صفحه 145 از 217 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

کاملا با حرف این دوستمون موافقم
    اصلا ارزش نداره!
    من اوایل اینجوری بودم برای هر استادی مناسب با خودش ایمیل میزدم صبر میکردم چند روز ولی واقعیت اینه اصلا باز خورد خوبی نداشتم!!! خیلی هم نامه هام رو خوب مینوشتم با چند نفر هم چک کردم!!!
    الان دیگه اونجوری نیستم یه تمیپلیت اماده کردم توش فقط اسم مقاله و موضوع و اسم استاد رو عوض میکنم!
    جواب دادن اساتید واقعیت خیلی به رشته وابستست دوستان فنی مهندسی خیلی بهتر از علوم پایه جواب میگیرن من این رو بار ها هم گفتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    بله درسته. ولی عیب این روش اینه که وقت بسیار بسیار زیادی از آدم میگیره و گاهی اوقات آدم نتیجه میگیره که ارزشش رو نداره که تمام وقت رو به این کار اختصاص داد.

Junior Member

سلام دوستان
    اخیرا استادایی که از کانادا مکاتبه میکنم جواب نمیدن، الان یعنی دیر شده برای پیدا کردن استاد ؟ و همه دانشجو گرفتن که جواب نمیدن؟!!
    کسی نظری داره ؟

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اخیرا استادایی که از کانادا مکاتبه میکنم جواب نمیدن، الان یعنی دیر شده برای پیدا کردن استاد ؟ و همه دانشجو گرفتن که جواب نمیدن؟!!
    کسی نظری داره ؟
    دیر شدن یا نشدن به ددلاین دانشگاه بستگی داره. باید برید نگاه کنید ببینید ددلاین اون دانشگاه برای رشته شما کی هست. ولی استادهای کانادایی کلا کمتر جواب ایمیل میدن.

Member mojtaba_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Tech

به نظر من ایمیل زدن بعد از ددلاین خیلی خیلی تاثیرگذارتره... اینکه وضعیت اپلیکیشن رو بپرسیم و حالا با مقاله و هر ترفندی ارتباط رو با استاد حفظ کنیم. (اینکه پس معیار انتخاب دانشگاه چی میشه این وسط خودمم نمیدونم) اگر استادا جواب هم بدن فوقش میگن خوبی اپلای کن من ندیدم غیر ازین جوابی بدن، مگر اینکه به قول شما ایمیل تمپلیت نفرستیم که تاثیرگذارتر باشه که اونم بسیار بسیار وقت گیره! در کل من توی این پروسه اپلای به شانس خیلی خیلی اعتقاد دارم...موفق باشین

سلام. ایا دانشجویان برای دانشگاههایی که اپلای می کنن تماما از استاداشون جواب مناسب دریافت کردند. منظورم اینه که ایا کسی هست که برای دانشگاهی که استاداش جواب ایمیل نداده باشند اپلای کرده باشه و پذیرش و فول فاند گرفته باشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. ایا دانشجویان برای دانشگاههایی که اپلای می کنن تماما از استاداشون جواب مناسب دریافت کردند. منظورم اینه که ایا کسی هست که برای دانشگاهی که استاداش جواب ایمیل نداده باشند اپلای کرده باشه و پذیرش و فول فاند گرفته باشه؟
    سلام

اینکه استادها جواب نمیدند، میتونه چندین دلیل داشته باشه که کشور به کشور، فرق میکنه.

1- ممکنه استاد مربوطه، ایمیل های زیادی دریافت کنه و در نتیجه، نتونه به همه جواب بده.
    2- ممکنه استاد مربوطه، پوزیشن نداشته باشه.
    3- ممکنه استاد مربوطه، بخواد بعد از پذیرش متقاضی ها، با گزینش شده ها صحبت کنه و وقتش را صرفه جویی کنه.
    4- ممکنه استاد مربوطه، رزومۀ شما را دیده باشه و شما را واجد صلاحیت ندونسته باشه.
    5- ...

