صفحه 161 از 217 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Apple_Pie نمایش پست ها
    سلام
    معمولا خودم در عنوان، کلمه Resend را اضافه میکنم به عنوان اصلی و در اول ایمیل جدید هم این عبارت رو اضافه و بعد ایمیل قبلی رو پیست میکنم
    Dear XXXX,

I received no reply the first time I sent this e-mail, so I'm sending it to you again just in case the first one didn't arrive.

Best,
    XXXX

\
    دوست گرامی
    می تونی همون ایمیل قبلی رو forward کنی و برای اینکه مطمئن بشی ایمیل به دستش میرسه و می خونه به این سایت http://getnotify.com برید و ایمیلتونو ترک کنید. لازم به کار خاصی نیست فقط فوروارد کنید خودش اتوماتیک FW: می خوره ولی حتما ترک کنید ایمیلتونو و کسی هم مطمئن باش کسی نمیدونه ترک شدس
    too much busy...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط micropsy نمایش پست ها
    \
    دوست گرامی
    می تونی همون ایمیل قبلی رو forward کنی و برای اینکه مطمئن بشی ایمیل به دستش میرسه و می خونه به این سایت http://getnotify.com برید و ایمیلتونو ترک کنید. لازم به کار خاصی نیست فقط فوروارد کنید خودش اتوماتیک FW: می خوره ولی حتما ترک کنید ایمیلتونو و کسی هم مطمئن باش کسی نمیدونه ترک شدس
    بحث رسیدن یا ترک کردن نیست، بحث اینجاس که استادا ایمیل رو ایگنور میکنن یا ناخواسته نگاه نمیکنند و ما میخوایم دوباره بفرستیم و برای اینکه مودبانه بهش بگیم دوباره نگاه کن میگیم که به نظر میرسه ایمیلمون به شما نرسیده!

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط Apple_Pie نمایش پست ها
    بحث رسیدن یا ترک کردن نیست، بحث اینجاس که استادا ایمیل رو ایگنور میکنن یا ناخواسته نگاه نمیکنند و ما میخوایم دوباره بفرستیم و برای اینکه مودبانه بهش بگیم دوباره نگاه کن میگیم که به نظر میرسه ایمیلمون به شما نرسیده!
    شما مطمئنید ignore میشن ایمیلاتون، بعدشم برای اجتناب از این کار همون ایمیل رو یا ی ایمیل جدید منتها با عنوان مناسب برای استاد بفرستید،بیاد داشته باشید که عنوان ایمیل برای استاد خیلی مهمه، ضمنا شاید اصلا استاده اون ایمیل رو نخونده که بحث ترک کردن هست، برای همین می تونید ی ایمیل جدید بفرستید با عنوان و متن بهتر و به ایمیل قبلیتونم خواستید اشاره کنید (بنظرم اشاره خیلی بهتر است) و اینکه آره باید ی جوری باشه که استاد فکر نکنه بی ادبی صورت گرفته و بنظرم در ایمیا بگید که قبلا هم ایمیل زدم ولی گویا به دستتون نرسیده.
    too much busy...

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ;کلا سیاست جدید دولت کانادا بسمت سوق دادن بودجه پژوهشی بسمت زمینه های مشترک با صنعت بوده است. بودجه کلی تغییر زیادی حاصل نکرده ولی: 1) دانشگاهها و تعداد اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی هر ساله افزایش پیدا کرده اند و 2) برامه های پژوهش مشترک با صنعت خیلی توسعه داده شده اند و در عوض بودجه پژوهشهای بنیادی کم شده است. یعنی عملا استاد باید یک پروژه صنعتی یا شرکت همکار داشته باشد که بتواند برای آن بودجه پژوهشی از دولت بگیرد. مثلا در زمینه کاری آی تی و شبکه زمینه هایی مثل پردازش ابری، بیگ دیتا، IoT و نظیر آنها که پشتیبانان صنعتی قوی دارند عموما بودجه های تحقیقاتی خوبی هم از دولت میگیرند.<br>
    <br>
    یک راه برای دوستانی که میخواهند حوابهای بهتری از کانادا بگیرند اینست که دیتابیس گرنت های پژوهشی دولت کانادا را چک کنند و ببینند کدام استادها و در چه زمینه هایی گرنت های عمده گرفته اند.

