صفحه 144 از 217 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member mojtaba_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Tech

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

من تجربه و توصیه ی شخصی خودم و دوستانمو میگم: اگر رزومه و معدل قوی ای دارین (حداقل بنظر خودتون) اگر جواب ایمیلتونو ندادن حتما اپلای کنین (با توجه به جیبتون البته!) چون ممکنه با هیچ استادی هم در تماس نباشید ولی فاند توپل fellowship و یا حتی TA بگیرین که میتونه پوزیشن دانشکدتون باشه و به شما بدن بدون اینکه بدونین TA چه درسی هستین... اینک استادا جواب نمیدن خیلی طبیعیه استاد من که الانم ایرانه میگف وقتی اونجا استاد بوده روزی 60-70 تا تا ایمیل میگرفته تا ددلاین! پس خیلی طبیعیه که نرسن جواب بدن.. البته من خودم استادی داشتم که بعد از دوماه جواب داده و اولش دو خط معذرت خواهی کرده که نبودم و این حرفا پس نا امید نشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    یه استادی از من خواست ریزنمرات، ریکام هام و مقاله سابمیت شدم رو براش بفرستم، من هم ریزنمرات و مقالم رو فرستادم و از استاد راهنمام هم خواستم براش یه توصیه نامه بفرسته، بعد از چند روز به استادم ایمیل زده و تشکر کرده بابت پاسخ سریع و تعریف از من، ولی هنوز به خودم هیچ ایمیلی نزده!!
    یه هفته پیش بعد از حدود 10 روز ایمیل زدم که نظرش رو بهم بگه ولی هنوز جوابی نداده!!
    یعنی کلا بیخیال این استاد شم، اگه نظرش منفی باشه هم منو در جریان میذاره یا این جواب ندادن یعنی نه؟!!
    ویرایش توسط saracivil : November 21st, 2014 در ساعت 01:32 PM

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    سلام
    یه استادی از من خواست ریزنمرات، ریکام هام و مقاله سابمیت شدم رو براش بفرستم، من هم ریزنمرات و مقالم رو فرستادم و از استاد راهنمام هم خواستم براش یه توصیه نامه بفرسته، بعد از چند روز به استادم ایمیل زده و تشکر کرده بابت پاسخ سریع و تعریف از من، ولی هنوز به خودم هیچ ایمیلی نزده!!
    یه هفته پیش بعد از حدود 10 روز ایمیل زدم که نظرش رو بهم بگه ولی جوابی نداد!!
    یعنی کلا بیخیال این استاد شم، اگه نظرش منفی باشه هم منو در جریان میذاره یا این جواب ندادن یعنی نه؟!!
    سلام

احتمالا به این جمع بندی رسیده که برای همکاری مناسب نیستید...
    این احتمال از اون جایی قوت میگیره که قطعا بعد از 10 روز باید می تونسته باشه نظری در مورد شما بده..

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture biotechnology

سلام دوستان من به يك استاد ايميل زدم بعد از يك هفته ايميل زد و گفت براي أومدن توي گروه من بايد خودت هزينه خودتو بدي و فاندي كه من دارم كم است و تا ايميلشون رو ديدم جوابشو دادم گفتم من مداركم حاضر كردم براي اپلاي و گفتم من ميتونم از اون فاند كم استفاده كنم در جواب آلبته يك كم مهربانتر گفت اون فاند مال دانشجوي خارجي نيست. در ايميل بعدش جواب دادم گفتم شما من رو به عنوان دانشجوي خودتون ميپذيريد و به من نامه اي براي اينكه من را پذيرفتيد ميدهيد و چون اين دانشگاه يك نوع إسكات شيب داره كه بعد از شش ماه ميشه استفاده كرد گفتم نامه براي ثبت نام اون بهم ميديد ولي ديگه جواب من رو نداد و بعد از ٢ هفته ديگه بهش ايميل زدم بازم جواب نداد و من حالا براي اپلاي به نامه ايشون احتياج دارم به نظر شما من چه اشتباهي كردم؟ و اگر بخواهم دوباره ايميل بزنم بايد چي بگم؟
    armankarimi

