صفحه 147 از 217 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member NTSB آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط sagh نمایش پست ها
    من با یه استادی حدود یه هفته پیش مصاحبه کردم. گفت اگر سوالی داشتی میتونی تا سه هفته دیگه که جوابتو میدم بپرسی. الان دو روزه که یه سوالی داشتم پرسیدم و جواب نداده. نمیدونم ایمیلمو تکرار کنم یا بی فایده ست و دیگه نمیشه به این استاد امیدی داشت؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    یک هفته صبر کنید اگر جواب نداد follow up بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedzolf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاهی پذیرش دکترا گرفتم. قضیه فاند تکلیفش معلوم نیست. حالا به دو تا از استادهای اونجا که زمینه تحقیاتیشون شبیه تر به من بود، ایمیل زدم که آیا پوزیشن برای TA/RA دارن یا نه؟

متأسفانه جواب ندادن. کسی راهنمایی به ذهنش نمی رسه؟
    این مطلب من رو گیج کرده که اگر تحقیقاتشون به من نمی خوره، پس چرا من رو گرفتن؟ حالا اگر گرفتن و فاند موجود ندارن، چرا جواب نمیدن و بگن فاند نداریم؟
    چنین رفتاری منطقیه یا من باید چیزی در ایمیلم رو درست کنم؟

در ضمن، برای ترک کردن ایمیل ها، از MailTrack استفاده می کنم، این نرم افزار دقیقه؟ آخه دو تا ایمیل از جیمیلم به ایمیل دانشگاه خودم فرستادم، ولی هنوز توی جیمیل نشون نمیده که ایمیل باز شده.

ممنون
    این کاملا طبیعی است. برخی از دانشگاه ها بدون هماهنگی با استادا به دانشجویان زیادی پذیرش می دهند و بعد از پذیرش باید با استادا مکاتبه کنید. با فاصله 3-4 روز دو بار به استادا ایمیل بزنید اگر جواب ندادند زنگ بزنید. اگر موفقیت
    آمیز نبود بهتر است منصرف شوید.
    ترک کردن ایمیل ها بستگی به ایمیل دانشگاه مقصد هم ندارد. در برخی مواقع کار نمی کند. Yesware گزینه بهتری است.

نقل قول نوشته اصلی توسط NTSB نمایش پست ها
    یک هفته صبر کنید اگر جواب نداد follow up بزنید.
    ممنون از جوابتون. ولی یک هفته زیاد نیست؟؟ قبل از مصاحبه برای تنظیم کردن زمانش خیلی سریع جواب میداد. الان نمیدونم چرا اینجوریه?

ممنون از جوابتون. ولی یک هفته زیاد نیست؟؟ قبل از مصاحبه برای تنظیم کردن زمانش خیلی سریع جواب میداد. الان نمیدونم چرا اینجوریه?
    مطمئن باشید ایمیل شما را دیده. اون موقع نیاز داشت الان شاید زیاد واسش مهم نباشد

نقل قول نوشته اصلی توسط NTSB نمایش پست ها
    مطمئن باشید ایمیل شما را دیده. اون موقع نیاز داشت الان شاید زیاد واسش مهم نباشد
    پس تکرار ایمیل به فاصله یک هفته دیگه بی فایده خواهد بود

سلام من ۳ هفته پیش با یک استاد مصاحبه داشتم گفت نتیجه رو تا یکی دو هفته دیگه بهت میگم هفته پیش بهش ایمیل زدم که هنوز جواب نداده باید بیخیال بشم نه؟ منم تا قبل از مصاحبه سریع جواب میداد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz22800 نمایش پست ها
    سلام من ۳ هفته پیش با یک استاد مصاحبه داشتم گفت نتیجه رو تا یکی دو هفته دیگه بهت میگم هفته پیش بهش ایمیل زدم که هنوز جواب نداده باید بیخیال بشم نه؟ منم تا قبل از مصاحبه سریع جواب میداد.
    سلام

به احتمال قریب به یقین حدستون درست هست...
    معمولا بعد از interview عزیزان به فاصله ماکزیمم یک هفته جواب گرفته اند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

به احتمال قریب به یقین حدستون درست هست...
    معمولا بعد از interview عزیزان به فاصله ماکزیمم یک هفته جواب گرفته اند...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    پس با این اوصاف به منم که گفت ۳ هفته دیگه خبر میدم بهت. در واقع خواسته رد کنه؟ من فکر میکردم این مدت برای اینه که پرونده ها رو بررسی کنه که ظاهرا اشتباه فکر میکردم

Banned

پس با این اوصاف به منم که گفت ۳ هفته دیگه خبر میدم بهت. در واقع خواسته رد کنه؟ من فکر میکردم این مدت برای اینه که پرونده ها رو بررسی کنه که ظاهرا اشتباه فکر میکردم
    سلام

چیزی که عرض کردم نباید باعث ناامیدی تمام بشه...
    منتها معمولا چون interview جزو نهایی ترین مراحل گزینش هست، اساتیدی که برای جذف یک نفر به نتیجه میرسند زود در این زمینه اطلاع رسانی می کنند...
    ان شاالله که هر دو عزیز جواب بگیرید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

چیزی که عرض کردم نباید باعث ناامیدی تمام بشه...
    منتها معمولا چون interview جزو نهایی ترین مراحل گزینش هست، اساتیدی که برای جذف یک نفر به نتیجه میرسند زود در این زمینه اطلاع رسانی می کنند...
    ان شاالله که هر دو عزیز جواب بگیرید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    میتونم بپرسم این اطلاع رسانی رو ازکجا میشه فهمید معمولا؟ ایمیل میزنن میگن که ردی یا اگه خبری ازشون نشد به معنی رد بودنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)