صفحه 157 از 217 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

مطمئنا ایمیل دانشگاهی بهتر هستش چون آکادمیکتر و رسمیتر هستش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من خودم از bananatag استفاده می کنم. بد نیست. تا الان که به من جواب داده. فقط موقع مچ کردن با جیمیل باید فیل- تر شکنت وصل باشه وگرنه نمیشه. نسخه رایگانش محدودیت تعداد در روز داره. کلیک روی لینک هایی که تو ایمیل هست هم بهت میگه.
    البته شاید دوستان گزینه های بهتری در نظر داشته باشند، که خوشحال میشم منم آشنا بشم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    با سلام بر دوستان

نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا خیر. میخواستم بدونم آیا نرم افزار یا امکانی وجود داره که بشه متوجه شد استاد ایمیلتون را باز کرده یا خیر؟ سوال دیگر هم اینه که آیا اگر با ایمیل دانشگاهی اقدام به مکاتبه بکنیم بهتر است یا ایمیل شخصی (جی میل و یاهو)؟

سپاسگذارم

در ادامه نظردوست خوبم اضافه میکنم:

توی جی میل سرویسی وجود داره به MailTrack که شما میتونید ازش استفاده کنید و چون سازگار با خود جی میلتون هست به راحتی روی جی میلتون میشینه (البته قبلش با دو تا ایدی برای خودتون امتحانش کنید که مطمئن شید به گیرنده خبر دلیوری رو نمیده)

در مورد ایمیل شخصی و دانشگاهی هم اینو بگم که ایمیل دانشگاهی ایده ال تره ولی ایمیل های دانشگاهی در بعضی از موارد امکانات نوشتاری و اتچ فایل مناسبی ندارند و ممکنه در مواردی براتون دردسرساز بشن.
    اگه ایمیل دانشگاهیتون اکی هستش که هیچی اگه اکی نیست میتونید از همون ایمیل شخصیتون استفاده کنید (اینو بگم که نگران نباشید خیلی عامل تاثیر گذار به اون شدتی که ممکنه فکر کنید نیست)
    نکته دیگه اینکه ایمیل های دانشگاهی بعد از فارغ التحصیلی از طرف دانشگاه ها بسته میشن (البته نه همه دانشگاه ها) و در کل شاید این مورد هم براتون داتسان بشه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    در ادامه نظردوست خوبم اضافه میکنم:

توی جی میل سرویسی وجود داره به MailTrack که شما میتونید ازش استفاده کنید و چون سازگار با خود جی میلتون هست به راحتی روی جی میلتون میشینه (البته قبلش با دو تا ایدی برای خودتون امتحانش کنید که مطمئن شید به گیرنده خبر دلیوری رو نمیده)

در مورد ایمیل شخصی و دانشگاهی هم اینو بگم که ایمیل دانشگاهی ایده ال تره ولی ایمیل های دانشگاهی در بعضی از موارد امکانات نوشتاری و اتچ فایل مناسبی ندارند و ممکنه در مواردی براتون دردسرساز بشن.
    اگه ایمیل دانشگاهیتون اکی هستش که هیچی اگه اکی نیست میتونید از همون ایمیل شخصیتون استفاده کنید (اینو بگم که نگران نباشید خیلی عامل تاثیر گذار به اون شدتی که ممکنه فکر کنید نیست)
    نکته دیگه اینکه ایمیل های دانشگاهی بعد از فارغ التحصیلی از طرف دانشگاه ها بسته میشن (البته نه همه دانشگاه ها) و در کل شاید این مورد هم براتون داتسان بشه

موفق باشید
    سلام بر علی آقا

از پاسختان ممنونم. حقیقتش من این امکان جی میل را نمیدونستم و حتما تست خواهم کرد. اما در مورد ایمیل دانشگاهی باید عرض کنم که ایمیل دانشگاهی من معمولا در پوشه اسپم میره و خیلی مواقع بنده را دچار مشکل میکنه. از همه مهمتر اینه که دانشگاه ما صاحب درست و حسابی هم نداره و گاهی وقت ها پیش میاد که 2 یا 3 روز و حتی بیشتر ایمیل من قطع میشه و شما تصور کنید که در فصل اپلای که حتی یک ساعت هم قیمت طلا را داره، چند روز قطع شدن ایمیل چه فاجعه ای میتونه به بار بیاره. از لطفتون ممنونم. این روشی را که حضرتعالی فرمودید حتما تست میکنم.