بنابراین، نمیشه زیاد به جواب ندادن استادها، تعبیر مشخصی را منتسب کرد. زیاد هستند کسانی که اپلای می کنند و بدون مکاتبه با استادها، پذیرش حتی فول فاند میگیرند. مکاتبه با استادها قبل از اپلای، ضروری نیست؛ یک فرصت محسوب میشه که گاهی، استفاده از اون، مفید واقع میشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Veteran

یکی از استادان دانشگاه زیر رنک ۵۰ امریکا در پاسخ به یکی از دانشجویان در مورد ایمیل های دریافتی گفته:
    " من روزی بیش از ۵ ایمیل دریافت میکنم که اخیرا بیشتر از طرف ایرانی هاست و بدون بررسی پاکشون میکنم"

با این شرایط من ترجیح میدم بیشتر وقتم رو روی افزایش نمره زبان بذارم تا ساعت ها وقت بذارم و میل بزنم و طرف حتی زحمت نده به خودش بخونه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط haley نمایش پست ها
    یکی از استادان دانشگاه زیر رنک ۵۰ امریکا در پاسخ به یکی از دانشجویان در مورد ایمیل های دریافتی گفته:
    " من روزی بیش از ۵ ایمیل دریافت میکنم که اخیرا بیشتر از طرف ایرانی هاست و بدون بررسی پاکشون میکنم"

با این شرایط من ترجیح میدم بیشتر وقتم رو روی افزایش نمره زبان بذارم تا ساعت ها وقت بذارم و میل بزنم و طرف حتی زحمت نده به خودش بخونه.
    سلام

این موضوع در مورد همه اساتید، حتی دانشگاه های زیر رنک 50، صدق نمی کنه...
    علاوه بر تلاش برای کسب نمرات بالا همیشه باید نیم نگاهی به جلب نظر اساتید وجود داشته باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

این موضوع در مورد همه اساتید، حتی دانشگاه های زیر رنک 50، صدق نمی کنه...
    علاوه بر تلاش برای کسب نمرات بالا همیشه باید نیم نگاهی به جلب نظر اساتید وجود داشته باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    من خیلی بیشتر از نیم نگاه داشتم ولی استادا اصلا جواب نمیدن. اونایی هم که جواب دادن گفتن باید اول ادمیشن بگیری.
    در صورتی که دوست من از فوق caltech به دکترا purdue پذیرش گرفته. میگفت از ۱۲۰ ایمیلی که زدم حدود ۸۰ تا جواب گرفتم. من فکر میکنم همین که ما از ایران تماس میگیریم هم یه مقدار نکته منفی محسوب میشه. هرچی باشه دانشگاه های ما به اندازه دانشگاه های خودشون شناخته شده نیست.
    ویرایش توسط haley : December 2nd, 2014 در ساعت 07:20 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط haley نمایش پست ها
    من خیلی بیشتر از نیم نگاه داشتم ولی استادا اصلا جواب نمیدن. اونایی هم که جواب دادن گفتن باید اول ادمیشن بگیری.
    در صورتی که دوست من از فوق caltech به دکترا purdue پذیرش گرفته. میگفت از ۱۲۰ ایمیلی که زدم حدود ۸۰ تا جواب گرفتم. من فکر میکنم همین که ما از ایران تماس میگیریم هم یه مقدار نکته منفی محسوب میشه. هرچی باشه دانشگاه های ما به اندازه دانشگاه های خودشون شناخته شده نیست.
    سلام

دوست عزیز خیلی از اون اساتیدی که از منظر شما جواب نمیدن، ایمیل شمارو بررسی کردن و به دلائلی مثل:
    1- ضعیف بودن رزومه و سوابق شما
    2- عدم همخوانی ایده ها و علائق تحقیقاتیتون با تجاربشون
    3- نداشتن فاند
    4- پر بودن Labشون و اجازه نداشتن برای گرفتن دانشجوی جدید
    5- و ...
    جواب شما رو ندادن...
    به هر صورت خط کشیدن روی موضوع مهمی مثل "ارتباط با اساتید" که از فاکتورهای مهم پذیرش هست زیاد جالب و البته "راهگشا" نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)