سلام دوست عزیز
    چطور میتونم این مورد رو چک کنم؟
    میشه راهنمایی بفرمایید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    چطور میتونم این مورد رو چک کنم؟
    میشه راهنمایی بفرمایید؟
    منظورتون دیتابیس گرنتهای پژوهشی کاناداست؟
    برای رشته های علوم و مهندسی میتونید دیتابیس موسسه NSERC را چک کنید:

http://www.nserc-crsng.gc.ca/ase-oro/index_eng.asp

برای رشته های علوم انسانی موسسه SSHRC و برای رشته های علوم زیستی و پزشکی موسسه CIHR گرنتهای پژوهشی دولت فدرال کانادا را میدهند که میتوانید سایتشان را گوگل کنید.

سلام

یه سوال دارم. من به چند تا از اساتید یه دانشکده ایمیل زدم اما هیچ کدوم هنوز ایمیلو باز نکردن. به نظرتون اگه استادی ایمیلو باز نکنه باز هم میشه بهش ایمیل زد و اصلا احتمال جواب دادنش هست؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

یه سوال دارم. من به چند تا از اساتید یه دانشکده ایمیل زدم اما هیچ کدوم هنوز ایمیلو باز نکردن. به نظرتون اگه استادی ایمیلو باز نکنه باز هم میشه بهش ایمیل زد و اصلا احتمال جواب دادنش هست؟ ممنون
    البته در صحت و موفقیت کامل روشهای ردیابی ایمیل بحث هست ولی با اینحال زمان مکاتبه دارای اهمیت است. سعی کنید ایمیلهای بعدی حتما زمان مناسبی در ابتدای وقت کاری به وقت محلی و روزهای غیر تعطیل و غیر پیک کاری نظیر شروع ترم ارسال شود.
    اساتیدی که دانشجو نمیگیرند هم ممکن است اصولا ایمیلهایی با این عناوین را باز نکنند.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    من ديروز براي اولين بار از رديابي استفاده كردم
    به 4تا استاد كه زمينه كاري خيلي نزديك به من داشتن و همه در سايتشون زده بودن دانشجو ميخوان در اين زمينه ايميل ياداوري زدم بعد از 2 هفته.
    مشكل اينجاست كه 3 تا استاد ايميل باز كردن و حتي به استاد سه بار ايميل باز كرده اما هيچكدوم جواب ندادن؟
    به نظر دوستان دليل چي ميتونه باشه؟ واقعا رزومه من به كارشون خيلي نزديكه

Junior Member ipot آواتار ها

سلام دوستان عزیز
    با توجه به اینکه 1 هفته میشه ایمیل زدن رو شروع کردم( اروپا و ژاپن) و در حدود 20 تا ایمیل زدم و متن ایمیل و cv من مورد تایید دوستان در فروم های مربوطه قرار گرفته, ولی به جز 2 جواب از اساتید که فاند نداشتن, جواب دیگری نگرفتم. بعضی از ایمیلها حتی 10 بار خوانده شده ولی بعضی خونده نشده(یه مورد داشتم 24 با خونده نمیدونم اینو دیگه کجای دلم جا بدم). روش میل زدنمم random نیس اول مقالات استادو میخونم, بیشتر discussion بعد میگم این کارت خیلی باحال بود, منم میخواستم یه همچین کاری بکتم اما پول نداشتمو از این حرفا
    و اما سوال,, الان کمی گیج شدم نمیدونم با توجه به خیل عظیم دانشگاهها و اینکه نمیخوام ruin any chance کنم , یه راهنمایی نیاز داشتم, بهتره برای سهوات در کارم و برای جلوگیری از confusion یک کشور رو target قرار بدم و کل دانشگاهاشو تموم کنم (گاها 10 دانشگاه دارن) بعد برم سراغ بعدی؟ یا با این کارم deadline و vacancy های بقیه رو از دست میدم؟ یا فعلا زوده واسه این حرفا؟
    این موضوع رو هم اشاره کنم برنامه ای برای امریکا ندارم چونGre 305 و expired دارم
    در انتها یه نمونه از میلم میزارم
    Dear Professor. xxxx
    This is Ali Mehrshad, a holder of a D.V.M degree from IAU University, Urmia, Iran. I am considering applying to UCD’s graduate program and would be interested joining your research team.
    Fortunately, I had the chance to pore over some of your publications. Not to mention it took me an hour to read only the titles of your publications. Anyway, I found your paper “Investigating the role of wild carnivores in the epidemiology of bovine neosporosis” on this website http://www.researchgate.net/profile/...y/publications . I was fascinated by the method “Using of brain tissues”. Also the findings of the article are quite interesting: identification of N. caninum in the tissues of mustelids. Oddly enough, my dissertation is a seroepidemiological survey of Neospora Caninum infection in pet dogs. Regarding your other article”Identity of rumen fluke in deer” I have to inform you, I have done such research about Prevalence of Liver Fluke Infections of Small Ruminants.
    I would like to ask you whether there is any available position in your group for spring or fall 2016 and whether I have the chance to join your group.
    FYI, I have 4 ISI articles some of them published, some under process. Furthermore, my TOEFL score is 108 and I have GRE exam scheduled on December. (My former GRE score is 305 but it is expired)
    I would wholeheartedly appreciate it if you could review my attached CV and let me know your opinion.
    In advance I really appreciate your consideration and I look forward to hearing from you.

