صفحه 153 از 217 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان ببخشید که ای سوال را اینجا مطرح میکنم مکان مناسبی برای این سوال پیدا نکردم.من قصد تحصیل در مقطع مستر را دارم ایا منهم باید با استادان مکاتبه داشته باشم؟ ممنون میشم از تجربیاتتان استفاده کنم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید که ای سوال را اینجا مطرح میکنم مکان مناسبی برای این سوال پیدا نکردم.من قصد تحصیل در مقطع مستر را دارم ایا منهم باید با استادان مکاتبه داشته باشم؟ ممنون میشم از تجربیاتتان استفاده کنم
    اگر دنبال فاند هستی و میخوای از گرفتنش مطئمن باشی و یا اون دانشگاهی که میخوای اپلای کنی ملزم کرده که حتماً ادوایزر داشته باشی (مثل اکثر دانشگاه های کانادا)، باید با استادها تماس بگیرید، در غیر این صورت خیر، مثلاً برای مستر در اروپا یا آمریکا الزامی به ارتباط با استاد نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    اگر دنبال فاند هستی و میخوای از گرفتنش مطئمن باشی و یا اون دانشگاهی که میخوای اپلای کنی ملزم کرده که حتماً ادوایزر داشته باشی (مثل اکثر دانشگاه های کانادا)، باید با استادها تماس بگیرید، در غیر این صورت خیر، مثلاً برای مستر در اروپا یا آمریکا الزامی به ارتباط با استاد نیست.
    بله دنبال فاند هستم و در المان میخواهم ادامه تحصیل بدهم،پس یعنی این مکاتبه کمک میکند برای فاند گرفتن؟
    چون برای بار اول میخواهم اقدام کنم میشه راهنماییم کنید از کجای سایت ادرس ایمیل استاد را پیدا کنم و چه چیز های برایش ارسال کنم تا مجاب شوند؟
    ممنون میشم از پاسخ گوییتان

Member

درود و عرض ادب،

من برای چند دانشگاه مستر اپلای کردم، و قبل از اپلای هم با اساتید مختلف مکاتبه کردم که خوشبختانه جواب ایمیل رو دادند و در این وسط یک استاد به من با قاطعیت گفت که به محض پذیرش یا تایید شما توسط کمیته شما رو فاند می کنم چند باز گفت برای مثال :

Thanks for the info. If you are accepted I will fund you from one of my projects

Once you get accepted l could support you from one of my projects
    پذیرش بنده اومد ولی پذیرش بدون Wave کردن شهریه بود ! وقتی چ پذیرش اومد و مطمئن شدم که درست هست به استاد ایمیل زدم و ماجرا رو درست تعریف کردم، نه تند گفتم ! نه بد گفتم ! نه مورد خاصی ! کلا گفتم قضیه از این قراره که طبق مکاتبات قبلی با شما و شناخت شما از من، چ پذیرش هم اومده من انتظارم این بود که شهریه Wave بشم و Scholarship از کمیته بگیرم من واقعا نگران این نوع پذیرش هستم به خاطر اینکه شهریه در کنار هزینه های دیگه سنگین تموم میشه با توجه به صحبت های شما میخواستم بدونم که بورسیه شما و حمایت شما چقدر هست ؟

* اولا تقریبا دفعه اولی که ایمیل زدم 4 روز بعدش دو ایمیل دیگه زدم و هیچ کدوم رو هم ج نداد .. ! نگران شدم که باید چیکار کنم ؟ راه حل منطقی اش چی هست ؟ تماس تلفنی هم گرفتم حالا یا تو دفترش نبود کلاس و کار ... داشت یا ج نداده !
    * پذیرش دارم و شهریه معاف نشدم ! استاد هم ج نداده تا اونجایی هم که می دونم برش دارن حالا چقدر نمیدونم .. ! تا اونجایی هم که آمار تونستم بگیرم به رزمه پایین تر از بنده بورسیه داده شده کامل !! !!

به نظر من ج ندادنش توهین هست، واقعا از ته دل میگم ناراحت شدم اون حسی که نسبت بهش داشتم ! منظورم نوع برخود و .. کلا تفییر کرد یه جورایی خودش رو برد زیر رادیکال .. !! باید چیکار کنم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    درود و عرض ادب،

من برای چند دانشگاه مستر اپلای کردم، و قبل از اپلای هم با اساتید مختلف مکاتبه کردم که خوشبختانه جواب ایمیل رو دادند و در این وسط یک استاد به من با قاطعیت گفت که به محض پذیرش یا تایید شما توسط کمیته شما رو فاند می کنم چند باز گفت برای مثال :

Thanks for the info. If you are accepted I will fund you from one of my projects

پذیرش بنده اومد ولی پذیرش بدون Wave کردن شهریه بود ! وقتی چ پذیرش اومد و مطمئن شدم که درست هست به استاد ایمیل زدم و ماجرا رو درست تعریف کردم، نه تند گفتم ! نه بد گفتم ! نه مورد خاصی ! کلا گفتم قضیه از این قراره که طبق مکاتبات قبلی با شما و شناخت شما از من، چ پذیرش هم اومده من انتظارم این بود که شهریه Wave بشم و Scholarship از کمیته بگیرم من واقعا نگران این نوع پذیرش هستم به خاطر اینکه شهریه در کنار هزینه های دیگه سنگین تموم میشه با توجه به صحبت های شما میخواستم بدونم که بورسیه شما و حمایت شما چقدر هست ؟

