صفحه 146 از 217 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

دوستان اگر اساتید پاسخ ندادن مستقیم با خود ادمیشن ارتباط بگیریم؟
    آیا خود ادمیشن رزومه را با اساتید در میون میگذاره؟یعنی خودشون برای دکترا استاد پیدا می کنن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان اگر اساتید پاسخ ندادن مستقیم با خود ادمیشن ارتباط بگیریم؟
    آیا خود ادمیشن رزومه را با اساتید در میون میگذاره؟یعنی خودشون برای دکترا استاد پیدا می کنن؟
    بستگی به رشته و دانشگاه داره. در دانشکده های استاد محور رزومه ها در یک دیتابیس قرارداده میشه که استادها همه بهش دسترسی دارند و اگر رزومه تون عالی باشه و استادی بپسنده و قبلا قولی به کس دیگری نداده باشه امکانش هست که بدون تماس قبلی هم شما را انتخاب کنه. طبعا تماس قبلی شانس شما را بالا میبره. در رشته ها و دانشکده های کمیته محور معمولا اول کمیته پذیرش بررسی میکنه و پذیرش میده و بعد یا از طریق کمیته و یا خودتون باید سوپروایزر پیدا کنید. در بعضی رشته ها اصولا سوپروایزر از سال دوم تعیین میشه وسال اول شما صرفا درس میگذرانید.

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بستگی به رشته و دانشگاه داره. در دانشکده های استاد محور رزومه ها در یک دیتابیس قرارداده میشه که استادها همه بهش دسترسی دارند و اگر رزومه تون عالی باشه و استادی بپسنده و قبلا قولی به کس دیگری نداده باشه امکانش هست که بدون تماس قبلی هم شما را انتخاب کنه. طبعا تماس قبلی شانس شما را بالا میبره. در رشته ها و دانشکده های کمیته محور معمولا اول کمیته پذیرش بررسی میکنه و پذیرش میده و بعد یا از طریق کمیته و یا خودتون باید سوپروایزر پیدا کنید. در بعضی رشته ها اصولا سوپروایزر از سال دوم تعیین میشه وسال اول شما صرفا درس میگذرانید.
    ولی موضوع اینکه پس سال اول چی میشه؟! معمولا پوزیشنهای TA به ورودی جدیدها نمیرسه و تعدادشتون هم محدود هست یعنی عملا تعداد زیادی بدون فاند میمونن!
    ویرایش توسط EHSM : February 19th, 2015 در ساعت 12:15 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    ولی موضوع اینکه پس سال اول چی میشه؟! معمولا پوزیشنهای TA به ورودی جدیدها نمیرسه و تعدادشتون هم محدود هست یعنی عملا تعداد زیادی بدون فاند میمونن!
    لزوما اینطوری نیست و بستگی به سیاست دانشکده داره. در بعضی جاها پوزیشنهای TA را دانشکده تقسیم میکند و استادها نقشی ندارند. آن موضوع پژوهش از سال دوم در بعضی رشته های علوم پایه و علوم انسانی مرسوم است که در آن صورت اگردانشکده فاند بدهدیا بصورت TA و یا فلوشیپ و نظیر آنها خواهد بود. بهرحال همه اینها باید در نامه های پذیرش و فاند دقیقا مشخص شده باشد.

دوستان من با استادی مکاتبه می کردم بعد گفت به زودی بهت می گم مصاحبه کنیم بعد 9 روز هیچی ایمیل نیمد من خودم ایمیل زدم که یادآوری و اگه میخواین مصاحبه کنید لطفا زمانش رو بگید و اینا ولی هیچی جوابم رو نداد، اصلا هم سابقه نداشته جواب ایمیل نده، به نظرتون کار اشتباهی انجام دادم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    دوستان من با استادی مکاتبه می کردم بعد گفت به زودی بهت می گم مصاحبه کنیم بعد 9 روز هیچی ایمیل نیمد من خودم ایمیل زدم که یادآوری و اگه میخواین مصاحبه کنید لطفا زمانش رو بگید و اینا ولی هیچی جوابم رو نداد، اصلا هم سابقه نداشته جواب ایمیل نده، به نظرتون کار اشتباهی انجام دادم؟
    سلام

احتمالا منصرف شده...
    ارسال ایمیل مجدد بی فایده است چون تجربه ثابت کرده اساتیدی که کسی رو "واقعا" برای interview در نظر میگیرند، اون رو به زمان خیلی دور موکول نمی کنند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering Isfahan university of technology

سلام،دوستان من به یکی از اساتید پلی تکنیک منترال میل زدم همون روز جوابم داد گفت رزومت بفرس و مابرای انتخاب نیاز به رزومه داریم،بعدش من فرسادم دیگه جوابی ندادوچون فقط چندروز به deadlineمونده بود،دوباره میل زدم ایاشانسی دارم براسرچ زیر نظرشما،بازم جواب نداد و من اپلای کردم،به نظرتون چیکارکنم?بازم بهش میل بدم?

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Botshekan نمایش پست ها
    سلام،دوستان من به یکی از اساتید پلی تکنیک منترال میل زدم همون روز جوابم داد گفت رزومت بفرس و مابرای انتخاب نیاز به رزومه داریم،بعدش من فرسادم دیگه جوابی ندادوچون فقط چندروز به deadlineمونده بود،دوباره میل زدم ایاشانسی دارم براسرچ زیر نظرشما،بازم جواب نداد و من اپلای کردم،به نظرتون چیکارکنم?بازم بهش میل بدم?
    سلام

اون فقط شما رو تشویق به ارسال مدارک برای بررسی کرده... قول یا حرف امیدوارکننده ای در میان نبوده که بخواد جواب خاصی بده...
    تفسیری که محتملا میشه از این سکوت داشت این هست که منتظر بمونید تا CV همه گزینه هاش رو بررسی کنه و اگر مناسب بودید پذیرش بهتون اعطا میشه!!!
    به هر صورت بعید هست تا قبل از بررسی جوابی بده...
    اگر در نظر دارید مجددا ایمیل بزنید اون رو به چند هفته بعد موکول کنید تا شاید استاد در مورد شما حرف جدیدی برای زدن داشته باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان
    من از دانشگاهی پذیرش دکترا گرفتم. قضیه فاند تکلیفش معلوم نیست. حالا به دو تا از استادهای اونجا که زمینه تحقیاتیشون شبیه تر به من بود، ایمیل زدم که آیا پوزیشن برای TA/RA دارن یا نه؟

متأسفانه جواب ندادن. کسی راهنمایی به ذهنش نمی رسه؟
    این مطلب من رو گیج کرده که اگر تحقیقاتشون به من نمی خوره، پس چرا من رو گرفتن؟ حالا اگر گرفتن و فاند موجود ندارن، چرا جواب نمیدن و بگن فاند نداریم؟
    چنین رفتاری منطقیه یا من باید چیزی در ایمیلم رو درست کنم؟

در ضمن، برای ترک کردن ایمیل ها، از MailTrack استفاده می کنم، این نرم افزار دقیقه؟ آخه دو تا ایمیل از جیمیلم به ایمیل دانشگاه خودم فرستادم، ولی هنوز توی جیمیل نشون نمیده که ایمیل باز شده.

ممنون

من با یه استادی حدود یه هفته پیش مصاحبه کردم. گفت اگر سوالی داشتی میتونی تا سه هفته دیگه که جوابتو میدم بپرسی. الان دو روزه که یه سوالی داشتم پرسیدم و جواب نداده. نمیدونم ایمیلمو تکرار کنم یا بی فایده ست و دیگه نمیشه به این استاد امیدی داشت؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)