Sincerely
    Ali Mehrshad, DVM.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab1789 نمایش پست ها
    سلام
    من ديروز براي اولين بار از رديابي استفاده كردم
    به 4تا استاد كه زمينه كاري خيلي نزديك به من داشتن و همه در سايتشون زده بودن دانشجو ميخوان در اين زمينه ايميل ياداوري زدم بعد از 2 هفته.
    مشكل اينجاست كه 3 تا استاد ايميل باز كردن و حتي به استاد سه بار ايميل باز كرده اما هيچكدوم جواب ندادن؟
    به نظر دوستان دليل چي ميتونه باشه؟ واقعا رزومه من به كارشون خيلي نزديكه
    دوست عزیز
    واقعا نمیشه دلیل دقیقی گفت
    من خودم استادی ایملمو بعد از 5 ماه جواب داد و گفت اپلای کن!!
    منظورم اینه ازین موارد کم نیست
    ولی در کل:
    استادها ممکنه دانشجوی مربوطه رو گرفته باشن و هنوز به دلایلی وب سایتشون رو اپدیت نکرده باشن
    ممکنه شما توی وقت مناسبی ایمیلتون رو نفرستادید. سعی کنید توی صبح کاری به وقت اون استاد ایمیلتون رو بفرستید
    ممکنه استاد از رزومه شما خوشش اومده باشه ولی با توجه به تاریخ ددلاین ها هنوز میخواد موارد دیگه رو بررسی کنه و بعد به دانشجویی که انتخاب میکنه جواب بده
    ممکنه رزومه کاری شما از نظر شما به کار استاد نزدیک باشه ولی چشمگیر نباشه
    ممکنه اون استاد به هردلیلی نمیخواد فردی رو از خاورمیانه یا به طور خاص ایران بگیره
    خیلی از استادها ممکنه توی تعطیلات کاری باشن و ایمیلتون رو سرسری باز کردن و بعدا سر فرصت بخوان دوباره باز کنن و جواب بدن
    ممکنه استاد مربوطه از رزومه شما خوشش اومده باشه ولی حس کنه زمان بیشتری نیاز داره تا بازم رزومه تون رو کنکاش کنه، مقاله هاتون رو سرچ کنه و کلا آمارتون رو بیشتر دراره
    و ممکنه های زیاد دیگه.....

کلا پروسه ایمیل زدن و اپلای کردن وقت گیره و صبر نیاز داره. عدد 4 شما برای بعضی از دوستان حتی به 800 و 900 هم رسیده و بعد جواب مناسبی گرفتن
    کلا امیدوار باشید و راهتون رو ادامه بدید
    اتفاقی که براتون افتاده طبیعیه و خیلی غیرنرمال نیست
    بازم نظر باقی دوستان رو بگیرید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)