ارادتمند شما

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    با سلام بر دوستان

نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا خیر. میخواستم بدونم آیا نرم افزار یا امکانی وجود داره که بشه متوجه شد استاد ایمیلتون را باز کرده یا خیر؟ سوال دیگر هم اینه که آیا اگر با ایمیل دانشگاهی اقدام به مکاتبه بکنیم بهتر است یا ایمیل شخصی (جی میل و یاهو)؟

سپاسگذارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من خودم از bananatag استفاده می کنم. بد نیست. تا الان که به من جواب داده. فقط موقع مچ کردن با جیمیل باید فیل- تر شکنت وصل باشه وگرنه نمیشه. نسخه رایگانش محدودیت تعداد در روز داره. کلیک روی لینک هایی که تو ایمیل هست هم بهت میگه.
    البته شاید دوستان گزینه های بهتری در نظر داشته باشند، که خوشحال میشم منم آشنا بشم.
    دوستان به نظرم اصلا اهمیتی نداره که بدونید میل باز شده یا نه. ترک کردن یک ایمیل بیشتر به ضررتون هست تا سود. بیشتر میل ترکر ها (یعنی همشون) یک عکس خیلی کوچک در حد یک پیکسل داخل میل قرار میدن که بصورت لینک هست و موقعی که ایمیل باز میشه وقتی اون عکس از لینک فراخوانی میشه سرور می فهمه که ایمیل باز شده و به شما اطلاع میده. حلا ایراد کار انجاست که بیشتر ایمیل ها (حتی جیمیل) موقع باز کزدن ایمیل های ناشناس به هیچ عنوان عکس ها رو لود نمی کنن و اون بالا یک هشدار به طرف میدن که این ایمل حاوی عکس است که دارای لینک هست و طرف باید روی Show images کلیک کنه تا اونو ببینه. در بیشتر موارد افراد این ریسک رو نمی کنن وبیخیال اون عکسه میشن و در مواردی هم که Show image رو میزنن با کمال تعجب میبینن عکسی نیست (چون عکس یک پیکسل سفید هست).
    اینم در نظر بگیرید که بیشتر استادا اینو میدونن و وقتی ببینن شما دارین ترک میکنین واستون ممکنه گرون تموم بشه و کلا جوابتون رو ندن.
    از طرف دیگه شما وقتی افزوناتی مثل Yesware رو که یک ایمیل ترکر حرفه است نصب می کنین رو جی میل؛ به نرم افزار یک فول اکسس رو میدین که می تونه با ایمیلتون هر کاری انجام بده که از نظر امنیتی باز یک ایراد محصوب میشه.

در کل این کار بیشتر به ضررتون هست تا اینکه به نفعتون باشه. مثلا فرضا شما دیدی استاد ایمل رو باز کزد و جواب نداد. خب چی کار می خواید بکنید ؟ فرقی ایجاد میکنه دونستن یا ندونستنش ؟
    برای مورد دوم هم بهتره که باز از جی میل استفاده کنید و بی خیال ایمیل دانشگاهی بشید هر چند که جیمیل این قابلیت رو داره که با آدرس دانشگاهیتون میل بفرسته و شما از امکانات جیمیل و ایمیل دانشگاهیتون یکجا بهره مند بشید. دلیل اش هم اینکه که همه ایمیل های دانشگاهی تو ایران ir هستند نه edu که ممکنه ایمیل شما مستقیم بره به پوشه اسپم و ...
    موفق باشید