* اولا تقریبا دفعه اولی که ایمیل زدم 4 روز بعدش دو ایمیل دیگه زدم و هیچ کدوم رو هم ج نداد .. ! نگران شدم که باید چیکار کنم ؟ راه حل منطقی اش چی هست ؟ تماس تلفنی هم گرفتم حالا یا تو دفترش نبود کلاس و کار ... داشت یا ج نداده !
    * پذیرش دارم و شهریه معاف نشدم ! استاد هم ج نداده تا اونجایی هم که می دونم برش دارن حالا چقدر نمیدونم .. ! تا اونجایی هم که آمار تونستم بگیرم به رزمه پایین تر از بنده بورسیه داده شده کامل !! !!

به نظر من ج ندادنش توهین هست، واقعا از ته دل میگم ناراحت شدم اون حسی که نسبت بهش داشتم ! منظورم نوع برخود و .. کلا تفییر کرد یه جورایی خودش رو برد زیر رادیکال .. !! باید چیکار کنم ؟
    شاید مسافرته. چند روزی صبرکنید.

Banned

درود و عرض ادب،

سلام

این اتفاق در گذشته هم زیاد افتاده و در آینده هم خواهد افتاد...
    چیزی که شما در دام اون افتادید، "قاطعیت" بوده... در ذهنیت یک استاد هیچ چیز تحت عنوان "قاطعیت" در پذیرش یک applicant وجود نداره...
    چرا که هرچقدر هم که به یک نفر و کار با اون ابراز علاقه کنند، به محض اینکه applicant به اصطلاح qualified تری سر راهشون قرار بگیره، کلا قبلی رو رها می کنند...
    شما همیشه باید چندین case رو همزمان و parallel پیش ببرید تا همچین اتفاقاتی گریبان گیرتون نشه...

البته ذهنیت مثبت این هست که استاد شما رو دور نزده و الان برحسب مشکلی نمی تونه جواب بده... ولی در هر صورت یا شما رو حذف کرده یا اون منبعی که قرار بوده براساس اون شما رو support کنه از دست داده...

در صورت صحت این تفاسیر کاری از دستتون ساخته نیست جز نگاه به جلو و مترصد استفاده از فرصت های آتی بودن...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شاید مسافرته. چند روزی صبرکنید.
    تقریبا از زمان اولین ایمیل حدودا حداقل 15 روز می گذره ! و به دانشجوش که ایرانی هم هست ایمیل زدم ازش پرسیدم گفت : چرا ج نمیده رو نمیدونم .. معمولا روز های هفته تو اتاقش هست ساعت هاش زیاد مشخص نیست که تماس تلفنی بگیرم باهاش صحبت کنم ! که دو بار تماس گرفتم نبوده.

ApplyAbroad Guru

تقریبا از زمان اولین ایمیل حدودا حداقل 15 روز می گذره ! و به دانشجوش که ایرانی هم هست ایمیل زدم ازش پرسیدم گفت : چرا ج نمیده رو نمیدونم .. معمولا روز های هفته تو اتاقش هست ساعت هاش زیاد مشخص نیست که تماس تلفنی بگیرم باهاش صحبت کنم ! که دو بار تماس گرفتم نبوده.
    کاردیگری که نمیشه کرد.هرهفته یکبار ایمیل بزنید شاید جواب بده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinn نمایش پست ها
    سلام به همگی

یه استادی به فاصله 5 - 6 ساعت از ایمیل اولیه من، پاسخ خیلی خوبی به من داد و گفت سوابق من بسیار عالیه و حتی گفت که افتخار میکنه که من دوست دارم با اون کارکنم. بعد گفت که توی دانشگاه اون، استاد زیاد کاره ای نیست باید حتما اپلای کنم و از من خواست توی اپلای حتما اسم اون استاد رو به عنوان معرف خودم قید کنم و این شانس پذیرش منو بالا می بره.
    من هم چند ساعت بعد ایمیل زدم ازش تشکر کردم و بهش گفتم که حتما اپلای میکنم و دارم مدارکم رو تهیه میکنم و اونو در جریان نتیجه کارم قرار میدم. در نهایت گفتم امیدوارم بزودی پذیرش بگیرم و همدیگرو ببینیم. آخر نامه ازش درخواست کردم که آیا ممکنه مکاتباتمون ادامه پیدا کنه تا اگر راهنمایی خصوصاً در مورد فرایند پذیرش نیاز داشتم بهش ایمیل بزنم؟ تا حالا که 2 روز گذشته جواب نداده. به نظرتون دلیلش چی می تونه باشه و من چیکار کنم ؟ آیا لازمه که من reminder بفرستم؟
    سلام

بعیده به remainder نیازی باشه چون ایمیل شما رو دیده و احتمالا ایده مطروحه رو نپسندیده!!!
    شاید بهتر باشه سعی کنید به جز موارد مشخص، مهم و ضروری بی دلیل دنبال ایمیل زدن به چنین اساتیدی نباشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام،

آیا صحیح است که ایمیل مجدد به اساتیدی که با دو بار تماس جواب نداده اند، ارسال کرد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)