو ماه پیش یه استاد تو اتاگو منو به یه استاد جوون معرفی کرد که دقیقا تو زمینه رشته خودم بیوتکنولوژی .نورو ساینس کار میکرد.خلاصه باهم کانکت شدیم و اسکایپ کردیم و خیلی خوشش اومد و بعد دگه پروپوزال نوشتیم و کلی هم کمکم کرد و خلاصه ثبت نام هم کردم.۲ هفته پیش استادم رفت واسه کنفرانس و وقتی اومد خودش ایمیل زد که چه خبرا و چیکارا کردی؟.منم بهش گزارش دادم که پروسه اپلای حدود یکماه طول میکشه و الان و رو مقاله جدید دارم مینویسم و ایلتس,میخونم.ولی الان20 روزه جوابمو نداده..حتی باز دیشب ایمیل زدم بهش بازم هیچی جواب نداده.ایا این طبیعیه.امکان داره پشیمون شده باشه.یعنی میشه؟وقتی که نامه نوشته که من میخوام این دانشجوم بشه.میتونه پشیمون شه.؟؟لطفا یکی منو از این نگرانی نجات بده...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی میتونه منو راهنمایی کنه.حدود یکی دو ماه پیش یه استاد تو اتاگو منو به یه استاد جوون معرفی کرد که دقیقا تو زمینه رشته خودم بیوتکنولوژی .نورو ساینس کار میکرد.خلاصه باهم کانکت شدیم و اسکایپ کردیم و خیلی خوشش اومد و بعد دگه پروپوزال نوشتیم و کلی هم کمکم کرد و خلاصه ثبت نام هم کردم.۲ هفته پیش استادم رفت واسه کنفرانس و وقتی اومد خودش ایمیل زد که چه خبرا و چیکارا کردی؟.منم بهش گزارش دادم که پروسه اپلای حدود یکماه طول میکشه و الان و رو مقاله جدید دارم مینویسم و ایلتس,میخونم.ولی الان20 روزه جوابمو نداده..حتی باز دیشب ایمیل زدم بهش بازم هیچی جواب نداده.ایا این طبیعیه.امکان داره پشیمون شده باشه.یعنی میشه؟وقتی که نامه نوشته که من میخوام این دانشجوم بشه.میتونه پشیمون شه.؟؟لطفا یکی منو از این نگرانی نجات بده...
    سوال خاصی ازش پرسیده بودید که جواب لازم داشته باشه؟ وقتی اپلای کردید که دیگر کاردیگری جز صبرکردن ندارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

سوال خاص که نه ازش پرسیده بودم که کنفرانستون چه جوری بود و در مورد مقاله جدیدم گفته بودم.آخه این استاد خیلی جوونه نمیدونم یعنی اینقدر سرش شلوغه که نتونه حتی بابت مقاله جدیدم تبریک بگه؟؟؟؟خیلی استرس دارم.الان سه ماهه باهاش کانکتم و خیلی روش حساب باز کردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام
    من دو تا استاد تو آمریکا بهم گفتن اپلای کن از رزومم تعریف کردند. بهشون در مورد فاند ایمیل زدم جوابم رو ندادن حدود تقریبا سه هفته میشه دیروز دوباره بهشون ایمیل زدم ولی جواب ندادن. یکیشون سنش خیلی بالاس یکیشون هم میانسال هست. یکم استرس گرفتم یعنی پشیمون شدن؟ من طوری ایمیل میزنم که ایمیلام 8 صبح اونجاست زمان ایمیلم بده یا چیز دیگه ای هست؟ به نظرتون چی بهشون بنویسم بهتره که هم یادآوری بشه هم در مورد فاند بپرسم؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    من یه مشکلی داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. حدود 3 ماه پیش من به یه استادی ایمیل زدم و نظرش جلب شد و با هم مکاتبه کردیم. بعد قراره مصاحبه اسکایپ گذاشت و حدود یک ساعت و نیم باهم حرف زدیم و کلی ازم سوال کرد. در نهایت گفت اپلیکیشنت خوبه و من فکر میکنم اگه اپلای کنی دانشگاه ما بهت ادمیشن میده فقط زودتر این کارو بکن که ببینیم از چه سورسی میتونیم فاند تهیه کنیم. که من با هزار تا درد سر و هزینه زیاد (به خاطر Credential Evaluation) برای ترم Spring 2015 اپلای کردم. تا بعد اپلایم باهاش در ارتباط بودمو پیگر کارام بود تا اینکه 3 هفته پیش بهش ایمیل زدم که لطفا منو از آخرین وضعیت اپلیکیشن مطلع کنید که جواب نداد. بعد اون 3 بار بهش ایمیل زدم ولی جواب نمیده. البته قبلانم سابقه داشته که 10 روز جواب نداده بود و به یه کنفرانس رفته بود و وقتی برگشت معذرت خواهی کرد.
    الان به نظرتون مشکل از چیه؟ یعنی دیگه نمیخواد منو؟ کس دیگه ای پیدا کرده؟ به نظرتون من چی کار میتونم بکنم؟ هزار تا فکر به ذهنم میرسه. شاید منتظره تا نتیجه اپلیکیشن معلوم شه.
    شاید کس دیگه ای رو انتخاب کرده. به نظرتون چی کار کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. چون هر روز که میگذره واسه من برای ویزا و کارای خروج از کشور دیر میشه البته همین الانشم دیر شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

مشکل شما عینا مثل منه..من پرسیم میگن طبیعیه. و اگه پشیمون بشن خودشون میگن.منم دیگه سعی میکنم تا ج اپلیکیشن بیاد استرسو کم کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)