صفحه 156 از 217 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم، بعد اینکه یه استاد به ایمیل شما پاسخ + داد، این درسته که شما همچنان با استادای دیگه در ارتباط باشین تا شاید دانشگاه و موقعیت بهتری بدست بیارین؟ در این حالت نیاز هستش که استاد رو هم در جریان بذارین در مورد این امر؟
    منطقی هست که شما چند مورد آماده داشته باشید چون حتی با پاسخ استاد هم معلوم نیست پذیرش تان قطعی باشد. منتهی دانشگاههای دیگر را درنظر بگیرید نه همان دانشکده. به استاد هم لازم نیست چیزی بگویید.

سلام دوستان،
    من به تعداد زیادی از اساتید ایمیل زدم ولی تعداد خیلی کمی جواب دادن، اونم گفتند که دانشجو جدید نمیخوایم. خیلی اعصابم خورده، من 8 تا مقاله دارم که 6 تا از اونها ISI در ژورنالهای معتبره، دلیل جواب مثبت ندادنشون چی میتونه باشه؟؟؟؟ یعنی من رزومم خوب نیست؟؟ اگر اینها جواب ندن از کجا بدونم به کدوم دانشگاه باید اپلای کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من به تعداد زیادی از اساتید ایمیل زدم ولی تعداد خیلی کمی جواب دادن، اونم گفتند که دانشجو جدید نمیخوایم. خیلی اعصابم خورده، من 8 تا مقاله دارم که 6 تا از اونها ISI در ژورنالهای معتبره، دلیل جواب مثبت ندادنشون چی میتونه باشه؟؟؟؟ یعنی من رزومم خوب نیست؟؟ اگر اینها جواب ندن از کجا بدونم به کدوم دانشگاه باید اپلای کرد؟
    دوست عزیز
    اول اینکه کلا اپلای یه پروسه طولانیه و خیلی به صبر و حوصله نیاز داره
    دوم اینکه دلیل جواب ندادن استادا میتونه اینا باشه:
    - استاد ها توی تعطبلات دانشگاهی باشن
    - زمینه کاری شما با زمینه کاری اون استاد ها و اپروچشون برای اینده و دانشجوهایی که میخوان بگیرن یکی نبوده و یا خیلی نزدیک نبوده
    - ایمیل هاتون رو توی زمان مناسبی نفرستادید
    و....

به نظرم نا امید نباشید
    متن ایمیلتون رو تجدید نظر کنید و بهترش کنید

امیدوارم که خیلی زود جواب مناسیتونو بگیرید

سلام دوستان
    معمولا چند روز بعد از اینکه ایمیل زدیم اگر جواب ندادن یعنی دیگه جواب نمیدن؟!
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

در حالت عادی اگر سفر نباشند (که در این حالت هم باید انتظار auto-reply رو داشته باشید)، معمولا جواب باید ماکزیمم تا یک هفته دستتون برسه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    نمیشه عدد دقیقی گقت دوست عزیز!
    من پیشنهادم اینه:

ایمیلتون رو بعد از یک یا دو هفته تکرار کنید (مسایلی مثل تعطبلات اکادمیک و ... رو هم در نظر بگیرید البته)

من خودم بارها اینو تجزبه کردم که استادی بعد از 5 ماه جواب ایمیلیو داده!!
    باورش سخته
    ولی استادها معمولا رزومه های مورد نظرشونو بدون اینکه به ایمیل شما و من جوابی داده باشن، یه جایی سیو میکنند و به وقتش که نیاز دارن و میخوان دانشجویی بگیرن از همون رزومه چند تا رو جواب میدن و خبردار میکنن

بنابراین کلا نمیشه چیز دقیقی گفت

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    نمیشه عدد دقیقی گقت دوست عزیز!
    من پیشنهادم اینه:

ایمیلتون رو بعد از یک یا دو هفته تکرار کنید (مسایلی مثل تعطبلات اکادمیک و ... رو هم در نظر بگیرید البته)

من خودم بارها اینو تجزبه کردم که استادی بعد از 5 ماه جواب ایمیلیو داده!!
    باورش سخته
    ولی استادها معمولا رزومه های مورد نظرشونو بدون اینکه به ایمیل شما و من جوابی داده باشن، یه جایی سیو میکنند و به وقتش که نیاز دارن و میخوان دانشجویی بگیرن از همون رزومه چند تا رو جواب میدن و خبردار میکنن

بنابراین کلا نمیشه چیز دقیقی گفت

موفق باشید

من از mail track استفاده می کنم. بعد از دو روز، دو سومشون هنوز ایمیلو باز نکردن!
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

ApplyAbroad Guru

من از mail track استفاده می کنم. بعد از دو روز، دو سومشون هنوز ایمیلو باز نکردن!
    نمیشه نتیجه گیری کلی کرد البته.
    این موقع تو اواخر آگوست بیشتر استادها توی مرخصی هستند و ممکن هست ایمیلهای غیز ضروری را نگاه نکنند. معمولا بعد نیمه سپتامبر برای مکاتبه بهتر خواهد بود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام بر دوستان

نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا خیر. میخواستم بدونم آیا نرم افزار یا امکانی وجود داره که بشه متوجه شد استاد ایمیلتون را باز کرده یا خیر؟ سوال دیگر هم اینه که آیا اگر با ایمیل دانشگاهی اقدام به مکاتبه بکنیم بهتر است یا ایمیل شخصی (جی میل و یاهو)؟

سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    با سلام بر دوستان

نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا خیر. میخواستم بدونم آیا نرم افزار یا امکانی وجود داره که بشه متوجه شد استاد ایمیلتون را باز کرده یا خیر؟ سوال دیگر هم اینه که آیا اگر با ایمیل دانشگاهی اقدام به مکاتبه بکنیم بهتر است یا ایمیل شخصی (جی میل و یاهو)؟

سپاسگذارم
    سلام.
    من خودم از bananatag استفاده می کنم. بد نیست. تا الان که به من جواب داده. فقط موقع مچ کردن با جیمیل باید فیل- تر شکنت وصل باشه وگرنه نمیشه. نسخه رایگانش محدودیت تعداد در روز داره. کلیک روی لینک هایی که تو ایمیل هست هم بهت میگه.
    البته شاید دوستان گزینه های بهتری در نظر داشته باشند، که خوشحال میشم منم آشنا بشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)