1- اگه جواب ندادن چیکار کنم؟ برم سراغ استادای بعدی همون دپارتمان؟ یا بعد 5 - 6 روز براشون دوباره میل بزنم؟
    2- محتوی میل ریمایندر همون اولی باشه یا باید عوضش کنم؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    1- اگه جواب ندادن چیکار کنم؟ برم سراغ استادای بعدی همون دپارتمان؟ یا بعد 5 - 6 روز براشون دوباره میل بزنم؟
    2- محتوی میل ریمایندر همون اولی باشه یا باید عوضش کنم؟
    سلام بر دوست عزیز،
    1. خیر! شما حدود دو هفته دیگه، دوباره بهشون ایمیل بزنین. سراغ اساتید دیگه هم تا اون موقع نرین.
    2. همون اولی باشه، ولی کپی نکنید! بنویسین که استاد عزیز، این ایمیل رو در راستای ایمیل قبلی ارسال میکنم براتون، همونطور که گفتم.... و ادامه ماجرا. بازم متن رو یه ذره عوض کنین.
    اینطوری دیگه دستتون میاد که استادی واقعا قصد جواب دادن داره یا نه. چون اگه استادی تو تعطیلات باشه، کنفرانس باشه، مریض باشه و .... دیگه بعد دو هفته حتما چک میکنه ایمیلشو.
    اگه جواب نده، یا اسپم شده ایمیلتون که دیگه کاری از دست شما بر نمیاد، یا استاد پوزیشن نداره، یا سی وی شما توجهش رو جلب نکرده.
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

بنده ایمیل دانشگاه استفاده میکنم
    میدونم یکم زوده واسه غر زدن
    من تاحالا فقط 8 تا ایمیل زدم توی سه روز
    همه ایمیلهام خونده شده امافقط یکی جواب داده که از قصا مثبته و بین همه اون دانشگاه ها رنکش بهتره
    الان من ایپیل و باید تکرار کنم ؟ به یکی دیگه تو اون دانشکده ایمیل بزنم یا متن ایمیل و عوض کنم ؟
    دچاره سردرگمی شدیدم
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    بنده ایمیل دانشگاه استفاده میکنم
    میدونم یکم زوده واسه غر زدن
    من تاحالا فقط 8 تا ایمیل زدم توی سه روز
    همه ایمیلهام خونده شده امافقط یکی جواب داده که از قصا مثبته و بین همه اون دانشگاه ها رنکش بهتره
    الان من ایپیل و باید تکرار کنم ؟ به یکی دیگه تو اون دانشکده ایمیل بزنم یا متن ایمیل و عوض کنم ؟
    دچاره سردرگمی شدیدم
    توی یک دانشگاه و دپارتمان همزمان مکاتبه ها را پیش نبرید ولی دانشگاههای مختلف بهتره با یک سری از اساتید دیگر که در راستای موضوع تحقیق شما کار میکنند مکاتبه کنید و بعد از مدتی منطقی نظیر یک هفته در صورتی که پاسخی دریافت نکردید پیگیری کنید.
    مکاتبه همزمان با اساتید یک دپارتمان به ویژه اگر جواب مثبتی گرفته اید چندان توصیه نمی شود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان در مورد استاد هایی که بعد از یک هفته جواب ندادن به نظرتون چطوری ایمیل یاد آوری بفرستیم بهتره ؟ دوباره ایمل رو فوروارد کنیم با یک متن کوتاه که بخواییم که ایمیل قبل رو بخونن ؟؟؟؟ یا کلا دوباره از اول میل بدیم ؟؟؟
    اگه یک متن ام معرفی کنید ممنون میشم.
    مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان در مورد استاد هایی که بعد از یک هفته جواب ندادن به نظرتون چطوری ایمیل یاد آوری بفرستیم بهتره ؟ دوباره ایمل رو فوروارد کنیم با یک متن کوتاه که بخواییم که ایمیل قبل رو بخونن ؟؟؟؟ یا کلا دوباره از اول میل بدیم ؟؟؟
    اگه یک متن ام معرفی کنید ممنون میشم.
    مرسی
    سلام

همون ایمیل قبلی رو forward کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)