صفحه 149 از 217 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

البته ببخشید اینم باید اضافه کنم که توی نامه نوشته بود که این فقط یه پذیرش هست اگه فاندی یا اسکولارشیپی بدیم بهت بعدن دوباره مشخص می شه. همین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آلودگی محیط زیست- دانشگاه تربیت مدرس تهران

سلام من تاحالا حدود ۲۰ ایمیل داذم و تقریبا دو و سه نفر جواب دادن و اونها هم گفتن الان دانشجو نمیخایم، به نظرتون در میل های بعدی بگم که مثلا من هم برای ترم بعد نمیخام بیام، من میخام برای پاییز ۲۰۱۶ بیام؟ دوم اینکه من یه سال سابقه تدریس دارم و تنها یک مقاله انگلیسی در الزویر با ایمپکت ۲ به نظرتون چون سی وی خوبی ندارم جواب نمیدن؟ معدلمم بین ۱۶ تا ۱۷ هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masjav نمایش پست ها
    سلام من تاحالا حدود ۲۰ ایمیل داذم و تقریبا دو و سه نفر جواب دادن و اونها هم گفتن الان دانشجو نمیخایم، به نظرتون در میل های بعدی بگم که مثلا من هم برای ترم بعد نمیخام بیام، من میخام برای پاییز ۲۰۱۶ بیام؟ دوم اینکه من یه سال سابقه تدریس دارم و تنها یک مقاله انگلیسی در الزویر با ایمپکت ۲ به نظرتون چون سی وی خوبی ندارم جواب نمیدن؟ معدلمم بین ۱۶ تا ۱۷ هست.
    سلام
    شرایط پاسخ استاد و نوع پاسخش طبعا ممکنه به دلایل مختلف باشه
    اصولا یا دانشجو نمیخواند یا شما رزومه مناسبی از دید آنها نداشتید و یا زمانی مناسب برای اقدام نبوده است.
    توجه کنید که اکثرا ددلاینهای دانشگاهها برای سپتامبر الان یا گذشته یا نزدیک سپری شدن است و خیلی زمان مناسبی شاید نباشد. برخی هم محترمانه این جواب را دادند و باید خودتان متوجه شوید که تفاوت متن و تیپ پاسخ چیست.
    اگر پاسخ متوسطی دریافت کرده اید مثل اینکه استادی گفته "... رزومه شما خوب و در راستای تحقیق من است اما متاسفانه فعلا دانشجو نمیگیرم" مطرح کردن این مورد شاید اقدامی مناسب باشد وگرنه به نظرم صرف اینکه بگویند الان دانشجو نمیگیرم شاید چندان ربطی به زمان درخواستتون نداشته باشه.
    همچنین برای پاییز 2016 الان برای مکاتبه خیلی زود است و استادها اکثرا برای چنین مدتی تعهد ایجاد نمیکنند و بهتر است در زمان مناسب اقدام کنید. ضمنا بیست ایمیل در اپلای خیلی نیست. دوستان در رنج 500-1000 هم ایمیل فرستاده اند!
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

جواب مثبت معمولا با ایمیل از طرف خود استاد با admission زسمی از نظر دپارتمان اعلام میشه...
    مسکوت موندن اوضاع هم یعنی reject...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام دوستان
    من یه پوزیشن PhD رو از طریق مکاتبه با یه استاد متوجه شدم و CV فرستادم و بعد یه ماهی حدودا یه ایمیلی اومد که CV شما رسیده و دقیقا اینو نوشتن. We will get back to you when the first assessment is made"بعد اون من سایر مدارک لازم رو فرستادم و اونایی رو که نداشتم رو گفتم بعدا می فرستم و ایشون گفت می تونی همه رو بعدا بفرستی... الان حدودا یه و ماه نیم می شه که هیچ ایمیلی رو پاسخ ندادن و حتی ازشون پرسیدم که وضعیت بررسی به کجا رسید و باز هم ایشون جواب ندادن!!!! می خواستم بپرسم اگه ریجکت هستم خوب چرا هیچ ایمیلی مبنی بر عدم پذیرش ارسال نمیشه؟ ایا این مرسوم هست که حتی در صورت عدم قبولی هیچ ایمیلی جهت اطلاع رسانی نفرستن؟ خوشحال میشم اگه در این زمینه تجربه ای دارین بگین