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MOIN نمایش پست ها
    سلام دوستان من به يك استاد ايميل زدم بعد از يك هفته ايميل زد و گفت براي أومدن توي گروه من بايد خودت هزينه خودتو بدي و فاندي كه من دارم كم است و تا ايميلشون رو ديدم جوابشو دادم گفتم من مداركم حاضر كردم براي اپلاي و گفتم من ميتونم از اون فاند كم استفاده كنم در جواب آلبته يك كم مهربانتر گفت اون فاند مال دانشجوي خارجي نيست. در ايميل بعدش جواب دادم گفتم شما من رو به عنوان دانشجوي خودتون ميپذيريد و به من نامه اي براي اينكه من را پذيرفتيد ميدهيد و چون اين دانشگاه يك نوع إسكات شيب داره كه بعد از شش ماه ميشه استفاده كرد گفتم نامه براي ثبت نام اون بهم ميديد ولي ديگه جواب من رو نداد و بعد از ٢ هفته ديگه بهش ايميل زدم بازم جواب نداد و من حالا براي اپلاي به نامه ايشون احتياج دارم به نظر شما من چه اشتباهي كردم؟ و اگر بخواهم دوباره ايميل بزنم بايد چي بگم؟
    من متوجه نشدم الان برای اپلای دانشگاه به نامه استاد نیاز دارید؟! احتمالا منظورتون اپلای برای اسکولارشیپ هست که وقتی هنوز اپلیکیشنتون بطور رسمی توسط دانشگاه و دانشکده بررسی نشده و درواقع با بقیه دانشجوها مقایسه نشدید خیلی بعیده استاده بهتون نامه بده... شایدم من متوجه منظورتون نشدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ببينيد در فرم اپليكيشن نام يك استاد راهنما و همچنين يك نامه از طرف ايشون از من ميخواهند. براي همين گشتم دنبال استاد و ايشون به ايميل من جواب هايي كه در بالا نوشتم دادن. و الآن نميدونم چرا ديگه جواب من رو نميده؟ و اينكه اگه بخواهم دوباره بهشون ايميل بزنم چي بگم؟ بحث اسكلارشيپ مال بعد ثبت نام در دانشگاه است و من فقط در ايميل سومم در مورد اون با أيشان صحبت كردم. چرا شما نوشتند بعيده به من نامه بده؟ پس چرا در اپليكيشن فرم اين نامه را خواسته؟ يعني اگر من فقط اسم اون استاد رو بنويسم و مداركمو بفرستم كافيه خودشون برايتي مداركم نظر ايشون را ميپرسند؟
    armankarimi

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط MOIN نمایش پست ها
    ببينيد در فرم اپليكيشن نام يك استاد راهنما و همچنين يك نامه از طرف ايشون از من ميخواهند. براي همين گشتم دنبال استاد و ايشون به ايميل من جواب هايي كه در بالا نوشتم دادن. و الآن نميدونم چرا ديگه جواب من رو نميده؟ و اينكه اگه بخواهم دوباره بهشون ايميل بزنم چي بگم؟ بحث اسكلارشيپ مال بعد ثبت نام در دانشگاه است و من فقط در ايميل سومم در مورد اون با أيشان صحبت كردم. چرا شما نوشتند بعيده به من نامه بده؟ پس چرا در اپليكيشن فرم اين نامه را خواسته؟ يعني اگر من فقط اسم اون استاد رو بنويسم و مداركمو بفرستم كافيه خودشون برايتي مداركم نظر ايشون را ميپرسند؟
    سلام دوست عزیز
    معمولا Scholarship هایی که از طرف خود دپارتمان هستند، در سطح بالاتری مثل Associate Dean دانشکده بررسی و ارائه میشن. تنوع های مختلفی هم دارن. هرکدوم هم مرتبط به یه چیزی هست. شما نبایست در این مورد پافشاری میکردین طوریکه به خاطر فقط پول میخواین با این استاد صحبت کنین (حداقل اینطور برداشت میشه، امکان هم داره سرش شلوغ بوده که جواب نداده ولی بعیده). شما باید بعد از ایمیل اول، اپلای میکردین و دیگه بحث اسکولارشیپ رو میذاشتین خود دپارتمان تصمیم گیری کنه. برای مثال خودم بعد از حدود یک ماه از مشخص شدن فول فاندم. با اینکه I-20 صادر شده، اما امروز فهمیدم که Presidential Scholarship هم بردم که از طرف دانشکده دادن. اصلا ربطی به استاد نداره و یه فرد ناشناس تو بخش اداری دانشگاه به من اینو اطلاع داده.
    اگر هم خود استاد اسکولارشیپی داره وابسته به شرکتی، و یا چیزی ..همون اول بهتون میگفتن که من شما رو هم nominate میکنم.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان عزيزم بحث من أصلا اسكلارشيپ نيست من فقط در ايميل سومي كه به استاد دادم در يك جمله بهش گفتم به من نامه براي ثبت نام اسلارشيپ ميدهيد يا نه همين و ديگر هم حرف پول را نزدم. حتي در ايميل آخر فقط نوشتم با توجه به مذاكرات قبلي من ميتونم اسم شما رو به عنوان استاد راهنما در اپليكيشن فرم ثبت نام در دانشگاه نه براي اسلارشيپ فقط براي ثبت نام بنويسم؟ همين! حالا عاجزانه از همگي ميخواهم من رو رآهنمايي كنيد أكر بخواهم دوباره ايميل بزنم چي براش بنويسم؟ يعني فقط تو ايميل بنويسم من مداركم رو پست كردم و اسم شما رو هم به عنوان استاد راهنما نوشتم؟ ولي تنها مسكلي كه هست اينه كه من نامه تاييد استاد راهنما رو براي ثبت نام دانشگاه جي كار كنم؟
    armankarimi

رشته و دانشگاه

دوست عزیز من همچین اپلیکیشنی که نام استاد راهنما و نامه از طرف ایشون بخوادو حداقل توی امریکا تا بحال ندیدم، توی استرالیا این مسئله خیلی معمول هستش که یه پروپوزالم باید بدید بعد استاد اگه بخواد خودش یاهاتون تماس میگیره میگه اپلای کن، من ذهنم سمت دانشگاهای معمول امریکا بود که گفتم بعیده نامه بدن...بهرحال من همچین تجربه ای نداشتم و نمیتونم راهنماییتون کنم ولی اگر جای شما بودم با دانشجوهای همون استاد تماس میگرفتم اونا بهتر راهنماییتون میکنن، موفق باشید

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوست عزیز این مدل ایمیلی که شما زدین بهش میگن: تمپلیت
    من پارسال قبل از فارغ التحصیلی صدتا از این ایمیلا زدم خیالت راحت جواب نمیدن...البته شاید یکی استراتژیش این باشه که 200تا ایمیل بزنه تا یکی جواب بده اما به نظر من کار منطقی ای نیستش
    اما امسال دارم ایمیل میزنم و جواب میدن هر چند خیلی جوابای امیدوار کننده ای نیست میگن آفرین اپلای کن!...ولی بهتر از هیچیه...حالا چه تغییری ایجاد کردم؟
    ببینید شما در واقع دنبال RA هستید دیگه؟ اینکه شما بگید من به کار شما علاقه دارم به چه درد استاد میخوره؟...شما باید نشون بدید که آدم"باسواد و به درد بخوری" هستین...مثلا من توی فیلدم یه سری نرم افزار مهم هست که ذکر میکنم واردم...و البته مقاله ام دارم که میگم تو چه زمینه ای هست...شما باید مقاله استاد رو بخونید"رو جزئیات" صحبت کنید...تا استادببینه شما زحمت کشیدید برای ایمیل و حداقل یه جوابی به شما بده....اما اگه دیدی بازم فایده نداره باید از همون روش سنتیه هر 1000ایمیل یک شانس برای جواب دادن استاد بهره ببرید.موفق باشید
    بله درسته. ولی عیب این روش اینه که وقت بسیار بسیار زیادی از آدم میگیره و گاهی اوقات آدم نتیجه میگیره که ارزشش رو نداره که تمام وقت رو به این کار اختصاص داد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)