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه پوزیشن PhD رو از طریق مکاتبه با یه استاد متوجه شدم و CV فرستادم و بعد یه ماهی حدودا یه ایمیلی اومد که CV شما رسیده و دقیقا اینو نوشتن. We will get back to you when the first assessment is made"بعد اون من سایر مدارک لازم رو فرستادم و اونایی رو که نداشتم رو گفتم بعدا می فرستم و ایشون گفت می تونی همه رو بعدا بفرستی... الان حدودا یه و ماه نیم می شه که هیچ ایمیلی رو پاسخ ندادن و حتی ازشون پرسیدم که وضعیت بررسی به کجا رسید و باز هم ایشون جواب ندادن!!!! می خواستم بپرسم اگه ریجکت هستم خوب چرا هیچ ایمیلی مبنی بر عدم پذیرش ارسال نمیشه؟ ایا این مرسوم هست که حتی در صورت عدم قبولی هیچ ایمیلی جهت اطلاع رسانی نفرستن؟ خوشحال میشم اگه در این زمینه تجربه ای دارین بگین

با تشکر
    سلام
    دانشگاه مورد نظر و کشور و مقطع را بفرمایید شاید کمک بهتری بشه کرد
    در حالت کلی بعضی دانشگاهها اگر شما مینیممها را داشته باشید و اپلیکیشن شما تایید شده باشد برای ارسال پذیرش به استادها فرصت داده می شود تا دانشجو را انتخاب و اعلام نمایند. عدم اعلام استاد می تواند بیانگر عدم تصمیم گیری تا آخرین لحظه یا شرایط دانشجوی بهتر در این زمان و یا انصراف از پذیرش دانشجوی جدید باشد.
    در هر حال برخی دانشگاهها نیز در برخی کیسها دیده شده که با پیگیری دانشجو مبنی بر روشن شدن وضعیت پاسخی ارسال کرده اند(عدم تعیین تکلیف/ریجکت) و شما هم ممکن است در این گروه باشید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

اگر ایمیل که میفرستیم استاده باز کنه بخونه ولی جوابی نده دوباره بفرستیم؟ یا اینکه معنیش اینه که دیگه نمیخاد وگرنه اگر میخاست جواب میداد؟

[QUOTE=gbahrein;1933761]سلام
    دانشگاه مورد نظر و کشور و مقطع را بفرمایید شاید کمک بهتری بشه کرد
    در حالت کلی بعضی دانشگاهها اگر شما مینیممها را داشته باشید و اپلیکیشن شما تایید شده باشد برای ارسال پذیرش به استادها فرصت داده می شود تا دانشجو را انتخاب و اعلام نمایند. عدم اعلام استاد می تواند بیانگر عدم تصمیم گیری تا آخرین لحظه یا شرایط دانشجوی بهتر در این زمان و یا انصراف از پذیرش دانشجوی جدید باشد.
    در هر حال برخی دانشگاهها نیز در برخی کیسها دیده شده که با پیگیری دانشجو مبنی بر روشن شدن وضعیت پاسخی ارسال کرده اند(عدم تعیین تکلیف/ریجکت) و شما هم ممکن است در این گروه باشید.[/QUOTE

مقطع مورد نظر PhD و دانشگاه Vrije Universiteit Brussel (بلژیک) و موقعیت خالی رو هم خود استاد در پیچ خودش گذاشه بود و حتی ایمیلی که برای ارسال مدارک اعلام شده بود ایمیل خود استاد بود و نه مسئول پذیرش دانشگاه!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    اگر ایمیل که میفرستیم استاده باز کنه بخونه ولی جوابی نده دوباره بفرستیم؟ یا اینکه معنیش اینه که دیگه نمیخاد وگرنه اگر میخاست جواب میداد؟
    اگر میخواست جواب میداد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    مقطع مورد نظر PhD و دانشگاه Vrije Universiteit Brussel (بلژیک) و موقعیت خالی رو هم خود استاد در پیچ خودش گذاشه بود و حتی ایمیلی که برای ارسال مدارک اعلام شده بود ایمیل خود استاد بود و نه مسئول پذیرش دانشگاه!!
    در اروپا پوزیشنها اغلب از طرف استاد و البته با هماهنگی دانشگاه مدیریت می شود و دلیل شاید برخی ناهماهنگیها نیز در این ارتباط می تواند به نوعی نشان دهنده این موضوع باشد. هرچند استاد به شرایط دقیق پوزیشن اعلام شده مسلط است و میتواند وضعیت نهایی پوزیشن را اطلاع دهد ولی عدم پاسخ در صورت تکرار ایمیل و پاک شدن پوزیشن از Page استاد تقریبا به معنی ریجکت می باشد. البته اگر هنوز پوریشن وجود دارد می توانید با تماس تلفنی نیز پیگیر شوید هرچند وقتی فیدبک خوبی اصلا نیامده باشد واقعا شانس زیادی متصور نیست
    موفق باشید

من یک استادی بهم اکی داد بعدش حتی بهم گفت میتونی jun اینجا باشی و اینا. بعدش من گفتم برای من خیلی هم خوب هست ولی نمیدونم دپارتمان اجازه میده یا نه. بعدش دیگه جوابی نداد. به نظرتون الان چه طوری میتونم پیگیری کنم؟ چی بکم بهش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)